Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç kimse nefret ettiği bir işte başarılı olamaz. Sanji'nin Geppo'yu öğrenmesinin sebebi bile bulunduğu adadaki Okama'lardan kaçmaktı. KUMA diğer herkesi uygun adalara gönderdi. Luffy orada canını ortaya koyacak bir müttefik buldu.(Boa Hancock) Zoro en büyük kılıç ustasından ders aldı. Nami, Chopper tam uzmanlık alanları doğrultusunda adalara düştüler. Usopp fonksiyonel silahlar elde etti. Ne tesadüftür ki Cyborg Franky, Cyborg teknolojisinin bulunduğu VegaPunk 'ın adasına düştü. Devrimcilerin peşinden en çok koştuğu Nico Robin; düşmek üzere olan bir krallığa gönderildi. Sanji'de hata yapıldığını düşünmeden edemiyorum. Öğrenmeye açık olduğu konu yine yemek tariflerini öğrenmek için antrenman yaptı. Tekme kuvveti yüzde 50 arttı. İleride Okama kenpo kullanacak olsa bile bunu kullanan kişilerin farkı tekmelerini yukarıdan atıyor olmaları. Özel bir teknik açıklanacağından şüpheliyim...
%50 derken? 2 senenin ardından pacifistaların boynunu tek seferde kırabilecek duruma geldi. Eskiden vurunca ayağı kırılıyordu.

One piece evreninde 2 yıl gelişim için uzun bir süre. gemiden indikten sonra bile aklına her geldiğinde yeri yumrukluyordu. Oda Okama Kenpo'yu nasıl işleyecek cidden merak ediyorum. Pacifista seviyesi konusunda net bir şey bilmiyorum belki de Haki kullanıp kırmıştır. Sadece merakla bekliyorum. 2 yıl önce Lola'nın verdiği kağıdı senaryoya bağlayan bir adamdan bahsediyoruz. Ama gelişimi beni gerçekten tatmin etmedi. Saklanan ve bağlanmayan şeyler var sadece bekleyelim.

Sanji power up alarak ancak zoroya biraz yetişir. Geçmesi ihtimal dahilinde değil. 2 yıllık aradan sonra aralarında devasa fark var. Bu fark bir power upla kapanmaz.
Bu arc sanji powerup ın hasını alıp zoroyu geçer luffyden 1 tık altta kalır fakat Wanoda Zoronun daha da gelişecektir luffy zaten her sınırına ulaştığın da gelişmekte.

karolla

Bu arc sanji powerup ın hasını alıp zoroyu geçer luffyden 1 tık altta kalır fakat Wanoda Zoronun daha da gelişecektir luffy zaten her sınırına ulaştığın da gelişmekte.
Ben geçemez diyince fan oluyorum siz geçer diyince objektif oluyorsunuz garip. Neden luffyi geçemez dediğimde o kaptan diyorsunuz :) Zoro da sağ kol yardımcı kaptan. Yardımcı kaptan olması için illa odanın yazı mı yazması lazım :)

Ben geçemez diyince fan oluyorum siz geçer diyince objektif oluyorsunuz garip. Neden luffyi geçemez dediğimde o kaptan diyorsunuz :) Zoro da sağ kol yardımcı kaptan. Yardımcı kaptan olması için illa odanın yazı mı yazması lazım :)
Seriyi o yazdığına göre onun yazması gerekir sen değil :)

karolla

Seriyi o yazdığına göre onun yazması gerekir sen değil :)
Urougenin ağzından yardımcı kaptan yazdırmış işte.

Edit: ilk üye yazdırmış.

Yahu akainu çıktı magma kullanıyordu logiaydı. Adama magma meyvesi yemiş dedik. Ne yani oda demese magma meyvesi biz anlamayacak mıydık? Zoro yardımcı kaptan hareketleri sergiliyor. Öyleyse odur. Bu kadar basit. Yeni biri çıksa koka yapsa haki kullanıyor deriz. İlla birinin çıkıp haki kullandı demesi gerekmez. Zoronun kaptanlığı da bu kadar barizdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Urougenin ağzından yardımcı kaptan yazdırmış işte.

Edit: ilk üye yazdırmış.

Yahu akainu çıktı magma kullanıyordu logiaydı. Adama magma meyvesi yemiş dedik. Ne yani oda demese magma meyvesi biz anlamayacak mıydık? Zoro yardımcı kaptan hareketleri sergiliyor. Öyleyse odur. Bu kadar basit. Yeni biri çıksa koka yapsa haki kullanıyor deriz. İlla birinin çıkıp haki kullandı demesi gerekmez. Zoronun kaptanlığı da bu kadar barizdir.
Ben yardımcı kaptandır ya da değildir demedim sadece yazdığını yanlış buldum :sapkali: Yardımcı kaptan hareketlerinden kastın ne?

Sanji ölse ne komik olur ama ha :D
Herkes power-up diye konuşuyor, Oda bir kere daha ustalığını gösterir herkese ters köşe yaparak.

Tamam ciddi yorum yapıcam bu başlığa ilk defa:

Sanjinin bir poweupa ihtiyacı olduğu bariz. 2 yıllık zaman atlaması sonrası gücü kimseyi tatmin etmiyordu. Hep sakladığı bir şey var dedik ama gördüğümüz üzere sakladığı bir şey yok. Maalesef gelişimi bu kadar ve geride kalmış durumda. 2 yıl önceki monster trio dengesi için bir power upa ihtiyacı var. Bu alacağı power upla zoronun bir tık altında luffynin sol kolu olacak seviyede kalacaktır.
Sakladığı gücü yoktu diyorsun ancak Sanjinin adaletli ve eşit bir dövüşü olmadı ki şimdiye kadar. Sen gelmiş kurduğun senaryo üzerinden bize kafana göre anlatıyon. Yok gücü yoktu, yok şöyleydi yok böyleydi. Benim gördüğüm Sanji eski Sanji değil. Kardeşleri ve babası tarafından bile gücü saygı duyulan biri olmaya başladı. Kaldı ki bahsettiğimiz kişiler de Germa ordusu. Bu örgütün güç seviyesini ve ödüllerini de henüz bilmiyoruz. Ödülleri sağlam çıkarsa işte o zaman sana sağlam kapak yapacak arkadaşlar. O zaman da pişkin pişkin yorumlara devam edersen, bile bile milleti tahrik içerikli yorumlar atmaktan dolayı seni sınırsız yollayacam haberin olsun. Çünkü bir değil iki değil, durmadan konu sabote ediyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık