Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciğerlerim soldu ya o nasıl bölümdü :(

Herkes neden Nami'ye yükleniyor bu arada ? Zeka konusunda da, Luffy olayı zekasıyla kavramadı ki. Sezgisel gücüydü bu. Bellamy olayında da anlamayan tek kişi Nami'ydi. Nami'ye kızmak yanlış olur bence :( Nami'nin burada Sanji'yi terk etmeyi göze alması Sanji'nin diğerlerini de ikna edebilmiş olması ihtimalini kuvvetlendiriyor bence yoksa Nami kesin anlardı :( Her şey senaryo gereği :(

Nami'nin Sanji-sama diyişi, o tokadı gözlerimde yaşlar bıraktı. Robin'in ''sen benim annem misin?'' repliğinden sonra en çok hüzünlendiğim replik ''Sanji-sama'' oldu sanırım...

Son olarak da; iyi ki One Piece'e başlamışım

@Smoker @Mug1wara sizinle hem fikirim.
Bölüm benim açımdan olağanüstüydü. Bu bölümden sonra Luffy artık pasif konumda ve Sanji ne yapacaksa tek yapacak ve şu karaktersiz, çiğersiz vs vs kardeşleri ile dönüşecektir. İchiji vs Sanji bekliyorum. Bu arada Luffy hakikaten adamlığını bir kez daha gösterdi ve cidden bu çoçuk KK olmayı sonuna kadar hak ediyor. Tayfasındaki adamları o kadar iyi tanıyor ki, bu bölüm bize bunu bir kez daha gösterdi.

Bölümü okumaya başladım da söylediği o bir sürü söz attığı tekmelerden daha çok yaraladı.:( Çirkin suratından tut Korsan Kral olacağın bile şüpheli demesine.... Kendini üzecek işlere kalkıştın. Luffy'nin itibarını ... attın. Cracker'in laflarını doğru çıkardın.
Her ne sebep ile olursa olsun bunlar yapılmayacak şeylerdi. Bir düşman bile Luffy'nin suratını o hale sokamamıştı.

Kalbimize diable gömdün Sanji.

Bölümü okumaya başladım da söylediği o bir sürü söz attığı tekmelerden daha çok yaraladı.:( Çirkin suratından tut Korsan Kral olacağın bile şüpheli demesine.... Kendini üzecek işlere kalkıştın. Luffy'nin itibarını ... attın. Cracker'in laflarını doğru çıkardın.
Her ne sebep ile olursa olsun bunlar yapılmayacak şeylerdi. Bir düşman bile Luffy'nin suratını o hale sokamamıştı.

Kalbimize diable gömdün Sanji.
Tam Oda'nın istediği gibi düşünüyorsun :D Adam zaten sizi böyle etkileyebilmek için gereksiz yere Sanji'nin sözlerini abartıyor veya Luffy'nin suratını fazladan dağılmış çiziyor.

Bir yerde diyordu Oda, Dragon Ball'a karşı kazanabilmem için drama ihtiyacım var diye. Her zamanki gibi dram kasıyor işte. Ama bu sefer bana yersiz geldi, çok hoşuma gitmedi her ne kadar güzel işlenmiş olsa da. Hoşuma gitmedi dediğim de "orta" verdim yine işte :D

Vergo'nun ne kadar tank bir adam olduğu anlaşıldı umarım, Luffy'nin ilk tekmedeki suratının hali ile Vergo'nun ilk tekmedeki suratının halini bir kıyaslayın, üstelik Luffy lastik, Haki ile de olsa darbelere dirençli.
Bir yoruma bu kadar güleceğimi ve yorum atanın yaşı nedeniyle bu kadar üzüleceğimi tahmin etmezdim. Neyse ki askere gidiyom bir süre bu tür yorumlar görmeyecem.

Tam Oda'nın istediği gibi düşünüyorsun :D Adam zaten sizi böyle etkileyebilmek için gereksiz yere Sanji'nin sözlerini abartıyor veya Luffy'nin suratını fazladan dağılmış çiziyor.

Bir yerde diyordu Oda, Dragon Ball'a karşı kazanabilmem için drama ihtiyacım var diye. Her zamanki gibi dram kasıyor işte. Ama bu sefer bana yersiz geldi, çok hoşuma gitmedi her ne kadar güzel işlenmiş olsa da. Hoşuma gitmedi dediğim de "orta" verdim yine işte :D
Oda kalbimize bir kibrit yakıp attı harbi. Sanji her ne kadar bunları gerçekten benimseyerek söylememiş olsa da o lafları Sanji gibi bir adamdan duyacak adam değildi Luffy. Hayatında her şeyden çok kendi hayatından bile çok değer verdiği bir nakamasından öyle sözler duymamalıydı. Her ne sebep ile olursa olsun. O adam o durumda ardında bırakılmamalıydı.

Oda kalbimize bir kibrit yakıp attı harbi. Sanji her ne kadar bunları gerçekten benimseyerek söylememiş olsa da o lafları Sanji gibi bir adamdan duyacak adam değildi Luffy. Hayatında her şeyden çok kendi hayatından bile çok değer verdiği bir nakamasından öyle sözler duymamalıydı. Her ne sebep ile olursa olsun. O adam o durumda ardında bırakılmamalıydı.
Bişey olmaz Sanji çoştuğunda tam tersi cümleler söyletecek. Önce dram sonra gaz işte kanmamak lazım. Bu konuşmalarin üstüne Sanji'yi öldürecek olsa o zaman dram olurdu. Öyle biseyde yapmaz.

Bişey olmaz Sanji çoştuğunda tam tersi cümleler söyletecek. Önce dram sonra gaz işte kanmamak lazım. Bu konuşmalarin üstüne Sanji'yi öldürecek olsa o zaman dram olurdu. Öyle biseyde yapmaz.
Luffy gibi bonkör yürekli olabilirim inşallah. Ama çok fenaydı çok... Namıssız Oda dramı iyi yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık