Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her hafta nasıl oluyorsa bir grup arkadaş Zoro'yu allem ediyor kallem ediyor konunun içine dahil ediyor.

Şu bölümün Zoro ile gram alakası yok.

Sanji 2yıl aradan sonra çok dayak yedi bide kaptan dayak atsa intihar etmesi lazım az biraz adamsa. Luffy nin tekme yemesi hiç önemli değil sanki burası bana skype ye çıkmadan önceki bellamynin elemanlarından inandıkları için dayak yedikleri olayı anımsattı.

sanji bu bölümde naminin arlonga karşı luffye takındığı tavrı tekrarladı kendi halledebileceğini düşündü ve onlara zarar gelsin istemedi ama sanjiden de yardım et luffy sözünü duyacağız sanırım kendisi için olmasa bile arc sonuna doğru kızkardeşi için ister bölümler iyi hoşta hala tayfaya yardım edecek kişi ve gruplar ortaya çıkmadı sabırsızlıkla bekliyorum

sanji bu bölümde naminin arlonga karşı luffye takındığı tavrı tekrarladı kendi halledebileceğini düşündü ve onlara zarar gelsin istemedi ama sanjiden de yardım et luffy sözünü duyacağız sanırım kendisi için olmasa bile arc sonuna doğru kızkardeşi için ister bölümler iyi hoşta hala tayfaya yardım edecek kişi ve gruplar ortaya çıkmadı sabırsızlıkla bekliyorum
Sanji'de kaşını kessin tam uyar.

Planı olması yaptığını haklı çıkarmaz. Vuruştan vuruşa fark var. "Esir tutuluyorum" diyecekti ve Luffy dağıtacaktı orayı böyle olmalıydı. :artiz:
Sanji'yi Usopp Robin Nami falan sanmayın.Luffy'nin geleceğini bilerek yapmıştır bir plan.Büyük ihtimal planının içinde bile Luffy şunu indirir diye düşünmüştür.Sakin olun.

Başkaları beni ilgilendirmiyorsa, seni de ilgilendirmez benim ne tartıştığım, sonuçta kişiye özel mesaj yazmamışım, genel olarak Zoro ile ilgili dönen muhabbete ithafen yazmışım.

Ağlamak ile alakası yok, rahatsız olmakla alakası var. Şu bölüme tutupta alakasız karakterleri dahil edersen tabii ki rahatsız olurum, rahatsızlığı dile getirmekte benim hakkım.
Bölümde Zoro gözükmüyor diye bütün olanlar Zoro'dan bağımsız mı oluyor? :)

Senin Zoro'ya alerjin varsa biz ne yapalım.

Zoro'nun Zou'da Sanji hakkında söylediklerini aç tekrar oku bakalım alakası var mı yok mu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık