Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi meyve enerji götürmeye başlamıştır. :D

Lastik meyvesi yine akmış, bisküviyi de baskı altına aldı.

@Monkey D. Dragon
Sınırsız meyve üretirim diyen adamın meyvesi enerji yer mi? Hem uyanmayı herkeste görmeyeceğiz hem de h. haki şartı lazım uyanış için, tabi bunlar bence.:D

Craker sadece oyalamış belli ki, Lufy gayri ciddi takılıyor. Craker meyvesi logia birine karşı bu oyalamayı zor yapardı. Gerçi Luffy de meyvesi sayesinde resmen anti duruma geçmiş.
Oğlum sen bölümü okumuyon mu neyi inkar ediyon deli misin nesin la :/ Vazgeçiyorum laf anlatmıcam neyse.

Aizen

Kraker'in 1-2 numarası daha vardır. Yoksa cidden çöptür yani. Luffy kuklaları bitirdiğinde 1-2 numara daha gösterir Kraker.

11 saattir Luffy'ye bir şey yapamaması ise Kraker adına hayal kırıklığı. Bu adam anca Luffy'yi şaşırttığında hasar verebildi. Baya kötü Kraker için.
Neden çöp olsun ki ? Savaşmışlar ve berabere giden bir dövüş seyri oluşmuş. Ayrıca Krakerleri yemesi meyve avantajı.
Bu Enelin , luffy meyvesine göre değerlendirildiğinde çöp , bireysel ele alındığında tanrı meyvesi olarak konumlandırılması gibi.
Kraker gayet güçlü.

Adamın bisküvilerini yiyerek onun gücünü işlevsiz kılacak iki karakter var seride. Biri Luffy, diğeri de Wapol. Mesela onunla yaptığı dövüşte de Luffy meyve avantajı ile yenilmedi adama. Çiğneyebilse yerdi Wapol. Burada da aynı durumun tersi oluyor. Luffy karşındakinin gücünü yiyerek durduruyor. Lastik bedeni olmasa, bu kadar yiyemezdi. Demek istediğim tam olarak bu. Cracker'ın gücünün konu ile alakası yok.
Cracker'i n yemek konusunda Luffy'i bu kadar zorlayabilmeside meyvesiyke alakalı bir durum. Adam fiziksel olarak dovuse girmiyor bile. Hemen avantaj oldu Luffy'e bu durum.

Oğlum sen bölümü okumuyon mu neyi inkar ediyon deli misin nesin la :/ Vazgeçiyorum laf anlatmıcam neyse.
Lan adam sınırsız bisküvi yapıyor işte. Geçen bölüm bir sürü kukla yapmıştı, uyanış çevreyi tamamen etkiliyen bir şey. Hem öylesine söylemeden geçiştirmezdi. Sürekli bisküvi basmış sağa sola işte. Luffy yemekten şişmiş ama Craker bir şey yapmıyor. Uyanıştan çıktı diyorsan başka.

Adamın bisküvilerini yiyerek onun gücünü işlevsiz kılacak iki karakter var seride. Biri Luffy, diğeri de Wapol. Mesela onunla yaptığı dövüşte de Luffy meyve avantajı ile yenilmedi adama. Çiğneyebilse yerdi Wapol. Burada da aynı durumun tersi oluyor. Luffy karşındakinin gücünü yiyerek durduruyor. Lastik bedeni olmasa, bu kadar yiyemezdi. Demek istediğim tam olarak bu. Cracker'ın gücünün konu ile alakası yok.
Adam g4dün darbelerinden kaçtı üstüne 11 saattir üretiyor bunları. Darbe almıyor işte daha ne kadar işlevi olsun? Luffy zaten yenip yemek zorunda haliyle yendikçe yiyiyor ki aynı bisküviyi tekrar kullanmasın. İşlevsiz kalmıyor yani.

Luffy'nin yaptığını zaten craker vurgulamış.Dövüş,kaç,ye ve tekrar et.Hala craker niye yenemedi demeyin,gücü tükenmeye yakın luffy kaçıyor,krakerleri yiyip gücüne kavuşuyor.11 sattir bunu yapıyor luffy

Neden çöp olsun ki ? Savaşmışlar ve berabere giden bir dövüş seyri oluşmuş. Ayrıca Krakerleri yemesi meyve avantajı.
Bu Enelin , luffy meyvesine göre değerlendirildiğinde çöp , bireysel ele alındığında tanrı meyvesi olarak konumlandırılması gibi.
Kraker gayet güçlü.
Bu adamın karşısına Sabo, Aokiji, Akainu, Fuji falan çıksa gene o kuklalar gidecek bir şekilde. Hem de Luffy'den daha kolay şekilde.

Başka kozları olması lazım. Sınırsız büsküvi yapamayacağını söylüyor Luffy. Yoksa bir şey demezdim de o bisküviler bittiğinde bu adam pert olursa çöptür.

Pert derken de kolay bir şekilde yenilirse demek istiyorum.

Luffy'nin yaptığını zaten craker vurgulamış.Dövüş,kaç,ye ve tekrar et.Hala craker niye yenemedi demeyin,gücü tükenmeye yakın luffy kaçıyor,krakerleri yiyip gücüne kavuşuyor.11 sattir bunu yapıyor luffy
+1 Luffy olabildiğince pis oynamasına rağmen 11 saat sonra hala bu pozisyondayız. Belki kendini çok hırpalamak istemediği için bu yola başvurmuştur çünkü daha yolun başında o da farkındadır. Ama daha fazlasını beklerdim Luffyden.

Cracker'i n yemek konusunda Luffy'i bu kadar zorlayabilmeside meyvesiyke alakalı bir durum. Adam fiziksel olarak dovuse girmiyor bile. Hemen avantaj oldu Luffy'e bu durum.
Ben ne demek istediğimi açıkça söyledim. Senin gibi bir fana gerçekten laf anlatmanın mümkünü yok. Zaten konu ne olursa olsun Luffy'yi her türlü argüman sunarak savunman yüzünden, bildiğin nefret eder hale geldiğim sevdiğim bir karakterden. Ben sanki "Luffy, Cracker'den güçsüz. Meyvesi olmasa şimdiye yenilirdi" demişim gibi tepki gösteriyorsun. Luffy'nin meyvesi, Cracker'in meyvesine karşı avantajlı duruma geçmiş işte. Bunda bu kadar karşı çıkacak ne var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık