Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neymiş Luffy bisküvi yeyip kaçıyormuş. E 11 saattir bu kraker bisküvi yapmaktan başka bir şey yapabilmiş mi? Adam bisküvi yapmasa Luffy ne yiyecek? Kraker de şikayetçi bu durumdan ama başka bir şey yapamıyor belli ki. Madem güçlü bisküvi yapmasın alsın kılıcını saldırsın Luffye. G4 ü bisküvi parçalamakla harcamiyacak kadar akıllı biri olduğu için Luffynin bu dövüşünü favorilerim arasına aldım.

Sanjinin babasının öfkesinin bir nedeni olabilir mi?

Birde Sanjinin annesi bu adamı koca olarak seçtiyse(kendi rızasıyla olduğunu düşünürsek) adam güç delisi bir manyaktan ibaret olmamalı. Sanjinin anneside aşçıydı ve güçsüzdü, aynı şeyleri sanjinin yapması babasını çıldırtsa da asıl neden sanji ve kardeşlerinin doğduğu günle alakalı bence. O yeterli bir sebep gibi gelmiyor.

Neymiş Luffy bisküvi yeyip kaçıyormuş. E 11 saattir bu kraker bisküvi yapmaktan başka bir şey yapabilmiş mi? Adam bisküvi yapmasa Luffy ne yiyecek? Kraker de şikayetçi bu durumdan ama başka bir şey yapamıyor belli ki. Madem güçlü bisküvi yapmasın alsın kılıcını saldırsın Luffye. G4 ü bisküvi parçalamakla harcamiyacak kadar akıllı biri olduğu için Luffynin bu dövüşünü favorilerim arasına aldım.
2y önce Amiralden kaçan adamı nasıl yakalasın Cracker reyiz? Eyvallah hızlıdır reyiz ama hem klon üret, hem peşinden kılıç salla falan öyle kolay işler değil. Hem 11 saat boyunca durmaksızın klon üretmiş olamaz zaten, arada kılıcını salladığı açık.

Son sayfa niye bu kadar rahatsız etti ki ya herkesi. Bence komikti güldüm geçtim siz de öyle yapın :)

Bir de hala mı torpil muhabbeti :( Gına geldi torpil/handikap muhabbetlerinden. Luffy ana karakter olduğu için olumlu konuştuğunuz şeyler kadar olumsuz şeylerle de karşılaşıyor. Baş karakter olduğu için ve bu seri One Punch Man mi nedir o olmadığı için olmadık zorluklarla da karşılaşabiliyor Luffy. Sizin mantıkla bunlara da torpil denir karşı taraf için. Ama niyeyse sadece Luffy lehine olanlar rahatsızlık oluşturuyor.

Bu tip şeylere takılıp ana karakteri kıskanacağınıza okuduğunuz şeyden keyif almaya odaklanın :)

Sanjinin babasının öfkesinin bir nedeni olabilir mi?

Birde Sanjinin annesi bu adamı koca olarak seçtiyse(kendi rızasıyla olduğunu düşünürsek) adam güç delisi bir manyaktan ibaret olmamalı. Sanjinin anneside aşçıydı ve güçsüzdü, aynı şeyleri sanjinin yapması babasını çıldırtsa da asıl neden sanji ve kardeşlerinin doğduğu günle alakalı bence. O yeterli bir sebep gibi gelmiyor.
Ben 1 ay önce demiştim hemen kanıya varmayın diye [ tabi o big mom içindi ] ama Judge bakınca insan bu ne ağa diyor.
Adam Kralların kelleri kesip poz vermiş öncesini bilmem ama iyi bir insan demem hatta bu hıyarlar yüzünden Vegapunk bile kötü felan mı diye korkmaya başladım :D

2y önce Amiralden kaçan adamı nasıl yakalasın Cracker reyiz? Eyvallah hızlıdır reyiz ama hem klon üret, hem peşinden kılıç salla falan öyle kolay işler değil. Hem 11 saat boyunca durmaksızın klon üretmiş olamaz zaten, arada kılıcını salladığı açık.
Nereye açık ? Kilit noktayı kaçırıyorsun. Madem şikayet ediyor neden yiyeceğini bile bile püskevit veriyor Luffy'e? Cevap : Ya gücü yetmiyor. Ya da oyalamak üzere emir almıştır işine geliyordur. E Luffy'i yakalayabilecek olsa niye oyalasın sorunsalı çıkıyor ortaya. Luffy hızlı demişsin, evet hızlı evet yakalayamyor. Evet Luffy daha güçlü. Ve evet az da olsa neden bahsettiğimi anlamışsın.
Son olarak Luffy mi reyiz, Cracker mi reyiz ?

Nereye açık ? Kilit noktayı kaçırıyorsun. Madem şikayet ediyor neden yiyeceğini bile bile püskevit veriyor Luffy'e? Cevap : Ya gücü yetmiyor. Ya da oyalamak üzere emir almıştır işine geliyordur. E Luffy'i yakalayabilecek olsa niye oyalasın sorunsalı çıkıyor ortaya. Luffy hızlı demişsin, evet hızlı evet yakalayamyor. Evet Luffy daha güçlü. Ve evet az da olsa neden bahsettiğimi anlamışsın.
Son olarak Luffy mi reyiz, Cracker mi reyiz ?
Hayır, Cracker daha güçlü. Orada ezilen de Luffy, Cracker değil. Dediğim gibi, kılıç saldırıları yapıp yapmadığını diyebilirsin ama kesin olarak yapmadı diyemezsin. Bu adam dövüş başlangıcında iki kritik hamle yapıyor, 11 saat boyunca hiç bir saniyesinde yapmayacak, öyle mi? Adam üstüne basa basa " kaç " diye bir ifade eklemiş, belli ki kılıç darbesini yemeden kaçıyor.

Ayrıca, Cracker reyiz.

Ben 1 ay önce demiştim hemen kanıya varmayın diye [ tabi o big mom içindi ] ama Judge bakınca insan bu ne ağa diyor.
Adam Kralların kelleri kesip poz vermiş öncesini bilmem ama iyi bir insan demem hatta bu hıyarlar yüzünden Vegapunk bile kötü felan mı diye korkmaya başladım :D
Adam gençliğinde öyle bir tipte değildir herhalde, maskeyi takmasına sebebiyet verecek bir olay yaşamış olabilir. Tabii sürekli güçlenmek isteyişinin de bir nedeni elbet vardır.

Luffy'nin şekli şemali değişmiş, karnı burnunda, Kraker'de zerre sorun yok. Başladığı noktada. Kimin önde olduğu açık:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık