Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye hain Robin'in yerini her türlü doldurur. Daha küçükken korkusuzmuş baksana, kardeş takıntısı falan varsa birde tam olur. Birde Zoro'ya yazsa tam olur.:D
Olmaz olmaz. %100 demeyeyim de %99 gelmez tayfaya.

Öncelikle Germa zaten müttefik olacak bir şekilde. Hani oradan da destek olabilir. Tayfaya geleceğini sanmıyorum. Çünkü tayfada herkes arkadaş iken birisinin akraba ilişkisi çıkmış olur. Güzel olmaz. Oda'nın tarzı değil gibi geliyor bana.

Olmaz olmaz. %100 demeyeyim de %99 gelmez tayfaya.

Öncelikle Germa zaten müttefik olacak bir şekilde. Hani oradan da destek olabilir. Tayfaya geleceğini sanmıyorum. Çünkü tayfada herkes arkadaş iken birisinin akraba ilişkisi çıkmış olur. Güzel olmaz. Oda'nın tarzı değil gibi geliyor bana.
Hadi öyle olsun, ama gelse komedisi bol olurdu. Her türlü Sanji'yi sürekli ezerdi.:D

Babada insaflı adam çıktı, oğlunu öldürmeyip salmış. Buradan anlıyoruz ki Op bile olsa aile başkadır, ailesine ihanet edenler düşünsün.

Judge'ın Sanji'yi ödürmeyip bırakmasıda o kadar karaktersiz olmadığının kanıtı sanırım. Muhtemelen geçmişiyle alaka bi nokta yüzünden güçsüzlüğe tahammülü yok gibi. Pure evil olaydı Sanji''yle uğraşmazdı. Bu da bir şekilde müttefik olma ihtimalini güçlendiriyor.

@Daredewill

Vay aynı anda yazmışık :fool:

Bırakın da denizin uçsuz bucaksızlığı ve maceraları hakkında serinin başından beri bahsedilen olay için yine tekrar böyle bir söz söyletilsin.

Luffy'e yakışır bir sonuç olmuş. Daha farklı birşey çıkmasındansa bu şekilde bir sonuç daha da hoşuma gitti. Herhalde Cracker'i yenmiş üzerine de afiyetle yemiş. Gayet tatlı olmuş. Bir kaç saate de vücudu toparlar, olur biter.

Ayrıca G4 süresi denen bir olay vardı, onu nasıl aşar diyorduk, bu şekilde tıkına tıkına enerjisini kazanmış görünüyor. Eğer ODA, vs'nin bu şekilde geçtiğini bize gösterirse, yemenin yorgunluğa engel olduğunu görmüş oluruz.En azından geçici olarak engel olduğunu da söyleyebiliriz.
Ama ben size REİJU dedim, demedim mi? Yeni tayfa adayı olma yolunda hızla ilerliyor.
Mantıksız bir düşünce ve olmaz.

Hadi öyle olsun, ama gelse komedisi bol olurdu. Her türlü Sanji'yi sürekli ezerdi.:D

Babada insaflı adam çıktı, oğlunu öldürmeyip salmış. Buradan anlıyoruz ki Op bile olsa aile başkadır, ailesine ihanet edenler düşünsün.
Judge'ın Sanji'yi ödürmeyip bırakmasıda o kadar karaktersiz olmadığının kanıtı sanırım. Muhtemelen geçmişiyle alaka bi nokta yüzünden güçsüzlüğe tahammülü yok gibi. Pure evil olaydı Sanji''yle uğraşmazdı. Bu da bir şekilde müttefik olma ihtimalini güçlendiriyor.

@Daredewill

Vay aynı anda yazmışık :fool:
Seride saf kötü yok. Herkesi kötü olmaya bir şeyler yönlendiriyor. Sanji'nin babası deli değil ki. Bu süper insan projesinin sağlam sebebi vardır. Sanji'ye zayıf olduğu için kızmasının, sevmemesinin bir sebebi vardır.

Mantıklı, ya tamam denilebilecek, affedilebilir bir sebebi varsa müttefiklik olayı olur. Örneğin annesi zayıftı öldü. Babası bunu kaldıramadı ve tekrar birinin kaybını yaşamak istemedi. Bu yüzden de Sanji'yi sevmeye çalışmadı o ölürse üzülmemek için.

Hep aynı yemeği ısıtıp ısıtıp koyuyor işte önümüze. :/
Bir bakmışız Sanji "EVLENMEK İSTEMİYORUM!!!" diye bağırıyormuş :D

Seride saf kötü yok. Herkesi kötü olmaya bir şeyler yönlendiriyor. Sanji'nin babası deli değil ki. Bu süper insan projesinin sağlam sebebi vardır. Sanji'ye zayıf olduğu için kızmasının, sevmemesinin bir sebebi vardır.

Mantıklı, ya tamam denilebilecek, affedilebilir bir sebebi varsa müttefiklik olayı olur. Örneğin annesi zayıftı öldü. Babası bunu kaldıramadı ve tekrar birinin kaybını yaşamak istemedi. Bu yüzden de Sanji'yi sevmeye çalışmadı o ölürse üzülmemek için.
Örnek vermişsin ama Sanji hapiste iken annesine yemek yapıyormuş ve annesi hasta imiş. Yani ölmemiş Sanji'den evvel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık