Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Luffynin açık ara en uzun dövüşü oldu bu. (Tam bir dövüş olmasa da) Zira en uzunu Dof bile 2-3 saate bitmişti.

Crackerde hayvan gibiymiş he Law 2 dk da baylıyordu meyve kullanırken herif 11 saattir aktif olarak kullanıyor be. Acaba meyve uyandırması var mı çevredeki şeyleri de bisküvi yapıyor mu? Var gibi duruyor çünkü. Yanda boylu boyunca kocaman 1 tane var, ayrıca yerde de kurabiye motifleri var.

Pica vs'si tarzı bir dovus oluyor.
Hayır bisküvilerin hepsine haki ekleyebildiğini sanmıyorum.Sınırsız yahu sınırsız bu işin sonu yok parçalasan ne olur adam önüne set koydukça.Oda bu meyveyi sugar meyvesi gibi absürd yapmış.Vs böyle oyalama taktikleri üzerinden değerlendirilemez.Bisküvileri birleştirip silah falan yapsa hadi neyse.Sınırsız meyve gücüyle sürekli engel olarak koymak seviye göstergesi değil.

Cracker fiziksel olarak yorulmaktan ziyade psikolojik olarak çökebilir. Sabrını yitirip tedbirsiz bir şekilde saldırarak açık verir falan. Ben böyle bir şey bekliyorum.

Hayır bisküvilerin hepsine haki ekleyebildiğini sanmıyorum.Sınırsız yahu sınırsız bu işin sonu yok parçalasan ne olur adam önüne set koydukça.Oda bu meyveyi sugar meyvesi gibi absürd yapmış.Vs böyle oyalama taktikleri üzerinden değerlendirilemez.Bisküvileri birleştirip silah falan yapsa hadi neyse.Sınırsız meyve gücüyle sürekli engel olarak koymak seviye göstergesi değil.
11 saat meyve kullanmak dayanıklılık göstergesi nasıl değil?

Aizen

Bu arada Luffynin açık ara en uzun dövüşü oldu bu. (Tam bir dövüş olmasa da) Zira en uzunu Dof bile 2-3 saate bitmişti.

Crackerde hayvan gibiymiş he Law 2 dk da baylıyordu meyve kullanırken herif 11 saattir aktif olarak kullanıyor be. Acaba meyve uyandırması var mı çevredeki şeyleri de bisküvi yapıyor mu? Var gibi duruyor çünkü. Yanda boylu boyunca kocaman 1 tane var, ayrıca yerde de kurabiye motifleri var.
Bilgim yok ama daha uzun süren vardır diye düşünüyorum. Moria veya Lucci ile bütün gün dövüşmemiş miydi

Law'ın meyvesi farklı bir durum. Onunki anormal bir enerji yiyor.

Kim nereye meyve uyandırıyor, bisküvi meyvesi verdi, onunda üretimini sınırsız diye sıvadı işte. 11 saat meyve kullanmanın neresi dayanıklılık. Ace 5 gün vs atmış Jinbei'yle hemde çaylak haliyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık