Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın sbs de dediği gibi olur mu acaba, belki de Sanji Dna'sında bulunan şeytan meyvesinin içindeki şeytanı dışarı salabilen tek kişi olacak :D Efsane bir yetenek olur. Oda sbs de Sanji de bir şeytan meyvesi mi merak ediyorum diyor :D

karolla

Eğer Sanji şimdi Zoro'yu aşamaz ise Zoro Wano arc'ta alacağı p-up ile Sanji'ye ne yapar hiç düşündün mü?
Sanji neden luffyi geçemiyor desem çünkü o kaptan. Ama ne hikmetse, urougenin yardımcı kaptan dediği adamı geçebiliyor. Roger tayfasında acaba rayleighden güçlü başka bir tayfa üyesi var mıdır :p İşinize geldiği gibi yorum yapmaktan vazgeçmediniz yav :)

Oda'nın sbs de dediği gibi olur mu acaba, belki de Sanji Dna'sında bulunan şeytan meyvesinin içindeki şeytanı dışarı salabilen tek kişi olacak :D Efsane bir yetenek olur. Oda sbs de Sanji de bir şeytan meyvesi mi merak ediyorum diyor :D
Bence Sanji'nin genleri meyveyle aynı öze sahip olduğu için uyanış yaşayacak.Sanji meyve uyanışı gibi kendi genlerini uyandıracak ve kardeşlerini de aşan bir güce sahip olacak.Artık yonko tayfalarıyla karşılaşacak bundan aşağısı kurtarmaz.

Sanji neden luffyi geçemiyor desem çünkü o kaptan. Ama ne hikmetse, urougenin yardımcı kaptan dediği adamı geçebiliyor. Roger tayfasında acaba rayleighden güçlü başka bir tayfa üyesi var mıdır :p İşinize geldiği gibi yorum yapmaktan vazgeçmediniz yav :)
Sence Sanji kendini geliştirirse 2 sene önceki Zoro seviyesine ulaşabilir mi ?:ehe:

Hacım Ray ne alaka? Roger'in tayfasında ki üçüncü elemanı bile bilmiyoruz, sen gelmiş " ray'den güçlüsü var mıydı :p " diyorsun. Ayrıca ben Sanji sürekli olarak geçecek demiyorum, kendi arc'ın da geçecek diyorum. Daha sonra Wano'da Zoro geçer. Ha sen diyorsan ki Sanji yerinde sayar, Zoro sürekli seviye atlar falan, orası senin kendi fanlığındır, ona bir şey diyemem.

Bu cümleden her daim şüphelenmiştim de gerçekten çıkarsa gider şapka alır çıkartırım.

Üye silindi 2781

Bence bu modifiye genler Sanjiye Power up getirebilir.Bu genler nasıl bir etki yapıyor onuda merak ediyorum ya.Vegapunk'ın zorla hükumette olması da olasılıklarda ayrıca.Zorla hapis edilmiş.
Bu arada incelemeye ve live reactiona bakabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık