Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke Luffy o askerleri yer-gerçek manada- dediğim yorumu caps alsaymışım :hhh:
ODA'nın güç kriteri savaş süresinin uzunluğu herhalde :/ artık dövüş bile çizmiyor "şu kadar vakit geçmiş" diyerek son hallerini gösteriyor o kadar.
Tek dileğim en azından Kaidou dövüşünün lucci vs'sini gölgede bırakacak epiklikte olması yoksa başka güzel bir dövüş çizmeyecek bu adam belli :(

Aizen

Sanjinin aşçılığa olan bakış açısı hoşuma gitti. Daha iyisi olamazdı gerçekten. Harika bir geçmiş yazmış.
Onun haricinde "one piece ve dövüşler " diye ayrı bir konu açıp incelemek lazım.
Oda genelde dövüşleri göstermeyen aralarda " bilmem kaç gün dövüştüler ... bla bla " diye bilgi verip geçen biri.
Bu huyu devam ediyor ve edecek gibi de. Yarın bir gün Shanks ölürse yine bir baloncuk içinde geçer.
Sanji gerçekten duygulandırdı.

Bırakın da denizin uçsuz bucaksızlığı ve maceraları hakkında serinin başından beri bahsedilen olay için yine tekrar böyle bir söz söyletilsin.
Söz ney, ben kaçırdım?

@kadir t. Aynen sende Reiju :utan: demiştin.

@Acacia Herkes potansiyel tayfa adayı oldu da şimdi bir Reiju mu olamıyor?
Germa düşman olursa ve Mom'la birlikte yok edilirse ortada tek başına kalıyor. Germa'dan baba ve kötü figürler düşse Reiju tek devam etmez gibi geliyor. Kız yapmak zorunda olduğu için yapıyor gibi, hiç başka alternatif karşısına çıkmamış. Sabit bir yerin prensesi de değil ki arka planda kalsın, bir ihtimal var.

Hem ben komedi olur diye istiyorum.
Seride saf kötü yok. Herkesi kötü olmaya bir şeyler yönlendiriyor. Sanji'nin babası deli değil ki. Bu süper insan projesinin sağlam sebebi vardır. Sanji'ye zayıf olduğu için kızmasının, sevmemesinin bir sebebi vardır.

Mantıklı, ya tamam denilebilecek, affedilebilir bir sebebi varsa müttefiklik olayı olur. Örneğin annesi zayıftı öldü. Babası bunu kaldıramadı ve tekrar birinin kaybını yaşamak istemedi. Bu yüzden de Sanji'yi sevmeye çalışmadı o ölürse üzülmemek için.
İyide bunlar bahane mi yani şimdi. Arlong'unda sebebi vardı. Bege ve Germa ittifak ve bence Mom'a darbe yapacaklar ya, ortalık tam karman çorman olacak gibi geliyor. Yonkou gücüne yaklaşmadan yonkou devrilecek gibi geliyor. Luffy, Mom'ı falan kurtarmaz. Germa ile de arkadaş olmaz, sebebi olsa da başkalarına zulüm eden insanları sevmez. Hem kardeşlerde duygu yok. Germa ve Mom karşılıklı birbirini yok edecek ve Bege buradan yükselecek. En kötü neslinde bir anlamı olacak.:D

Hergün yesen kebaptan bile sıkılırsın.:/ Bu şekilde takipçi çok bana göre.Tabii burada pek yoktur fan forumunda.
Hergün kebap yedirmiyor kardeşim, bir gün adana kebap yanında künefe, diğer gün çöp şiş yanında şıllık tatlısı. Ancak siz hergün adana kebap önümüze geliyor diye diretiyorsunuz. Ustanın yemeğinde illaki bir açık bulacaksanız o da sizin sorununuz yapacak birşey yok. :)

Bu arcı da Water 7'e benzetecekseniz söyleyecek söz yok. Olayların gelişimi, karakterler ve karşıdaki rakip olayı çok farklı. Ayrıca Sanji, Robin gibi zayıf karakter değil. Akıllı ve ne yapacağını bilen karakter. Tayfada da bu yönüyle en çok beğendiğim kişi. Siz illaki ilişkilendirmeye çalışacaksanız sizin sorununuz.

@Acacia Herkes potansiyel tayfa adayı oldu da şimdi bir Reiju mu olamıyor?
Germa düşman olursa ve Mom'la birlikte yok edilirse ortada tek başına kalıyor. Germa'dan baba ve kötü figürler düşse Reiju tek devam etmez gibi geliyor. Kız yapmak zorunda olduğu için yapıyor gibi, hiç başka alternatif karşısına çıkmamış. Sabit bir yerin prensesi de değil ki arka planda kalsın, bir ihtimal var.

Hem ben komedi olur diye istiyorum.

İyide bunlar bahane mi yani şimdi. Arlong'unda sebebi vardı. Bege ve Germa ittifak ve bence Mom'a darbe yapacaklar ya, ortalık tam karman çorman olacak gibi geliyor. Yonkou gücüne yaklaşmadan yonkou devrilecek gibi geliyor. Luffy, Mom'ı falan kurtarmaz. Germa ile de arkadaş olmaz, sebebi olsa da başkalarına zulüm eden insanları sevmez. Hem kardeşlerde duygu yok. Germa ve Mom karşılıklı birbirini yok edecek ve Bege buradan yükselecek. En kötü neslinde bir anlamı olacak.:D
Şimdiye kadar ölen kaç kişi gördün? En kötü ihtimal baba tutuklanır, geri kalan oluşuma Reiju liderlik eder. Ötesi olmaz. Ayrıca Sanji'nin hikayesini okudukça babasının sakladığı birşeyler olacağını düşünüyorum ve babası Sanji'ye herşeyi anlatacak. Sanji ile barışabilirler.

Diğer yandan, herkes potansiyel tayfa üyesi olamıyor. Müttefik olabilir ama tayfa üyesi olmaz. Oda önceden bazı şeyleri belli ediyor. Reiju tayfaya geldiğinde ne işlev görecek? Siz potansiyel potansiyel diye yorum atmazsanız ortaya bu tür yorumlar çıkmaz.

Hergün kebap yedirmiyor kardeşim, bir gün adana kebap yanında künefe, diğer gün çöp şiş yanında şıllık tatlısı. Ancak siz hergün adana kebap önümüze geliyor diye diretiyorsunuz. Ustanın yemeğinde illaki bir açık bulacaksanız o da sizin sorununuz yapacak birşey yok. :)

Bu arcı da Water 7'e benzetecekseniz söyleyecek söz yok. Olayların gelişimi, karakterler ve karşıdaki rakip olayı çok farklı. Ayrıca Sanji, Robin gibi zayıf karakter değil. Akıllı ve ne yapacağını bilen karakter. Tayfada da bu yönüyle en çok beğendiğim kişi. Siz illaki ilişkilendirmeye çalışacaksanız sizin sorununuz.
Olay sanji robin water 7 değil.Sürekli benzer kurgu izlemesi beylik lafları kullanması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık