Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker'ın İq'su düşük sanırım 11 saat boyunca Luffy'e yiyecek malzeme vermiş. Fiziksel dövüşte Luffy alır ordan +1, meyve yeteneği de Luffy'e karşı işe yaramıyor ordanda +1, Cracker'ın başka tekniği yoksa şansı yok gibi. Pretzel ile dalsa Luffy dayak manyağı yapar bunu, meyve avantajıyla Oda Luffy'i 5 adım öne çıkardı resmen :D

Craker sonsuza kadar bunları üretemez,zaten Luffy de bunu söylüyor.Craker büsküviyi üretince enerji harcıyor olmalı ki,Luffy sonsuza kadar buna devam edemez diye yorumda bulunuyor craker için.

Cracker'ın İq'su düşük sanırım 11 saat boyunca Luffy'e yiyecek malzeme vermiş. Fiziksel dövüşte Luffy alır ordan +1, meyve yeteneği de Luffy'e karşı işe yaramıyor ordanda +1, Cracker'ın başka tekniği yoksa şansı yok gibi. Pretzel ile dalsa Luffy dayak manyağı yapar bunu, meyve avantajıyla Oda Luffy'i 5 adım öne çıkardı resmen :D
Adam patlatarak öldürmeyi düşünüyor işte. Çokta mantıksız değil :/

Öncesinde bariz Cracker meyvesi> Mum meyvesi deniliyordu. Ya mum meyvesi yemiş olsa askerleri istediği gibi kontrol edemecek olsaydı? Luffy'nin Cracker'i yemesi bir çözüm. Buz adam dondurur. Ateş adam Cracker'i yemek zorunda da kalmazdı. Direk yakardi.
Ya mesele mum veya başka şey değil, Luffy lastik ve Craker'in meyvesini yiyebiliyor. Sırf bunun için ayarlanmış olması. Yoksa bisküvi yerine yenmeyecek bir şey olsa ama birebir aynı seviyede bir meyve olsa Luffy yiyemezdi. Doğal avantajı var. Logia biri Craker'e karşı tabi ki daha avantajlı.

Koruma sağlıyor. Onlar olmasa savunmasız kalacak. Burada sıkıntı Kraker'in başka bir taktiğinin olmaması. Yedirerek patlatmayı düşünüyor, ki olacak iş değil. :D

Ya mesele mum veya başka şey değil, Luffy lastik ve Craker'in meyvesini yiyebiliyor. Sırf bunun için ayarlanmış olması. Yoksa bisküvi yerine yenmeyecek bir şey olsa ama birebir aynı seviyede bir meyve olsa Luffy yiyemezdi. Doğal avantajı var. Logia biri Craker'e karşı tabi ki daha avantajlı.
Laf anlatmaya calışmayacağım Selim. O böyle olsa su şöyle olsa ile savunamıyoruz olayları. Başka meyve olsa bu sefer istediği gibi hareket özelliği olmayacaktı belki de. Luffy'nin bulduğu çözümdür. Meyve üstünlüğü öyle olmaz. Sanki o şekilde dövüşmeye muhtaçmış gibi.

Fanlık ve haterlıktan on sayfa boyunca atılan kalite yorum sayısı onu geçmemiş. -tamamen rastgele söylüyorum.-
Çok biliyorsam ben yorum yapayım değil mi? Yok bu yorum yeterli. :(

Kraker'in bu kadar kuklalara bağlı dövüşmesi canımı sıktı ve beklentilerimi düşürdü.

Karşısına Sabo, Akainu, Aokiji, Fuji, Shanks tarzı adam geldiğinde o kuklaları rahatça aldığında ne iş yapacak bu adam? Kuklasız da güçlü olması lazım. Yoksa bu tarz bir seviye üstü adamlara karşı ya da kuklaları rahatça yokedebilecek kişilere karşı çöp oluyor bildiğin.

Kraker'in bu kadar kuklalara bağlı dövüşmesi canımı sıktı ve beklentilerimi düşürdü.

Karşısına Sabo, Akainu, Aokiji, Fuji, Shanks tarzı adam geldiğinde o kuklaları rahatça aldığında ne iş yapacak bu adam? Kuklasız da güçlü olması lazım. Yoksa bu tarz bir seviye üstü adamlara karşı ya da kuklaları rahatça yokedebilecek kişilere karşı çöp oluyor bildiğin.
Ben demedim bak sen dedin, Craker'i abartmaya gerek yok. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık