Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada umarım BM'ın diğer adamlarının meyveleri şu adaların isimleriyle eş değildir. Şeker, peynir, reçel meyvesi görmek istemiyorum. Hem de koskoca yonkou adamlarında. Sadece Kraker'de bisküvit meyvesi vardır umarım.

Vallaha senin düşünce yapını anlayamadım ben. Ortada bu kadar değişik meyveler varken ne bekliyorsunuz anlamadım. Kendi gücüyle nasıl kazandıramıyor? Senin çelişkini yazayım ben.Bu iki olayı yazan aynı kişi. Torpil diyorsun ama Luffy'i düşürdüğü durumdan bahsediyorsun. Karşıdaki Cracker'i bu kadar güçlü yapanda aynı adam. Ama Luffy'e torpil geçtiğini söyleyen de sen oluyorsun. Senin amacın az çok belli benim nazarımda. KK olma olayını küçümsetebilmek ve en iyi kılıç ustası olma olayını daha ileriye koyabilmek için yaptığın algıdan başka hiçbir şey değil.

Bu bölümün öncesinde Cracker'i öven yorumları da hatırlıyoruz.

Luffy'e enerji sağladığı nereden çıktı? Cracker gerizekalı mı da 11 saat boyunca aynı taktik üzerinden yenemediği adamı bilerek aynı şekilde yedirmeye devam ediyor? Hem de dezavantajını bile bile gördüğü halde?
Şu an asıl algı operasyonunu yapan sensin aslında. Yazdıklarım sanki mangada geçen şeyler değil de ben farklı yansıtıyorum falan. Amacım başka filan. Karşımızda 840 bölümlük bir seri dururken benim cümlelerim korsanlar kralını aşağı, kılıç ustalarını yukarı çekmez merak etme sen :)

Seri ortada. Neyin ne olduğu da ayan beyan ortada.

Ee Moria'yı çizen de mangaka Luffy'ye gölge sokan da mangaka. Bu da açık bir torpil. Gördüğün gibi mangakanın iki tarafı istediği gibi çizmesi Luffy'ye torpil vermeyeceği anlamına gelmiyor :)

Enerji meselesini dahi tartışacak duruma geldik. Kardeşim, yediğin içtiğin hangi şey sana enerji sağlamıyor da hayvan gibi yiyip hiçbir enerji almayacaksın ? Şaka mı bu, yoksa bilim karşısında yeni bir buluş falan mı ? :) Enteresan.

Bu arada umarım BM'ın diğer adamlarının meyveleri şu adaların isimleriyle eş değildir. Şeker, peynir, reçel meyvesi görmek istemiyorum. Hem de koskoca yonkou adamlarında. Sadece Kraker'de bisküvit meyvesi vardır umarım.

Orada 4 büyük ada var. Boşuna çizmedi, hepsi öyle çıkacak. Hatta peynir düşmüş olabilir o çok tatlıya uymuyor.:D

Öyle diyonda ODA aklını alır adamın :D
Hiç Biscuit meyvesinin bu kadar güçlü olmasını bekler miydin ?

Şu an asıl algı operasyonunu yapan sensin aslında. Yazdıklarım sanki mangada geçen şeyler değil de ben farklı yansıtıyorum falan. Amacım başka filan. Karşımızda 840 bölümlük bir seri dururken benim cümlelerim korsanlar kralını aşağı, kılıç ustalarını yukarı çekmez merak etme sen :)

Seri ortada. Neyin ne olduğu da ayan beyan ortada.

Ee Moria'yı çizen de mangaka Luffy'ye gölge sokan da mangaka. Bu da açık bir torpil. Gördüğün gibi mangakanın iki tarafı istediği gibi çizmesi Luffy'ye torpil vermeyeceği anlamına gelmiyor :)

Enerji meselesini dahi tartışacak duruma geldik. Kardeşim, yediğin içtiğin hangi şey sana enerji sağlamıyor da hayvan gibi yiyip hiçbir enerji almayacaksın ? Şaka mı bu, yoksa bilim karşısında yeni bir buluş falan mı ? :) Enteresan.
Ben senin söylediğin bakış açısıyla durumu zaten tartıyorum. Ors'u Moriah'ın eline veren Oda değil mi? Ors Moriah'ın gücü mü? Luffy'nin gölgesini kaybetmesini sağlayan Oda değil mi? Bu bakımdan yine Moriah'a torpil geçen Oda değil mi? Ortada sadece Moriah'ın gücü varmış gibi konuşuyorsun. Ama ne Luffy'nin gölgesi Moriah'a ait bir şey ne de Ors.

Enerji olayını tartışacak duruma geldik çünkü asıl olayın Enerji olayı olmadığını söyleyemeyecek kadar nefret eden birisin. Manga'yı okudun mu bilmiyorum ama Luffy'nin krakerleri yemede ki amacı enerji kazanabilmek değil. Sürekli üretim sağlayan Cracker'in krakerlerini yiyerek üretim yapabilmesini engellemek. Nami bu konu hakkında söylediği gibi harbi sınırsız üretim yapabiliyormuş diyor. Luffy'de elbet dayanıklılığı tükenecek ve bunun sonunda ortada kullanabileceği kraker kalmayacağa getiriyor olayı. Ortada kraker olduğu sürece Luffy kırsa bile onlar yeniden birleştirilebilir.

Ortada direk enerji ile alakalı bir durum olsa Cracker neden son manga sayfasında gördüğümüz gibi bile bile yedirerek enerji verdiğini düşündüğü Luffy'i daha da fazla yedirerek patlatma düşüncesinde olsun?

Orada 4 büyük ada var. Boşuna çizmedi, hepsi öyle çıkacak. Hatta peynir düşmüş olabilir o çok tatlıya uymuyor.:D
Öyle diyonda ODA aklını alır adamın :D
Hiç Biscuit meyvesinin bu kadar güçlü olmasını bekler miydin ?
Güç olarak değil de hoşuma gitmeyecek pek. WB'nin tayfaya bakıyoruz. Ateş logiası, Mistik zoan Anka kuşu, Elmas.

Big Mom'ın tayfaya bakıyoruz. Bisküvi, Şeker falan. Tamam bir temaya uydurmuş da hoş değil. :/

En büyük adaya yakınlıkları güçlerini temsil ediyor olabilir, Bisküvi en yakın 2. ada olduğuna göre bir ihtimal en güçlü 2. komutandır? Bu mantıkla yola çıkarsak en güçlüsü Şeker adasının komutanı olacaktır. Kakao meyvesi olsa tadından yenmez :D

MDL_Roronoa

O değil de Luffy tümenlere haber verip Baratie'yi korusa, bunu da sanjiye kanıtlasa ne güzel.

Örn: Bellamy zeff'in yanında, denden mushi ile konuşturuyor adamı sanjiyle. Bunun üstüne sanji aileyi iyi bir paket yapıp bırakıyor. HAYIRLI OLSUN

O değil de Luffy tümenlere haber verip Baratie'yi korusa, bunu da sanjiye kanıtlasa ne güzel.

Örn: Bellamy zeff'in yanında, denden mushi ile konuşturuyor adamı sanjiyle. Bunun üstüne sanji aileyi iyi bir paket yapıp bırakıyor. HAYIRLI OLSUN
Böyle bir şey olmalı zaten, aksi taktirde suspus oturacak. Kaçmaya kalksa bile önünde bir engel olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık