Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üstteki yazdıgımı değiştirdim tekrar okursan sevinirim. Bunların hepsi düşman olacak değil. Kızımı kurtardınız bu seferlik affediyorum sizi diyebilir gayette ana.
Bilinci yerinde değilken oğlunu öldürdükten sonra hiçbir şey olmamış gibi devam eden Bigmom mı kızı için bizimkileri affedecek? Olacak iş değil. Bigmom iner mi inmez mi orasını bilemem ama sırf bu sebepten dolayı da bırakmaz.

Üstteki yazdıgımı değiştirdim tekrar okursan sevinirim. Bunların hepsi düşman olacak değil. Kızımı kurtardınız bu seferlik affediyorum sizi diyebilir gayette ana.
Big mom inmeye bilir, inedebilir ben buna bir şey demiyorum.
Cracker güçsüz de demiyorum ama Luffy crackeri yendi. 11 saat teknik göstermemiş adamdan başka teknik beklemek saçma olur bence.

Olacaklar hakkında ufak bir tahmin..

Senaryo 1:

Bölümde karşılıklı hediyeleşme kısmı olacağı yazıyor. Buna göre Luffy'nin hediyesi ortaya çıkacak. Mom bu hediyeyi Sanji'ye ya da Judge'a verecek. Bomba ya Sanji'nin ya da Judge'ın elinde patlayacak. İki türlü de ortalık karışır.

Judge'ın elinde patlasa, Vinsmoke kardeşler Mom'un babalarını aradan çıkarmaya çalıştıklarını düşünür ve ortalığı yakar :D

Sanji'nin elinde patlasa, Judge Mom'la aralarında işbirliği yapmasını sağlayacak olan ''değersiz'' oğlunu kaybettiğini düşüneceği için Mom'la birlikte olmanın manasız olduğuna karar verir ve yoluna gider. Mom ''hooooop yeğennn, nereye gidiyorsun'' deyince Judge ''artık seninle işim kalmadı kocakarı'' der :) Vay efendim sen misin bunu diyennn. Çarşı karışır :D

Senaryo 2:

Hediye Sanji'nin elinde patlar. Baba ve kardeşler bunu görünce dellenir. Tabi bu ilk bakışta pek mümkün gibi görünmese de Fb-Gs karşılaşmaları gibi düşünün. Normalde bu iki takım birbirini yer ama Milli Takım'da bir araya geldiklerinde can ciğer olurlar hesabı. Neticede ilk elden kandaş ve akraba bunlar. Ne kadar tipik ve cins olurlarsa olsunlar bir yere kadar. Bir de düğüne ordularının bir kısmıyla katılırlarsa tamam zaten. Salın Vergo'ları meydana :D

Bi darbe mi? 11 saat la. Beceriksiz bi şekilde kum torbası olmadı diyorsan doğru. Üstüne bir de g4 halindeki Luffy'yi kesti, hasar verdi. Bunu becerebilen başka adam olmadı şimdiye dek. Gerçi belki Dofun beceriksizliğidir o. Anca ikinci g4 formuyla 11 saat sonra o da kendi askerlerine çarpınca adam hasar aldı g4ten. Boşuna kıvranmayın bence.
Boşa çabalıyon karşında Dof fanları olduğunu unutma. Onlar ki Dof=Amiral dediler onlar ki Dof=Yonkou kaptanı dediler. Şaka maka arşa çıkardılar adamı :D dönüp tekrar baktım da duvardan duvara vurulmaktan başka bişi yapmamış dof.

Boşa çabalıyon karşında Dof fanları olduğunu unutma. Onlar ki Dof=Amiral dediler onlar ki Dof=Yonkou kaptanı dediler. Şaka maka arşa çıkardılar adamı :D dönüp tekrar baktım da duvardan duvara vurulmaktan başka bişi yapmamış dof.
Bazen Dof fanlarına hak veriyorum ya...
Luffynin yendiği adamlar mal yerine koyuluyor bu forumda...
Tamam Luffy güçlü olabilir ama bu Doffynin değerini değiştirmezki.
Reisin gülüşü bile bir başkaydı. Ah Doffy Ah..

Bilinci yerinde değilken oğlunu öldürdükten sonra hiçbir şey olmamış gibi devam eden Bigmom mı kızı için bizimkileri affedecek? Olacak iş değil. Bigmom iner mi inmez mi orasını bilemem ama sırf bu sebepten dolayı da bırakmaz.
O sahne bnm kafamıda karıştırıyor. Belki kızlarına potansıyel müttefik olarak bakıyordur :))

Luffy'nin b.haki ile birlikte lastik özelliklerini kullanabilmesi hiç hoşuma gitmemeye basladı. Yine iki yıl öncesine, b.hakinin olmadığı zamanlara döndük. Bu bölüm, Lucci vs Luffy'yi anımsattı bana..

Olacaklar hakkında ufak bir tahmin..

Senaryo 1:

Bölümde karşılıklı hediyeleşme kısmı olacağı yazıyor. Buna göre Luffy'nin hediyesi ortaya çıkacak. Mom bu hediyeyi Sanji'ye ya da Judge'a verecek. Bomba ya Sanji'nin ya da Judge'ın elinde patlayacak. İki türlü de ortalık karışır.

Judge'ın elinde patlasa, Vinsmoke kardeşler Mom'un babalarını aradan çıkarmaya çalıştıklarını düşünür ve ortalığı yakar :D

Sanji'nin elinde patlasa, Judge Mom'la aralarında işbirliği yapmasını sağlayacak olan ''değersiz'' oğlunu kaybettiğini düşüneceği için Mom'la birlikte olmanın manasız olduğuna karar verir ve yoluna gider. Mom ''hooooop yeğennn, nereye gidiyorsun'' deyince Judge ''artık seninle işim kalmadı kocakarı'' der :) Vay efendim sen misin bunu diyennn. Çarşı karışır :D

Senaryo 2:

Hediye Sanji'nin elinde patlar. Baba ve kardeşler bunu görünce dellenir. Tabi bu ilk bakışta pek mümkün gibi görünmese de Fb-Gs karşılaşmaları gibi düşünün. Normalde bu iki takım birbirini yer ama Milli Takım'da bir araya geldiklerinde can ciğer olurlar hesabı. Neticede ilk elden kandaş ve akraba bunlar. Ne kadar tipik ve cins olurlarsa olsunlar bir yere kadar. Bir de düğüne ordularının bir kısmıyla katılırlarsa tamam zaten. Salın Vergo'ları meydana :D
İçinde ne olduğuna bakmadan bir kutuyu hediye etme mantığını nasıl bağladın? Merak ettim.

Bizi mihawk fanlarıyla karıştırmışsın anlaşılan yada akainu yonko olur diyenlerle,kimse doflamingo yonko gücünde demedi. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık