Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin yaşlarında, Luffye denk adam çıkacağını hiç sanmam. Hele o aileden.
Sanji Yonji'yi dövebilmişti. İsimlerin güçlüden sayıfa doğru sıralandığını düşünüyorum. 2. Büyük Kardeş Zoro dengi olsa 1. Büyük Kardeş Luffy dengi olur düz mantık :D

İnşallah Ichiji Sanji'yi döver de sonra Sanji gidip Luffy'den yardım istemez. İşte o zaman gerçekten söverim, seriden de soğurum.

Sanji'nin bir tane daha kötek yiyişini görmek istemiyorum arkadaş :D
Olur mu olur valla :D

Deney ürünü olduğu için teknolojisine bağlı olarak imkansız değil bu durum.
Farketmez. Serinin dinamiklerine aykırı bi kere. Hani o kadar genç bir adamın üstüne seride çok büyük bir yeri yoksa öyle yüksek yatırım yapılmaz.

Sanji Yonji'yi dövebilmişti. İsimlerin güçlüden sayıfa doğru sıralandığını düşünüyorum. 2. Büyük Kardeş Zoro dengi olsa 1. Büyük Kardeş Luffy dengi olur düz mantık :D

Olur mu olur valla :D
Muhtemelen sıralama öyledir ama o adamların öyle seviyelere çıkabileceğine hiç inanmıyorum.

Farketmez. Serinin dinamiklerine aykırı bi kere. Hani o kadar genç bir adamın üstüne seride çok büyük bir yeri yoksa öyle yüksek yatırım yapılmaz.
Nope, değil. Bu karakter Luffy gibi saf iradeyle, çalışmayla, savaşçı ruhuyla o seviyeye gelmiyor ne de olsa. Bu biraz şey gibi: Aynı seviyede iki karakterden birisinin sağlam bir meyve yiyerek diğer karaktere bir anda toz yutturacak seviyeye ulaşmasına benziyor. Luffy çalışarak, diğeri ise genlerini aktif ederek, genlerini geliştirerek güçleniyor.

Nope, değil. Bu karakter Luffy gibi saf iradeyle, çalışmayla, savaşçı ruhuyla o seviyeye gelmiyor ne de olsa. Bu biraz şey gibi: Aynı seviyede iki karakterden birisinin sağlam bir meyve yiyerek diğer karaktere bir anda toz yutturacak seviyeye ulaşmasına benziyor.
Çok değişen bir şey yok. Nihayetinde adam en başta da sıradışıydı ama hani zamanla gelişme gösteren kişiler nihayetinde. Bu gelişim çat diye kesilecek değil ya :/ Hani bu yaşında bir takım eklentilerle bu gücü elde etmiş olsalar dediğin doğru olurdu.

Çok değişen bir şey yok. Nihayetinde adam en başta da sıradışıydı ama hani zamanla gelişme gösteren kişiler nihayetinde. Bu gelişim çat diye kesilecek değil ya :/ Hani bu yaşında bir takım eklentilerle bu gücü elde etmiş olsalar dediğin doğru olurdu.
Sanji seri sonunda bu isimlerin hepsini geçebilecekken şu anda 1.'den kesin dayak yiyecek seviyede. 1.'nin gelişmesi pat diye olmasa da bir yerden sonra sağlam bir şekilde yavaşlayacak ve duracaktır. Yani 1. şu anda kendisinden daha potansiyelli insanlardan daha güçlü olabiliyor gördüğün gibi. :/ Neyse işte, bence Luffy seviyesinde çıkma ihtimali var. Olsa iyi olurdu diyeyim hatta. Benden bu kadar. :/

Sanji seri sonunda bu isimlerin hepsini geçebilecekken şu anda 1.'den kesin dayak yiyecek seviyede. 1.'nin gelişmesi pat diye olmasa da bir yerden sonra sağlam bir şekilde yavaşlayacak ve duracaktır. Yani 1. şu anda kendisinden daha potansiyelli insanlardan daha güçlü olabiliyor gördüğün gibi. :/ Neyse işte, bence Luffy seviyesinde çıkma ihtimali var. Olsa iyi olurdu diyeyim hatta. Benden bu kadar. :/
Bu kısımdan şüpheliyim :/ Neyse :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık