Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin kardeşlerinin karşısına geçip hepsini dize getireceği bölümü dört gözle bekliyorum. Hatta umarım hepsini öldürüp germayı direk kendi kontrölüne alır. Bu bölümden sonra tekrar ve tekrar görüyoruz ki serideki bütün babalar sorumsuz ve duygusuz. Acaba Oda babası ile bir şey mi yaşadı diye düşünüyor insan :bilmem:
https://mangastream.com/r/one_piece/841/3705/15 :agla::agla:

Crackerin, Luffye ciddi bir zarar verememesi dövüş stratejisi düşünülünce çokta yadırganacak bir durum değil. Ne olursa olsun Luffy çok hızlı ve çevik bir adam hele çeviklik açısında seride gayet tepeye oynayabilecek biri. Cracker onun hızına ayak uyduramıyor olabilir. Zira Luffy kafa kafayada dövüşmüyormuş gibi gözüküyor. Zira kaçak savaşıyormuş. Senden hızlı ve direkt karşılaşmayan birine zarar vermen oldukça zor. Zaten kendisi baya yorulmuş kovalamaktan ve meyve kullanmaktan. Yoksa açığı yakalayınca Luffynin kolunu kısmen yardığını gördük. Hakisi ve gücü yetiyor nihayetinde.
Açıkça kafa kafaya kapışmayan kişi Cracker Luffy onu istiyor. Ama karşıda istediği kadar üretim yapan ve bunları istediği gibi hareket ettiren biri var. Luffy yendiği zırhı yiyormuş.

Açıkça yanına strateji olduğunu da yazmış. Karşıda sonsuz üretim yapan biri var. 11 saattir ne demeye aynı şekilde saldırıyor? Adam fiziksel olarak girmiyor bile savaşa öyle kafaya böyle tarak.:D
Adam krakerlerini savunma amaçlı kullanıp kendisi saldırıyor işte. (En azından önceki bölümlerde öyle bir sahne vardı) hani Bartonun barrier kullanması gibi bişi yeteneğini kullanıyor işte. Luffyde kaçak dövüşüyormuş. Bu durumda zarar vermesi zor. Ben ''niye Luffy böyle dövüşüyor'' falan demiyorum tabi ki strateji olabilir ben durumu yorumladım.

Adam krakerlerini savunma amaçlı kullanıp kendisi saldırıyor işte. (En azından önceki bölümlerde öyle bir sahne vardı) hani Bartonun barrier kullanması gibi bişi yeteneğini kullanıyor işte. Luffyde kaçak dövüşüyormuş. Bu durumda zarar vermesi zor. Ben ''niye Luffy böyle dövüşüyor'' falan demiyorum tabi ki strateji olabilir ben durumu yorumladım.
Sadece savunma değil saldırı olarak bile. Karşısında ki adamda ayı gibi olmuş. 11 saattir ona Kraker askerleri yenip yedigi sırada zarar veremiyorsa kendi eksikliğidir. Luffy yolunu bulmuş illa dayanıklılıgı tukenecek diyor. Bunu da yine G4 gibi kendi dayanıklılıgını yiyen bir adam söylüyor. Bakalım neler olacak...

Sadece savunma değil saldırı olarak bile. Karşısında ki adamda ayı gibi olmuş. 11 saattir ona Kraker askerleri yenip yedigi sırada zarar veremiyorsa kendi eksikliğidir. Luffy yolunu bulmuş illa dayanıklılıgı tukenecek diyor. Bunu da yine G4 gibi kendi dayanıklılıgını yiyen bir adam söylüyor. Bakalım neler olacak...
Kraker askeri yendiğini nerden çıkardın ki :/ Ortada hiç parçalanmış asker yok hepsinde ısırık izi var ama :(

Kraker askeri yendiğini nerden çıkardın ki :/ Ortada hiç parçalanmış asker yok hepsinde ısırık izi var ama :(
Askerleri yenmeden nasıl yesin yahu? :( Son sayfanın üçüncü, yani en büyük karesinde iki tane püskevit asker kafası görüyoruz hem. Azman gibi her bir asker, parçalamadığı sürece ısırmaya kalksa zaten hasar yer. :(

Sinestram

Paylaşıldı mı bilmiyorum, Reddit'de gördüm. GODA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık