Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm boş, Luffy'nin davranışı ve Sanji'nin davranışı hiç hoşuma gitmedi en azından karşılıklı olmalıydı çok fazla dram bana gelmiyor...
Nami'yi ilk defa beğendim en sonunda şaşırttı beni :respect:

Sanji haki kullansa artık suyu çıkan kokayı gösterirlerdi diyorum ama tabi haki kullanmışta olabilir.
Sanji cidden çok sağlam geçiriyormuş hoşuma gitti ama tüm gücünü kullandığını düşünmüyorum sonuçta karşısında Luffy olduğu için bir nebze firenlemiştir kendini.
Luffy'nin en azından(Sanji'nin) azğının dibine bir tane geçirmesini bekledim bu tavrı hoşuma gitmedi :bilmem:
Nami hariç boş bölüm, yazık ya sabah akşam veriyorlar arabeski :artiz:
Sanji'nin söylediklerinin gerçek düşünceleri olduğunu düşünse bir tane geçirmişti Sanji'ye zaten.

Haki içinde illa kokaya gerek yok. En güzel örneği Px' i tekleyen Luffy için koka yokken Sentamarou' nun haki kullandı lafiydi.

Luffy ben vurursam kötü olur diye vurmadı bence. :D Komaya falan girer diye korkmuş olabilir zarar vermek istememe dışında.Yoksa Usopp'a gayet geçiriyordu.

Sizin kafanız hep hakiyi karartı şeklinde çizmeye gitti sanırım. 2 sene sonra hiç görünmez haki ile vurduğu oldu mu Luffy'nin ya da başkalarının. Her sahnede koka beklemeyin. Yanılgıya düşersiniz.

Sizin kafanız hep hakiyi karartı şeklinde çizmeye gitti sanırım. 2 sene sonra hiç görünmez haki ile vurduğu oldu mu Luffy'nin ya da başkalarının. Her sahnede koka beklemeyin. Yanılgıya düşersiniz.
Yoo yanlış anlama beklemiyorum ama adam bunu yapmaktan çekinmiyor diyorum. Bu sefer yapmadıysa bence kullanmamıştır diye ekleme yapıyorum o kadar. Tabi kullanmış olabilir.

Yoo yanlış anlama beklemiyorum ama adam bunu yapmaktan çekinmiyor diyorum. Bu sefer yapmadıysa bence kullanmamıştır diye ekleme yapıyorum o kadar. Tabi kullanmış olabilir.
Sana yazmamıştım ya, 2 saattir hakili mi hakisiz mi tartışılıyor, genel yazdım. Luffy'nin dişi gitti asıl sen orayı kaçırdın, lastik çocuk diş kaybetti.:D

Ayrıca bence Yonji kafayı Nami'ye taktı, daha sonra onu kaldırabilir. Sanji'nin gözü önünde Nami ile eğlense fena olmazdı.

Sana yazmamıştım ya, 2 saattir hakili mi hakisiz mi tartışılıyor, genel yazdım. Luffy'nin dişi gitti asıl sen orayı kaçırdın, lastik çocuk diş kaybetti.:D

Ayrıca bence Yonji kafayı Nami'ye taktı, daha sonra onu kaldırabilir. Sanji'nin gözü önünde Nami ile eğlense fena olmazdı.
Dişi için erken konuşmamak lazım. Gerçi şurda dişi düşürüyorsa bi daha o dişi çizmemesi lazım, gittikce çocuklaşıyor seri.
Not: En son haki ile ilgili ben konuştuğum için cevap yazdım.

Kaç defa söylendi, Luffy Haki'siz fiziksel saldırılardan zarar görmez. Moria adayı ikiye bölecekti neredeyse Luffy'ye hiç bir şey olmadı.

Ayrıca Sanji bizzat bir yumruğun Luffy'ye zarar vermemesi gerektiğini çok iyi biliyor ki Garp'ın yumruğu sonrası şaşırıyor.

Bkz;

Hala kokasız da haki kullanımı bol bol görüyoruz. Armamamenti genelde daha sonlara doğru kullandırtıyor Oda. En azından Luffy, Dof gibi ana savaşa dahil olmayacaklara.
Zoro da çok sonradan savaşın sonunda gösterdi ilk. Sanjiyi de ilk armament kullanırken Luffye karşı çizmez. Arcın sonlarına doğru çizer ilk seferini epic bir noktada yani. Ben Sanjinin haki kullandığını düşünüyorum. Sanji haksizide Luffye zarar verirdi ama bu kadar kolay kan çıkartamazdı.

Luffynin hakisiz zarar görmeyeceğini düşünüyorsanız ilk yarı Luffynin Logia takılır gibi takılması gerekiyordu. Adam bütün rakipleri kesici delici şeyler mi kullandılar? Hayır. Bunun en güzel örneği Belammydir.

Kaç defa söylendi, Luffy Haki'siz fiziksel saldırılardan zarar görmez. Moria adayı ikiye bölecekti neredeyse Luffy'ye hiç bir şey olmadı.

Ayrıca Sanji bizzat bir yumruğun Luffy'ye zarar vermemesi gerektiğini çok iyi biliyor ki Garp'ın yumruğu sonrası şaşırıyor.

Şurda hasar görmediğini düşünüyorsan diyecek bişey yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık