Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda çok büyük adam. Sanji gibi öz babası teknoloji ile deneyler ile güç kazanmayan çalışan ve bunun ile övünen birine karşı manevi ve gerçek babasının ağzından yani Zeff'in ağzından şu sözleri çıkartıyor. '' Yüzlerce silah ile donanmış olsan bile bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın...'' Bu olay yine tekrar edecektir. Öyle geliyor.
Don Krieg hakkında konuşurken diyordu değil mi... Efsane tespit bu ağzım açık kaldı...

Nami ne dedi? Sebebi her ne olursa olsun böyle davranmamlıydı? Ulan Nami bile kendi elini yaralamak pahasına Usopp'un hayatını orda bir şekilde kurtarıyor. Hem de neredeyse tanışalı belki de 1 hafta olmamış herifi.

Sanji'nin izlediği bir yol felan yok. Harbiden bizim tayfadan kendini soğutmak istedi. Luffy ve tayfanın orda hayatını kurtarmaya dair yaptığı bir plan felan değildi bu. Ben öyle bir duygu alamadım o sahnelerden. Öyle bir şey olsa ağlamaması lazımdı. He gerçekten isteyerekte bunu yapmadı ama mecburen bir seçim yaptı. O da tayfa değildi. O gözyaşlarının bir çok anlamı var.
Tayfa tehdit durumunu öğrenince sözlerini yutacaksın. Hemde Nami bile dediğin Nami tarafından :respect:

Aslında Sanji'nin planı az çok belliydi. BM'nin damadı olarak ailede saygınlık kazanacak ve alacağı bir power upla Vinsmokeların en güçlüsü olduğunu ilan edecek. Bundan sonra da emri altındaki güçlerle Luffy'e gizli veya açık destek olacaktı. Fakat tayfada olmayacaktı. Bir nevi Luffy'in hayali ve Zeff için kendi hayalini feda edecekti. Luffy'in nasıl bir adam olduğunu da biliyor. Kaptanı çıktı geldi Sanji'yi almaya. Sanji de hala planını uygulamaya çalışıyor tahminimce

Tayfa tehdit durumunu öğrenince sözlerini yutacaksın. Hemde Nami bile dediğin Nami tarafından :respect:
Tayfaya tehditmi artık grandline da korsanlar kralı olmaya çalışan bir korsan tayfaya milletin çekinmesi lazım artık bu tayfanın değil. Luffy 3 amiralin önüne çıktı gözünü kırpmadan Sanji kimi kimden koruyor savaş olucak illakı yoksa Luffy Nasıl korsanlar kralı olucak. Sanji resmen tayfaya inanmadığı için bu işlere kalkıyor yapması gereken yenilselerde tayfayla beraber hareket etmesi lazımdı.

''Sanji geri giderken Nami gelir ve ona sert bir tokat atar.''

Çarşamba günü spoilerı okuyunca Sanji Nami'yi tokatlıyor diye anlamıştım nedense, 3 gündür sövüyordum. İçime su serpildi şu bölümle :a:

Bu bölümü beğenmediklerini söyleyenlerin yorumlarından sonra bir kez daha okudum mangayı. Bence siz delirmişsiniz dostum :)

Tayfaya tehditmi artık grandline da korsanlar kralı olmaya çalışan bir korsan tayfaya milletin çekinmesi lazım artık bu tayfanın değil. Luffy 3 amiralin önüne çıktı gözünü kırpmadan Sanji kimi kimden koruyor savaş olucak illakı yoksa Luffy Nasıl korsanlar kralı olucak. Sanji resmen tayfaya inanmadığı için bu işlere kalkıyor yapması gereken yenilselerde tayfayla beraber hareket etmesi lazımdı.
Grandline'da KK olmaya çalışmayan tayfa mı var ?

Luffy 3 Amiralin önüne Ace için çıktı yani kardeşi için, Sanji de babası için Luffy'ye vurdu. Luffy'ye orada Zeff ile tehdit ediyorlar dese Luffy Zeff'i nasıl koruyacak burada güvenmemekle alakalı ne var anlamadım tutturmuşsunuz bir güven de güven.

Son olarak Luffy, Nami ve Sanji Vinsmoke ailesini ve Germa 66'yı nasıl yenecekler bunu da açıklamanı istiyorum.

Grandline'da KK olmaya çalışmayan tayfa mı var ?

Luffy 3 Amiralin önüne Ace için çıktı yani kardeşi için, Sanji de babası için Luffy'ye vurdu. Luffy'ye orada Zeff ile tehdit ediyorlar dese Luffy Zeff'i nasıl koruyacak burada güvenmemekle alakalı ne var anlamadım tutturmuşsunuz bir güven de güven.

Son olarak Luffy, Nami ve Sanji Vinsmoke ailesini ve Germa 66'yı nasıl yenecekler bunu da açıklamanı istiyorum.
İllaki vardır kendi bölgelerinde yaşayan tayfalar kk olmayıpta kk olana destek veren. İşler bu noktaya gelmeden Sanjinin tayfaya geri dönmesi lazımdı. İllaki koruyamayacağın şeyler olucak mr3 Nasıl impeldownda Luffy için yaptıklar ı olsun Ace te Luffy için hayatını verdi ben savaşsın demiyorum beraber hareket etsin.

İllaki vardır kendi bölgelerinde yaşayan tayfalar kk olmayıpta kk olana destek veren. İşler bu noktaya gelmeden Sanjinin tayfaya geri dönmesi lazımdı. İllaki koruyamayacağın şeyler olucak mr3 Nasıl impeldownda Luffy için yaptıklar ı olsun Ace te Luffy için hayatını verdi ben savaşsın demiyorum beraber hareket etsin.
Adamın babası yerine koyduğu kişiden, onun için bir ayağını ve neredeyse hayatını kaybedecek olan bir kişiden illaki koruyamayacağın kişiler olacak diye bahsedebiliyorsan seninle anlaşamayız zaten tartışmanın manası yok . :D Yormayalım birbirimizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık