Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdiye kadar ölen kaç kişi gördün? En kötü ihtimal baba tutuklanır, geri kalan oluşuma Reiju liderlik eder. Ötesi olmaz. Ayrıca Sanji'nin hikayesini okudukça babasının sakladığı birşeyler olacağını düşünüyorum ve babası Sanji'ye herşeyi anlatacak. Sanji ile barışabilirler.

Diğer yandan, herkes potansiyel tayfa üyesi olamıyor. Müttefik olabilir ama tayfa üyesi olmaz. Oda önceden bazı şeyleri belli ediyor. Reiju tayfaya geldiğinde ne işlev görecek? Siz potansiyel potansiyel diye yorum atmazsanız ortaya bu tür yorumlar çıkmaz.
Bana göre Germa'nın kurtuluşu yok, bildiğin ülke yıkıyorlar. Nedenler yaptıklarını haklı çıkarmaz. Sanji belki affeder ama hiç sanmıyorum, geçen bölüm kıza yaptıklarını gördük kardeşlerin.

Robin nasıl geldi, Luffy'ye bir yardım etti sonra gidecek yeri yok oldu ve tayfada bitti. Reiju da daha ilk göründüğü sahnede Luffy'yi kurtardı. Germa yıkılırsa ve bu sefer direkt Sanji'den yana tavır alırsa boşa çıkıyor. Yani olabilir en azından benim için. Olacak demiyorum ama sen direkt mantıksız diyorsun. İşleve gelince elbet bir şeyler bulunur. Daha Carrot gelecek onunda işlevi yok şimdilik. Carrot şu gözcü görevi yapan kişilere ne deniyorsa ondan olur.

Bana göre Germa'nın kurtuluşu yok, bildiğin ülke yıkıyorlar. Nedenler yaptıklarını haklı çıkarmaz. Sanji belki affeder ama hiç sanmıyorum, geçen bölüm kıza yaptıklarını gördük kardeşlerin.

Robin nasıl geldi, Luffy'ye bir yardım etti sonra gidecek yeri yok oldu ve tayfada bitti. Reiju da daha ilk göründüğü sahnede Luffy'yi kurtardı. Germa yıkılırsa ve bu sefer direkt Sanji'den yana tavır alırsa boşa çıkıyor. Yani olabilir en azından benim için. Olacak demiyorum ama sen direkt mantıksız diyorsun. İşleve gelince elbet bir şeyler bulunur. Daha Carrot gelecek onunda işlevi yok şimdilik. Carrot şu gözcü görevi yapan kişilere ne deniyorsa ondan olur.
Birincisi Sanji'nin babasının değişebileceği bir durum olabilir. Bunda kesinlikle olamaz diyemezin. Sanji açısından FB gördük, bir de babası yönünden görelim.
İkincisi ülke yıkıyorlar diyorsun ancak teknolojik gelişmeyi dünya hükümetine karşı bir silah haline getirebilirler. Bunda engel bir durum yok. Ülke yıkmadan da ilerleyebilirler. Bu durumları göz önüne aldığımızda müttefik olma veya yapının değişme durumunun olabileceği görülüyor.

Ayrıca Carrot umurumda değil, gelmeyeceği belli bir karakter. Jinbei varken Carrot'un gözcülük işi yaş ve bölümle alakası yok.

Olay sanji robin water 7 değil.Sürekli benzer kurgu izlemesi beylik lafları kullanması.
Benzer kurgu olayı yok bence. Punk Hazard, Dressrosa ve Zou'da nasıl bir benzerlik var bu arcla?

Ayrıca beylik laf derken neyi kastediyorsun? Açıkla ki, içeriğini anlayalım hacı.

karolla

11 saat boyunca savaşmış. Hem de bu adam en son g4'e girmişti? Bu ne demek oluyor? :D

Bazı arkadaşların yaptığı hesaplar suya düşmüş demek oluyor.

Sanji Reyizin fb'si bitti herhalde?
11 saat dövüşmemiş. dövüş başladıktan sonra 11 saat geçmiş.

Aizen

Muhtemelen Krakeri dövmüş o bitkinlikle yakınlarda et bulamadığından bisküvileri stoklamış.
Luffy'e helal olsun diyorum.

Luffy'nin tosuncuk olmasının 3 ihtimali var.
1-Dövüş bitti ve bizim oğlan kendini tıkınmaya verdi. :/
2-Dövüşürken püskevitleri yemek zorunda kaldı ve belki de dövüş bitti.
3-Dövüş devam ediyor hala. G4'e girdi mi sonuna kadar gitmek zorunda değil ne de olsa. Ara ara kullanıp devam edebilir. Enerji için de bol kalorili püskevitleri yedi.

En mantıklı olanı 1. ihtimal bana kalırsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık