Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kensei Bence Judge'nin Sanji'nin gitmesine göz yummasını yanlış yorumluyorsunuz. Ya da ben yanlış yorumluyorum :D Ne halin varsa gör senle uğraşamam, gibisinden başından def etti adam bence pek iyilik bi tarafı yok yaptığının.

Daha önce de demiştim Vinsmoke'lardan bir tek Reiju'ya ihtimal veriyordum iyi olmasına, o da iyi çıktı zaten. Judge iyiye dönerse hem mangaka biraz zorlamış ve saçmalamış olur hem güzel olmaz çocuk masalı gibi olur. Ve zannetmiyorum böyle bir şey olacağını.

Aklıma bir şey takıldı şimdi luffy crackeri yiyince aklıma geldi.Cracker büskivüt meyvesine sahipse 1-2 adamlar şeker yada kek meyvesine sahip olabirmi sonuçta 3 tatlı komutan :D

"Despite his inexperience, he's making a lunchbox for hisbedridden sickly mother
Before the queen could eat, an old maid tasted the food, but it was apparently really bad
Yet Sanji's mother ate the food smiling, saying it was really delicious
Sanji decided to study cooking after seeing his mother's smiling face" :(

Reyiz gibi reyiz.
Reiju'ya ısınmaya başladım, karakteri tanımadan bir şey söylemek istememiştim öncesinde. Flashback beklentimi karşılayacak gibi.

Dövüş konusunu Oda yine trollemiş. :D Cracker yenilmiş gibi duruyor, Luffy imkansız 11 saat dövüşemez orası da ayrı bir konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık