Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji belki de genlerini uyandırdı fakat genleri sayesinde elde ettiği güç sadece kollarında ve ellerinde ön plana çıkıyorsa şimdiye kadar göremememizin sebebi bu da olabilir aslında.

Genlerin aktifleşmesinin gaddarlıkla/taş kalplilikle alakası var gibi geliyor bana. Sanji fb de diğerlerinden farklı olarak daha yumuşak kalpli çiziliyor fark ettiyseniz.

Sanji Niiji'nin elini tutuyor kurtulmak için, aslında aile fırsat vermiyor dövüşmesine , o an Niji Zeff ile tehdit ediyor hemen.

Judge de aynısını yaptı wall felan.
Belki Sanji dovusse farklı şeyler olacak

Sanji'nin saklandığı ve hazırlandığı çok ortada bir mevzu. H.Haki' nin Sanji de açılacağına kanaat getirmemekle beraber Demir Maske olayının ailesinin tümünü geçeceğine dair bir işaret olarak algılıyorum.
Jinbei'nin Big_Mom'a ne kaptırdığını henüz bilmiyoruz. Bu sebeple Big_Mom'un kalan iki komutanından birinin kim tarafından alınacağı da belli değil.
Babası Sanji'nin savaşma yöntemi olarak ellerinin seçildiğini söylemişti. Genetik Power Up sadece ellerini kullanarak alınabilir. Buna da ilkesel olarak karşı. Hatırlarsanız Weeze(Ramen Kenpocu) ya karşı ellerini sadece yemeklerin silah olarak kullanıldığını düşündüğü için bıçak kullanmıştı. Big_Mom 'un adası tamamen yemek teması üzerine ve Craker gibi yemek ile alakası olan bir meyve kullanıcısına karşı elini kullanabilir ve genetik faktör Power Up' ını alabilir düşüncesindeyim...

ben hıc bı dızıde veya fılmde ısınlana ucan zombı gormedım :D hem dıosun fanıyım hem objektıf bakanlarla tartısıosun :D hem haksızzsın hem sıvıyosun bu durumda.
Wolfenstein oyunu ile Outpost filminde deneye uğramış ışınlanan zombiler vardı. Hatta elektrik filanda çıkartıyorlardı. Niji'nin kaybolup çıkması da az biraz onlara benziyor :fool:

Sanji'nin saklandığı ve hazırlandığı çok ortada bir mevzu. H.Haki' nin Sanji de açılacağına kanaat getirmemekle beraber Demir Maske olayının ailesinin tümünü geçeceğine dair bir işaret olarak algılıyorum.
Jinbei'nin Big_Mom'a ne kaptırdığını henüz bilmiyoruz. Bu sebeple Big_Mom'un kalan iki komutanından birinin kim tarafından alınacağı da belli değil.
Babası Sanji'nin savaşma yöntemi olarak ellerinin seçildiğini söylemişti. Genetik Power Up sadece ellerini kullanarak alınabilir. Buna da ilkesel olarak karşı. Hatırlarsanız Weeze(Ramen Kenpocu) ya karşı ellerini sadece yemeklerin silah olarak kullanıldığını düşündüğü için bıçak kullanmıştı. Big_Mom 'un adası tamamen yemek teması üzerine ve Craker gibi yemek ile alakası olan bir meyve kullanıcısına karşı elini kullanabilir ve genetik faktör Power Up' ını alabilir düşüncesindeyim...
Babası ne ara öyle bir şey diyordu?

Soy faktörü ; bilgiyi kısaca atim şuraya Epigenetik, DNA dizisindeki değişikliklerden kaynaklanmayan, ama aynı zamanda ırsi olan, gen ifadesi değişikliklerini inceleyen bilim dalıdır. Yaşam stili, beslenme alışkanlığı, spor gibi çevresel faktörlerin genlerin aktivitesini düşürmesi veya yükseltmesi ile ortaya çıkan rahatsızlıkları inceler. Başka bir ifadeyle DNA dizisinde hiçbir değişiklik gerçekleşmeden genlerin fazla ya da yeterli çalışmamasından kaynaklanan durumlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık