Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü beğendim.
Yalnız Sanji bu kadar olmamalı, artık bu adamdan daha güçlü ataklar görmek istiyorum. Umarım bu arc, daha güçlü bir Saji görürüz.

İradesi takdire şayan ya, diğerlerinden kesinlikle bu konularda ayrılıyor. Nami de ne tribine giriyor anlamadım ya, aradaki ilişkiyi hemen bitirdi. Bu kadar kolay mı arkadaşını siliyor bu, kadınlar işte. Luffy, Zoro ve Sanji diğerlerinden gerçekten farklı.
Nami cidden inandı sanırım hemen laf çakmaya aşağılamaya başladı.

Çok kısa olmuş Oda ölecek en heyecanlı yerinde ya yarım kalacak seri ya da başka biri devam edip batıracak bu gidişle.Son 2 bölümdür de Sanji'nin konuşması çok sinirimi bozuyor ne de olsa her şakada bir gerçeklik payı vardır fazla abarttı Sanji.

Nami cidden inandı sanırım hemen laf çakmaya aşağılamaya başladı.
Orada Luffy'den aslında Nami'ye 1-2 tokat bekledim. Hadi Sanji kendince zor durumlara düştü, sana ne oluyor. Kaptan benim deyip Nami'ye ayarı vermeliydi. Burada bekleyeceğiz emrime karşı gelmek istiyorsan yolun açık olsun deyip sepetleyecekti. Bu tayfanın da Wb ailesinden farkı yok gibi, sözde en bağlı tayfa bunlar. Ne tayfalar gördük, ne kadınlar gördük kendini kaptanı için hiç düşünmeden feda ediyordu.

Son düzenleme:
Luffy sen ne baba adamsın be, valla bu sayıda iyice sevgim arttı luffye. Koçum benim.
Manga aleminde en sevdiğim üçüncü adamlığı kesinleşti. Muallaktaytım ama yok arkadaş böyle bi reyizlik. Sanji içinde birkaç birşey yazıcam maçtan gelince.

Nami'den beklediğim şeyi Luffy yaptı. Bizim oğlan zeki değil kesinlikle ama içgüdüleri her zamanki gibi üst düzeyde. :/

Namide dünden razıymış bu nedir arkadaş hemen gidelim.Sen hayırdır lo!
Luffy de Nami gibi Sanji'nin gerçekten o sözleri söylediğini düşünseydi o da gidelim derdi. Luffy'nin ısrarla durmasının sebebi Sanji'nin sözlerinde samimi olmadığını anlamış olmasıdır. Nami ise anlayamamış durumda.

Asıl sorulması gereken soru şu :

Nami adam mıdır ?

Seni yıllarca besleyen, erzak kıtlıklarında sana tatlılar ve kokteyller hazırlayan, muhtelif yerlerini gördüğünde kan kaybından zor anlar yaşayan, Nami swuuuann diye peşinden ayrılmayan, seni sapık Absalom'un ellerinden kurtaran adamı hiç mi tanımadın da bir kalemde sildin heee!!! Yazıklaaaaaar olsun sana Hırsız kedi değil, Nankörrr Kedi Nami! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık