Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İchiji bana baya olayların farkında gibi geldi.Diğerleri pek akıllı gözükmüyor ama o zeki gibi.Durumun tersliğinin farkında.Birşeyler döndüğünün farkında ve luffynin gücünün bu gördüğünden çok fazlası olduğunu hissetmiş gibi.Belki de tüm kardeşleriyle aynı anda kendisini indirecek kadar olduğunu.Çok düşünceli gözüktü bana.Konuşmaların normal olmadığını farketmiş ve luffyden çekiniyor gibi gözüktü bana.Daha doğrusu gücünü farketmiş sanki çekinmiş mi bilemem de.

Lufy'nin dişleri de Teach gibi olacak. Helal olsun Luffy'ye, ölüm orucu tutuyor. Karşısına geçip et yeme vakti. En büyük ceza bu olur herhalde. :D Ben öyle yaptım. :p

Eleştiren çok, ama bence Sanji orada Luffy'nin hayatını kurtardı. Gitmeye karar verse, karşılarındaki adamları yenemezlerdi. Kafadan Sanji ayarında 5 kişi var.
Aynen dinlenmesi için zaman kazandırdı Luffy'ye... 3'ü germa astlarını ve Big mom'ın ek takviyelerini yenemezdi

Yüzü kapkara bağırırken ilk defa Roger havası aldım luffyden.Bu ilk defa oldu. :D Sanki Roger Shiki'ye bağırıyor yada Rayleigh'e hitap ediyor gibiydi.
İradesi takdire şayan ya, diğerlerinden kesinlikle bu konularda ayrılıyor. Nami de ne tribine giriyor anlamadım ya, aradaki ilişkiyi hemen bitirdi. Bu kadar kolay mı arkadaşını siliyor bu, kadınlar işte. Luffy, Zoro ve Sanji diğerlerinden gerçekten farklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık