Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy dışındaki karakterler seride güç dengelerini iyi biliyor. Kimi yenip kimi yenemeyeceklerini de iyi biliyorlar. Örneğin Doffy, Aokiji'den çekindi. Ama Doffy, Elmas Jozu ile Smoker ı kolaylıkla alt edebilirdi. Doffy nin yonkou 1.adamına denk olduğunu düşünüyorum. Jack gibi... Mihawk henüz bilinmeyen gizemli bir adam.

Kraker'in yeniliş şeklinde mantık aramıyorsun da kutuda mı arıyorsun ? :)

Mom'un işi gücü yok kendine gelen hediyeleri tek tek açıp bakacak mı ?
1. Kraker fizik kurallarına aykırı yenildi de benim mi haberim yok?

2. Mom kendine gelen hediyeye niye baksın demedim. Germa'ya hediye olarak içinde ne olduğu bilinmeyen bir kutu niye verilsin dedim. İçine bakarlarsa patlar kutu veremezler. Bakmazlarsa aptal değiller bu sefer de vermezler.

Bir ihtimal şu gerçekleşir: Bomba kutunun içinde gizlenmiştir. Açar bakarlar kutu boş ama şekli güzel. Bomba da baya eski diye ilk sefer de patlamaz. Hediyeyi onun içinde verirler. Judge açınca booom.

Bu da ne kadar zorlama aşikar bence.

1. Kraker fizik kurallarına aykırı yenildi de benim mi haberim yok?

2. Mom kendine gelen hediyeye niye baksın demedim. Germa'ya hediye olarak içinde ne olduğu bilinmeyen bir kutu niye verilsin dedim. İçine bakarlarsa patlar kutu veremezler. Bakmazlarsa aptal değiller bu sefer de vermezler.

Bir ihtimal şu gerçekleşir: Bomba kutunun içinde gizlenmiştir. Açar bakarlar kutu boş ama şekli güzel. Bomba da baya eski diye ilk sefer de patlamaz. Hediyeyi onun içinde verirler. Judge açınca booom.

Bu da ne kadar zorlama aşikar bence.
Seride bu kadar mantıksızlık varken bombanın nasıl patlayacağı konusunda mantık aramaya gerek yok bence. Zaten ortada bir savaş olması için sadece bir araç ve vesile bu bomba. Patlar bi' şekil.

Diğer konulara girmeyeceğim. Geriliyorum :)

Bence bolum guzeldi. Cok iyi degildi ama.
Luffy herzamanki gibi bildigimiz gibi.
Naminin yardiminida sevdim cogu kisi 1 vs 1 de alamadigi icin sikayetci ama sebepleri var hepinizinde bildigi gibi. Oncelikle guclu rakiplere karsi artik eskisi gibi oda 1 vs 1 yaptırmıyor orn. Dof vs luffy&law, Pasifista vs mugivara, ors vs mugivara gibi burdada yetişilmesi gereken bir düğün var ve cok guç harcamamasi gerekiyor Luffynin.

Krackerde zayif bir rakip degil hakisi baya iyi gibi g2 ve g3 teyken luffyi ne hale soktugunu gördük.

Luffy one piece evreninin en hizli karakterlerinden sisman olsada cok rahat krackerden kacabilecegini ve 11 saat uzamasinin mantikli olabildigini düşünüyorum. Ayrica bir arkadasin dedigi gibi krackerde acik buldukca saldirarak değerlendirmiş. Burdaki olay tamamen savasi gormedigimiz icin oluyor luffy aslinda guclu ama oyle sisman bi vaziyette gorunce yanıltıcı oluyor. krackerde guclu luffyi sisman gordukce nasil buna saldiramadi mantigi çıkıyor ortaya.

Tankman bence tamamen bu degil. Suanki mevcut durum yüzünden boyle gozukuyor bence. Yani luffy 2 yillik egitimde bu kadar şişene kadar yemek yeme gibi bi durum yasadigini sanmiyorum. Oyuzden bu formu herzaman gormeyiz nightmare luffy gibi tankman daha farkli bi sekilde cikacaktir karsimiza.

Bence bolum guzeldi. Cok iyi degildi ama.
Luffy herzamanki gibi bildigimiz gibi.
Naminin yardiminida sevdim cogu kisi 1 vs 1 de alamadigi icin sikayetci ama sebepleri var hepinizinde bildigi gibi. Oncelikle guclu rakiplere karsi artik eskisi gibi oda 1 vs 1 yaptırmıyor orn. Dof vs luffy&law, Pasifista vs mugivara, ors vs mugivara gibi burdada yetişilmesi gereken bir düğün var ve cok guç harcamamasi gerekiyor Luffynin.

Krackerde zayif bir rakip degil hakisi baya iyi gibi g2 ve g3 teyken luffyi ne hale soktugunu gördük.

Luffy one piece evreninin en hizli karakterlerinden sisman olsada cok rahat krackerden kacabilecegini ve 11 saat uzamasinin mantikli olabildigini düşünüyorum. Ayrica bir arkadasin dedigi gibi krackerde acik buldukca saldirarak değerlendirmiş. Burdaki olay tamamen savasi gormedigimiz icin oluyor luffy aslinda guclu ama oyle sisman bi vaziyette gorunce yanıltıcı oluyor. krackerde guclu luffyi sisman gordukce nasil buna saldiramadi mantigi çıkıyor ortaya.

Tankman bence tamamen bu degil. Suanki mevcut durum yüzünden boyle gozukuyor bence. Yani luffy 2 yillik egitimde bu kadar şişene kadar yemek yeme gibi bi durum yasadigini sanmiyorum. Oyuzden bu formu herzaman gormeyiz nightmare luffy gibi tankman daha farkli bi sekilde cikacaktir karsimiza.
Doğru zaten Tankman Full versiyon diyor... Ama küçük hali tam olarak ne işe yarar ve hangi tip rakibe karşı iyidir? Kestiremiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık