Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada 5 tane vinsmoke var ve 2 tanesi Sanjiden bariz guclu gibi.
Luffy ile orda birlesme olsa bu 5 kisi ve askerler direk saldiracakti Luffy e.Nami sanji ve Luffy, 5 vinsmoke u ve askerleri net alir diyorsan senin dusuncen.Ustelik Zeff tehdidi var.
Hala daha olayın bu olduğunu mu sanıyorsunuz? Yahu ordaki güçten bir çekingeleri yok ne Sanji'nin ne Luffy'nin. Sanji bildiğin santaja boyun eğdi.

Yahu olayın en can alıcı noktası Luffy Cracker'in bu sözlerinden dolayı kızıp Sanji asla öyle bir şey demez demesinden sonra Sanji'den bu sözleri her ne koşulda olursa olsun duymak en bitirici noktaydı..

Hala daha olayın bu olduğunu mu sanıyorsunuz? Yahu ordaki güçten bir çekingeleri yok ne Sanji'nin ne Luffy'nin. Sanji bildiğin santaja boyun eğdi.

Yahu olayın en can alıcı noktası Luffy Cracker'in bu sözlerinden dolayı kızıp Sanji asla öyle bir şey demez demesinden sonra Sanji'den bu sözleri her ne koşulda olursa olsun duymak en bitirici noktaydı..
Boyun egmese ne olacak ?
Bir yonkounun gucunu fazla hafife aliyorsunuz.Doff bile neler neler yaparken bir yonkounun lafi bile dogu maviyi komple yok ettirir.

Krakerin soyledikleri ile Sanjinin soyledikleri kotu bir tesaduf olmus.Luffy zaten orda bunlari yutmadim diyerek bir seyleri ayikmis.Siz ayikamadiysaniz siz dusunun.

Başta Zou'da Sanji'ye tepki gösterseydin(göstermedin diye hatırlıyorum, yanlışsam düzelt) şimdi bu kadar dert anlatmana gerek kalmazdı. Zoro laf olsun diye konuşmaz bunu anla artık. Er ya da geç haklılığı ortaya çıkıyor.

Başta Zou'da Sanji'ye tepki gösterseydin(göstermedin diye hatırlıyorum, yanlışsam düzelt) şimdi bu kadar dert anlatmana gerek kalmazdı. Zoro laf olsun diye konuşmaz bunu anla artık. Er ya da geç haklılığı ortaya çıkıyor.
Zoro ile alakası yok şu an durumun. Şu ana kadar yaptıklarına bir şey demiyorum. Ama bu yaptığı hatalı bir hareketti. Zoro ile alakası yok. Ne Zoro ne bir başkası böyle bir tepki beklemez Sanji'den. Sanji normal değil şu an. Kafa gitmiş adamın.

@Eustass Captain Kidd

Sanji'nin bunları zaten isteyerek söylemediğini biliyoruz dostum. Ayıkacak bir durum yok. Ben ne koşulda olursa olsun öyle davranamamalıydı. Sonuna kadar kaptanına güvenmeliydi diyorum. Burda onun gücü bunun gücünün önemi yok.

Zoro ile alakası yok şu an durumun. Şu ana kadar yaptıklarına bir şey demiyorum. Ama bu yaptığı hatalı bir hareketti. Zoro ile alakası yok. Ne Zoro ne bir başkası böyle bir tepki beklemez Sanji'den. Sanji normal değil şu an. Kafa gitmiş adamın.
Zoro'yla şöyle alakası var: Zou'da Zoro tepki gösterdiğinde hemen hemen şuan tepki gösterdiğin mantıkla göstermişti. Boyun eğmek falan diyorsun ya, Sanji şimdi boyun eğmedi ki Zou'da eğmişti zaten. Ve sırf o laflarından dolayı Zoro'nun adamlığı sorgulandı bu forumda. Sırf tayfayı düşündüğü için yani. :)

Sanji duygusal davranıyor. Aynı Usopp gibi. O da kendinde değildi hatırlarsan. Sonra aklı başına geldi. Sanji Usopp kadar kendini kaybetmemiştir ama izlediği yol yanlış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık