Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Germa66 ileride %100 müttefiğimiz olacak. Hatta son savaşta kesin bulunacaklar

Bir Bakmışsın alakasız bir yerden salyangozlu gemilerle bir grup geliyor. Önde 0124.

Cp9 gibi yapılanmaları falan alırlar savaşta, ohhh :D

Bir sanjidir tutturdunuz gitti. BM 'nin gözünde vinsmokeler büyük güç olduğuna göre ve karşılarında ordunun en güçlü 4 askeri ve komutanı var yanında da nami gibi güçsüz biri varken güzel bir senaryo çizmiş Oda.

Orada bekleme konusuna gelecek olursak Luffy'nin BM'yi tek başına tüm ordusunun arasında yeneceğine inanan fanlar olduğunu biliyorum ama gerçekçi olalım. Sanji ile luffy'nin hayatını kurtardı Oda. Üstelik çok başarılı çizmiş,senaryo yazmış.

Saçma bir power up vermediği sürece Kid gibi haşat olması en doğal durumdu Luffy'dede yani günü güzel kurtardı Oda. Bir dünya gelişme olacak Sanji tarafında güzel bir 5-6 bölüm bizi bekliyor.

Bir sanjidir tutturdunuz gitti. BM 'nin gözünde vinsmokeler büyük güç olduğuna göre ve karşılarında ordunun en güçlü 4 askeri ve komutanı var yanında da nami gibi güçsüz biri varken güzel bir senaryo çizmiş Oda.

Orada bekleme konusuna gelecek olursak Luffy'nin BM'yi tek başına tüm ordusunun arasında yeneceğine inanan fanlar olduğunu biliyorum ama gerçekçi olalım. Sanji ile luffy'nin hayatını kurtardı Oda. Üstelik çok başarılı çizmiş,senaryo yazmış.

Saçma bir power up vermediği sürece Kid gibi haşat olması en doğal durumdu Luffy'dede yani günü güzel kurtardı Oda. Bir dünya gelişme olacak Sanji tarafında güzel bir 5-6 bölüm bizi bekliyor.
Dediklerin doğru ve evet, hikayenin çok güzel işlendiği bir bölümdü. Ama şu saatten sonra böyle tayfa içinden birinin ayrılma/dram durumu sarmıyor. Bunlar artık 2 yıl öncede kaldı. Bu yüzden çok zevk alamadım ben bölümden her ne kadar iyi de olsa. Ve tek de değilim sanırım bu konuda böyle hisseden.

MDL_Roronoa

Yonji'nin çöp olması sorunsalı
Yonji'nin yapıp Sanji'nin yapamayacağı şeylerin var olma ihtimali
Yonji'nin "geçerli oy" aldığı deneyin güvenilirliği

K. Hakilik mevzu olsa gösterilir. Bunlara gerek yok. Luffy kalbinden geçenleri bilir. Duygusal zeka konusunda Luffy ile kimse yarışamaz.

@yyolcu , Bölümden zevk alınmamasının sebebi arcda olacaklardan çok fazlasını olacağını düşünmeniz şahsi fikrim. Luffy'nin bir yerden sonra bir engelle karşılaşacağı belliydi esir alınmasından iyidir sanji tarafından uzaklaştırılması. Öyle bakarsanız daha olumlu bakarsınız. Çünkü esir alınsa BM bunu niye öldürmedi diye flame yaparım Oda'ya kendimi biliyorum.

Gerçi esir alınma olasılığı hala varda siz yine iyi gözle bakın bu bölüm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık