Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belli ki dövüş bir şekilde yarım kaldı. Kraker çekti gitti luffyi öldü sanıp. Kraker muhtemelen momın yanında. Aksi halde mom neden luffy için fos çıktı falan desin. Luffy de iyileşmek için krakerin parçalanmış püskevitlerini yedi şişmanladı. Biraz dinlenip tekrar gidecektir.
Böyle olursa Oda güzel bir ters köşe yapmış olur. Ama sanmıyorum.

Cracker > Doffy diyen arkadaşlar, bu aynı zamanda Luffy > Doffy anlamına gelmiyor mu?
Acaba Luffy yediği bisküvi askerleri yediğinde içeride bir zırh görevi görüyor mudur o askerler?
Ben diğer üç kardeş'den Yonjinin'de onların safındaymış gibi takıldığını düşünüyorum.
Germa düşerse artık başına kimin geçeceği belli oldu. '' Reiju ''
Sanjinin annesinde kıvrık kaş yoksa babalarında da olmama ihtimali yükseldi şimdi.
Judge'de sonradan kötü olan iyi rolüne bürünecek sanırım. Geçmişteki bir olay ile herhangi bir organizasyona duyulan kin , nefret adamı sadece otoriter , güç delisi birine dönüştürmüş olabilir. Arc sonu ya da Vinsmokeler yenildiği zaman Judgenin değişeceğini düşünüyorum. Yani Oda bunun kapısını Sanji'nin gitmesine izin vererek açık bıraktı bu belli.

Belli ki dövüş bir şekilde yarım kaldı. Kraker çekti gitti luffyi öldü sanıp. Kraker muhtemelen momın yanında. Aksi halde mom neden luffy için fos çıktı falan desin. Luffy de iyileşmek için krakerin parçalanmış püskevitlerini yedi şişmanladı. Biraz dinlenip tekrar gidecektir.
Ama şöyle bir şey var, öldü sanması garip bu herifin K. Hakisi yok mu?

Aizen

Kraker vs'si bir şekilde sonuçlanmış olması lazım. Öyle öldü sanıp gitme olayı eskide kaldı.
Ki bunu yaparsa ağır saçmalayacaktır. Kolunu kesme noktasında saldıran biri Luffy'i yendiğinde ya alır götürür. Yada öldürür.
Öyle yenip bırakmaz.
O yüzden şuan ki seçenek Luffy kazanmış gibi duruyor.

Beyler bana göre Crackerin şuana kadar gördüğümüz Luffy ve Doftan güçlü. Açın o kavga sahnelerini bidaha okuyun. Luffynin kolu gidiyordu kolu. Bence Luffy bu adamı yendi, yendi ama daha bizim göremediğimiz bir güçle. G4 ün farklı bir modu olabilir. Belkide timsahlı modda çenesi timsah gibi güçlü oluyordur herşeyi yalayıp yutuyordur Luffy bu beklenir :D

Ben de Nami nin yağmur yağdıracağını düşünmüştüm. Ters köşe oldum. Reijuu zaten Luffy yi kurtarırken şevkatini belli etmiş ve kardeşlerinin insanlıktan nasibini almadığını söylemişti. Yonkou 3 nosunu alamıyorsa 2 yılın bir anlamı olmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık