Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker'ın kuklalarının Big Mom ile alakası yok beyler.Luffy ile kapışmasında kendisi belirtirdi böyle bir şeyin olduğunu.Kuklalarını çıkartırken zaten direk canlanıyolardı.

@Mystic07 ,Bölüm çıkmadan olayların nasıl çizildiğini bilmeden sonuca vardın.Seri öldü bitti dedin mangaka işi bıraksın dedin helal.

Luffy'nin 11 saat dövüşme gibi bir şansı yok gibi duruyor şuan ki durumunda.Dövüşün kesilip 11 saat sonrasını gösterilmesi luffy'nin yeni bir teknikle yendiğine yorulabilir.G2 G3 sadırılarının etki etmediğini gördük zaten.Bİsküvi yemesinin karnını doyurmasından ibaret olduğunu düşünüyorum.

@Densetsu no Samurai , Luffy'i enelin meyvesini yemiş olsa ve karşısın da lastik bir karakter çıksa ve onu elektrikle yense muhtemelen elektrik lastiğe nasıl işler ya diyecekti çoğu okuyucu.Saçmalık olan crocodile'dı sadece yenecek saldırıyı da zoro misali yaptı luffy ölmek üzere iken çok tek taraflı bakıyorsunuz seriye.

Bence Luffy yenmiştir. Krakerleri yemiştir. Şuan dinleniyordur. G4 büyük yoruyor biliyorsunuz. En son 3 gün mü uyumuştu? Şimdi o kadar zorlamadı kendini en az 1 gün yatması gerek.

@Mystic07 ,Bölüm çıkmadan olayların nasıl çizildiğini bilmeden sonuca vardın.Seri öldü bitti dedin mangaka işi bıraksın dedin helal.

Luffy'nin 11 saat dövüşme gibi bir şansı yok gibi duruyor şuan ki durumunda.Dövüşün kesilip 11 saat sonrasını gösterilmesi luffy'nin yeni bir teknikle yendiğine yorulabilir.G2 G3 sadırılarının etki etmediğini gördük zaten.Bİsküvi yemesinin karnını doyurmasından ibaret olduğunu düşünüyorum.

@Densetsu no Samurai , Luffy'i enelin meyvesini yemiş olsa ve karşısın da lastik bir karakter çıksa ve onu elektrikle yense muhtemelen elektrik lastiğe nasıl işler ya diyecekti çoğu okuyucu.Saçmalık olan crocodile'dı sadece yenecek saldırıyı da zoro misali yaptı luffy ölmek üzere iken çok tek taraflı bakıyorsunuz seriye.
Hay eline ağzına sağlık.

@Kaidou
Cracker'i kılıçlara yedirse bazi arkadaşlar ona bile bir mantık bulup açıklama yapar.

Ulan ben yemek yerken bazen yoruluyorum, Luffy yemek yeyip güçleniyor :/

Neyse Reiju candır, kanım ısındı.

Yazar reijuuyu iyi yaparak sanjinin kaçışını mantıklı kıldı.Yoksa ordan o yaşta kaçması mümkün değil.Ben şeytani bir karakter bekliyordum reijuuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık