Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alabasta arc'tan Usopp'un şu köstebek kadın ve grubuna karşı verdiği savaştan kesit. Usopp'un yediği hasarın etkisi. Bir dişi gidiyor.

Devamında bir dişi daha gidiyor. Ve Manga'da bu tarz baya sahne var galiba.

Bu başka bir örnek yine o savaştan.

Bu da Sanji'nin Mr1'i soktuğu hal. Ama hatırlarsanız dişleri sonrasında böyle kalmıyordu.
Burda aynı arc içerisinde Usopp'un üstteki attığım karelerden sonraki hali.

Bu Usopp'un düzelen dişleri için başka örnek.

Son olarak MR2'den aynı arc içerisinde başka bir poz. Bizimkileri denizcilerden hemen kurtarmadan önce.

Bu veriler ışığında Luffy gibi 7-24 sıratan bir adamdan o şekilde diş eksiltmez Mangaka. Teach örneği verilecek ama Teach'in karakteri baştan beri öyleydi. Ve ona uyuyorda.:D

@Alpamis
Güzelce anlatmışsın ama uğraştığına değmez. :/ Son derece gereksiz bir konuya takılmış durumda millet.
Beyler aklınız alıyor mu sizin Luffy'nin Karasakal gibi dolaşacağını? Ne dişi, ne eksilmesi yahu? :D

Alabasta arc'tan Usopp'un şu köstebek kadın ve grubuna karşı verdiği savaştan kesit. Usopp'un yediği hasarın etkisi. Bir dişi gidiyor.

Devamında bir dişi daha gidiyor. Ve Manga'da bu tarz baya sahne var galiba.

Bu başka bir örnek yine o savaştan.

Bu da Sanji'nin Mr1'i soktuğu hal. Ama hatırlarsanız dişleri sonrasında böyle kalmıyordu.
Burda aynı arc içerisinde Usopp'un üstteki attığım karelerden sonraki hali.

Bu Usopp'un düzelen dişleri için başka örnek.

Son olarak MR2'den aynı arc içerisinde başka bir poz. Bizimkileri denizcilerden hemen kurtarmadan önce.

Bu veriler ışığında Luffy gibi 7-24 sıratan bir adamdan o şekilde diş eksiltmez Mangaka. Teach örneği verilecek ama Teach'in karakteri baştan beri öyleydi. Ve ona uyuyorda.:D
İnsan üşenir la gece gece.

Şimdi bu paramecialar çok sıkıntı ya. Luffy veya Daz mesela direkt beden oluyorlar. Lufy ne kadar fiziksel gelişse de meyvesinin sınırı 10k Newton ise bu meyveyi Garp da yese, Usopp da yese 10k mı oluyor? Lastik meyvesinin dayanma sınırı sonsuz olarak mı kabul ediyoruz veya etmiyor muyuz? Son olarak kullanıcı ile ortak mı sayıyoruz? Önce Luffy'nin fiziksel gücü sonra meyve devreye giriyor. Böylece 2 sene öncede rakipleri canını yakabiliyordu falan mı?

@Alpamis İyi hoş ama verdiğin örneklerde Luffy var mı? Diğerleri doğal insan Lufy ise lastik, forum lastik adamın dişinin gitmesine şaşırdı.

@Alpamis
Güzelce anlatmışsın ama uğraştığına değmez. :/ Son derece gereksiz bir konuya takılmış durumda millet.
Beyler aklınız alıyor mu sizin Luffy'nin Karasakal gibi dolaşacağını? Ne dişi, ne eksilmesi yahu? :D
@Jon Snow
Aslında gerek yoktu. Ama bazı kişiler baya takılmış bu duruma o yüzden bir degineyim dedim. Arkadaşa başlatmıştım seriyi o da tam Alabasta arc'ı içersinde bu bölümlerde idi. Usopp' un tonluk çekici yedigi yerde işte. Ordan görünce Mangadan bakayım dedim. Bunları buldum. Buraya atiyim dedim. Aklında soru işareti kalanlar için belki aydınlatıcı olur diye. Yine de belli olmaz. Oda Trol yapabilir bu konuda.:D

Crackerin bisküvilerinin amacı da belli oldu aslında. Öküz gibi yedi Luffy şimdede ölüm orucu çıktı. Baya dayanır heralde.
O değilde Luffynin dişi çok düşündürüyor. Öyle olmaz. Birkaç diş daha gitse karasakala benzicek.
Sevmedim.
Onları öğüttü şimdiden. Et de yiyemedi. Haliyle Luffy epey bi aç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık