Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlinin olayı ne lan nasıl kontrol ediyor lan h.haki ye bir işkillendim ufak. Naminin de ilgisini çekmiş. Finalde mi Nami-Luffy işbirliği ile bitecek :(

O yonji ah katılcaktı savaşa. Luffy bütün hıncını herifin üstüne boşalırdı. Kardeşleri ipe dizerdi ne güzel :D Gerçi savaştan yeni çıktı ama Yonjiyi dövemeyecek kadar da yıpranmamıştır.

Luffy yemedim diyor zaten bu Sanji neyin kafasını yaşıyor la noob :( Umarım görüldüğü gibi devam etmez ya :/

Sanji Luffy' i ilk gördüğünde acayip endişelendiriyor, çünkü Luffy'nin nekadar kalın kafalı olduğunu biliyor. Kendisini kurtarmak için gözü kapalı ordaki herkese dalar Luffy. Bu da Sanji'nin bütün planlarını bozacakti. Bu yüzden reyiz buna fırsat vermeden tekmeyi bastı Luffy'nin ağzına:)

Haftaya büyük ihtimal Luffy ile küçük bir çarpışma çizecek Oda , Nami köfteyi çakıp Luffy'i ordan götürecek dir. Düğün öncesi Vinsmoklarla yapılacak bir kapışmanın bedeli ağır olacaktır.

Linlinin olayı ne lan nasıl kontrol ediyor lan h.haki ye bir işkillendim ufak. Naminin de ilgisini çekmiş. Finalde mi Nami-Luffy işbirliği ile bitecek :(

O yonji ah katılcaktı savaşa. Luffy bütün hıncını herifin üstüne boşalırdı. Kardeşleri ipe dizerdi ne güzel :D Gerçi savaştan yeni çıktı ama Yonjiyi dövemeyecek kadar da yıpranmamıştır.

Luffy yemedim diyor zaten bu Sanji neyin kafasını yaşıyor la noob :( Umarım görüldüğü gibi devam etmez ya :/
Linlinin olayını bende ilk h. hakiye dayandırmıştım fakat sanırım meyve ile alakalı bir güç çıkacak. Big Momın Whole Cake Islandda ilk gösterildiği resme dikkatli bak. Sağ kolunun üzerinde gülümseyen güneş sol kolunun üzerinde dev bir bulut var.
Efsane bir meyve bizi bekliyor.

Bölümde Zoro gözükmüyor diye bütün olanlar Zoro'dan bağımsız mı oluyor? :)

Senin Zoro'ya alerjin varsa biz ne yapalım.

Zoro'nun Zou'da Sanji hakkında söylediklerini aç tekrar oku bakalım alakası var mı yok mu.
Benim alerjim yok, tam tersine senin bir derdin var ki her konuya Zoro'yu dahil ediyorsun.
Zoro değil, Kaido olsa, veya Garp olsa aynısını söylerim, alakasız karakterleri zorla konuya dahil ettirmeye çalışıyorsun

Zoro ne dedi ; Sanji'yi boşverin. Sonra gidip kapı arkasında ne konuşuyorlar diye dinliyor. Luffy bile gelip dalga geçti kapıyı dinliyor diye. Zoro yalan konuşmuş, sen kalkmış Zoro doğru dedi diyorsun.

Konu da Zoro'luk hiç bir şey yok.

Asıl konuya gelirsek, strateji uzmanı Sanji'nin planı ve nasıl bu işi tekmeleri ile değil kafası ile çözeceği. Vinsmoke'ların fişini çekecek kişi de Sanji olacaktır.

Sanji Luffy' i ilk gördüğünde acayip endişelendiriyor, çünkü Luffy'nin nekadar kalın kafalı olduğunu biliyor. Kendisini kurtarmak için gözü kapalı ordaki herkese dalar Luffy. Bu da Sanji'nin bütün planlarını bozacakti. Bu yüzden reyiz buna fırsat vermeden tekmeyi bastı Luffy'nin ağzına:)

Haftaya büyük ihtimal Luffy ile küçük bir çarpışma çizecek Oda , Nami köfteyi çakıp Luffy'i ordan götürecek dir. Düğün öncesi Vinsmoklarla yapılacak bir kapışmanın bedeli ağır olacaktır.
luffy duygusal adam bu tip sıkıntılı durumlarda uyumaya başlıyor

Linlinin olayını bende ilk h. hakiye dayandırmıştım fakat sanırım meyve ile alakalı bir güç çıkacak. Big Momın Whole Cake Islandda ilk gösterildiği resme dikkatli bak. Sağ kolunun üzerinde gülümseyen güneş sol kolunun üzerinde dev bir bulut var.
Efsane bir meyve bizi bekliyor.
O benimde aklımda da onlardan öyle muazzam bir güç çıkması pek olası gelmiyor :/

En azından Sanji bu bölümde dibi gördü. Daha düşemez anlık olarak. Artık hep yükselir. Umarım en azından. Sanji olunca insan belki daha da düşer diyor :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haftaya crackeri haşat ettiğini öğrendiğinde zaten her şey için çok geç olduğunu kendisi anlayacak Sanji. Yani robin gibi arc sonunda dönme gibi bir durumu olacağını sanmıyorum.Boşa telaş yapıyorsunuz.

Her ne kadar 2016 bitmek üzere olsa da şu son 4-5 bölümde sanjinin farklı işler yapacağı orta da.

Benim alerjim yok, tam tersine senin bir derdin var ki her konuya Zoro'yu dahil ediyorsun.
Zoro değil, Kaido olsa, veya Garp olsa aynısını söylerim, alakasız karakterleri zorla konuya dahil ettirmeye çalışıyorsun

Zoro ne dedi ; Sanji'yi boşverin. Sonra gidip kapı arkasında ne konuşuyorlar diye dinliyor. Luffy bile gelip dalga geçti kapıyı dinliyor diye. Zoro yalan konuşmuş, sen kalkmış Zoro doğru dedi diyorsun.

Konu da Zoro'luk hiç bir şey yok.

Asıl konuya gelirsek, strateji uzmanı Sanji'nin planı ve nasıl bu işi tekmeleri ile değil kafası ile çözeceği. Vinsmoke'ların fişini çekecek kişi de Sanji olacaktır.
:) Zoro'nun haklılığı ayrı konu. Sen alakası yok diyorsun. Demek ki alakası varmış. Zoro Sanji'ye bu yüzden kızdı zaten. Sanji şu hareketi Zou'da yapsa Zoro basitçe konuşup geçmezdi ayrıca. Usopp 2 olurdu. :)

Zoro kızıp sonra Sanji'yi kurtarmaya gelmedi. Baktı Luffy kararlı, kendi haline bıraktı. Sanji'ye kızdığı konu başka, Luffy'ye kızdığı konu başka. Ayrıca Sanji'ye kızıyor diye, onun için endişelenmeyecek mi? Zoro'nun adamlığı burada işte. :)

Ayrıca ben bu mevzuyu o günden beri söylüyorum. Çünkü o günden beri bu muhabbetten dolayı Zoro'nun adamlığı sorgulanıyor. Şimdi Zoro'nun haklılığını tasdikleyen bir bölüm çıktı, yeniden yazdım. Bir bölüm daha çıkarsa yine yazarım. :)

Önceden Zoro haklı dediğimde buna tepki gösterilirdi, şimdi herkes anlamıştır Zoro'nun derdini.

Bundan sonra her başlığın altına o başlıkta hangi karakterlerden bahsedebiliriz, hangilerinden bahsedemeyiz onları yaz da ona göre davranalım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık