Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çünkü bildiğin laf oraya getiriliyor. Ya 11 saattir klon üretip Luffy ile göründüğü kadarıyla fiziksel savaşa girmeyen kişi Cracker değil mi? Luffy de yendiği askerleri yeniyor mu? Burda bariz meyve avantajinda olan kişi Cracker değil mi? Ben Enel olayı da avantajı olduğunu söyledim. Ama bu durum Luffy için avantaj nasıl oluyor. Karşıdaki adamın avantajı Luffy'i daha çok yemeye sevkediyor. Karşıda ki böyle bir avantaja soktuğunu dusunse Luffy'i neden hep aynı şekilde klonlad uzerinden dovusmeye devam etsin?
O zaman git lafı oraya getirenle tartış. Benim söylediğimde yanlış bir şey varsa karşı çık. Gördüğüm kadarı ile de yok. O yüzden uzatmayalım.

O kuklalar bisküvi değil demirden kuklalar olsa. Luffy kuklaları yiyemez ve yenilirdi.
Oda kuklaları bisküvi yapıp Luffy'e kıyak geçmiş bir nevi.

Luffy yerine eşit güçte başka biri olsa yenilmişti misal.
Enel dövüşü gibi Luffy'nin yenmesi üzerine çizilmiş bir dövüş bana göre.
Anladım. O konuda haklısın. Lakin rakipte de iş yok.

Aizen

Sanıyorum Luffy bu şekilde dövüşü uzatıp , haki yenilemeye çalışıyor. Tekrar G4'e geçip bir şeyler planlıyor olmalı.
Yoksa ikisi'de şuan kısır döngüde , tabi Kraker dövüş stilini değiştirmezse.
Benim aradığım dövüş aslında bu. Böyle bizi düşünmeye sevk eden sonra ki hamleyi bulmamıza olanaklar bırakan bir dövüş.
Tek kötü yanı başını ve sonunu görebiliyoruz. Full bir dövüş seyri imkanımız olmuyor.
Bu kadar uzattığına göre Luffy bu maçı alacak.

Çünkü bildiğin laf oraya getiriliyor. Ya 11 saattir klon üretip Luffy ile göründüğü kadarıyla fiziksel savaşa girmeyen kişi Cracker değil mi? Luffy de yendiği askerleri yeniyor mu? Burda bariz meyve avantajinda olan kişi Cracker değil mi? Ben Enel olayı da avantajı olduğunu söyledim. Ama bu durum Luffy için avantaj nasıl oluyor. Karşıdaki adamın avantajı Luffy'i daha çok yemeye sevkediyor. Karşıda ki böyle bir avantaja soktuğunu dusunse Luffy'i neden hep aynı şekilde klonlad uzerinden dovusmeye devam etsin?
Crackerin meyvesi herkese karşı bir yetenek herkese klon kullanıyor. Luffynin ise birşeyleri aşırı miktarda yiyebilmesi sadece Crackere karşı kullanabileceği bir yetenek. Anlatabiliyor muyum? Buna meyve üstünlüğü denir. Kimse Luffy g2 açabiliyor meyve üstünlüğü var demiyor çünkü g2 yi herkese karşı kullanabiliyor mesela.

Luffy yemeyeydi de ne yapaydı. G4ün sınırı var malum. Bisküvi parçalamakla mı uğraşaydı. Hele 11 saat sürmüş göstermiyor diyenler. Luffy'nin 11 saat boyunca püskevit yediğini gösterse mutlu mu olacaktınız allasen ?

Crackerin meyvesi herkese karşı bir yetenek herkese klon kullanıyor. Luffynin ise birşeyleri aşırı miktarda yiyebilmesi sadece Crackere karşı kullanabileceği bir yetenek. Anlatabiliyor muyum? Buna meyve üstünlüğü denir. Kimse Luffy g2 açabiliyor meyve üstünlüğü var demiyor çünkü g2 yi herkese karşı kullanabiliyor mesela.
Dostum sen benle dalga mı geçiyorsun? Luffy'nin meyvesinin temel güçlerinden birisi zaten esnemek. Şimdi dediğin olayı bir dusun sonra kendinle çeliştiğini göreceksin.

Mr.Chaos

Şu Luffy kadar meyveyi çok yönlü kullanabilen kaç kişi var seride ya, o tip ne öyle la :hhh:

biskuvi bildigin yag deposu, bu kadar cok yedigine gore tum o yagi enerji olarak kullansin, bildigin big bang olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık