Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma bir şey geldi de şimdi. Bu Sanjinin babasına niye maske taktı bu Oda??
Kaşlarla ilgili bir sorun mu var acaba?
Acaba Kaşları kıvrık değil mi?

Kimseyi eziklemeye gerek yok. Sanji'nin Luffy ve Zoro'dan geri kaldığını herkesin kabul etmesi gerekiyor. Bu arc o denge düzelecektir. Bu kadar basit. Sanji şuan Niji ile eşit güçte olabilir. Tabi buna kesin gözüyle bakamayız. Tam güçler neler bilemiyoruz.

Vikide hepsinin aynı yaşta olduğu söyleniyor doğru mu bu?

İchiji Sanji'den güçlüdür diye düşünüyorum. Tabi benim düşüncelerim bunlar. Arc sonuna doğru Sanji epey güçlenir. Neden İchiji güçlüdür dediğimi söyleyecek olursam. En az bir tane epey güçlü bir adam bulunmalı içlerinde. Yoksa devamlılık olmazdı.

@karolla Sen ciddi manada fandan öte birşeysin. Daha öncede yorumlarını okuyordum ve şu bir gerçek sen mangayı mangakanın yazdıklarından çok kendi isteklerin doğrultusunda okuyorsun. Zoro şu zamana kadar hiç Sanji'nin durumuna düşmedi ve sevdikleriyle tehdit edilmedi. Bölüm dışı yorum yapmayı hiç sevmem hiçte tasnif etmem. Bölümde herşey ayanbeyan ortada Sanji tehdit ediyor ve ek olarak adamın zaten genlerinde saklı birşey var vede kanıda soylu kanı.
@Akainu Sakazuki söylediklerine harfiyen katılıyorum.

? Hakikaten son 3 arcı okuyup Zoro = Sanji demek sanrısallıktır.
3 arcı inceleyelim. BAA Zoro vs ahtapot, Zoro zorlanmadan alıyor, burdan çıkan sonuç Zoro ahtapottan 2 siklet üstün. Sanji-Jimbei vs Wadatsumi, Kraken büyüklüğünde bi hayvan ve yine Jimbeinin bi-iki vuruşu dışında Sanji zorlanmadan alıyor. Punk Hazard. Xoro vs Monet, Monet dediğin karakter Tashigi ile aynı sikletin adamı. Hatta biraz daha üstün. Böyle birine karşı Zoro'ya Show yaptırıyor hem de Monet Tashgi ile savaşırken ama Sanji ile Verggo vssinde hem süre kısıtlı hrm de rakip vergi gibi seride ilk tüm beden haki yapan birisi. Monet ile Vergo'yu aynı kefeye koyuyorsan daha fazla yazmaya gerek yok. Bu olaylardan nasıl Zoro > Sanji çıkardın anlamadım? Sanji vs Dof öne süreceksen boşa uğraşma orada Zoro olsaydı da bişi değişmicekti. Dof ikisini aynı anda harcar.

Kardeş senin ciddi anlamda problemlerin var. Zoro ile Sanji ne alaka bu bir, mangaka önce ki bölümlerde üzerine basa basa diyor ki Luffy> Zoro-Sanji sen istediğin kadar inkar et Zoro fiziki güç olarak Sanji'den üstün Ama sanji zeka olarak Zoro'dan 3-4 kat üstün bu iki, Sanji her seferinde handikaplı dövüşüyor sevdikleri ile tehtid edip gücünü kısıyor mangaka bu da üç. Birazcık yaşına uygun yorumlar at artık yıllardır bi gr değişme yok sen de.
+1

@karolla Sen ciddi manada fandan öte birşeysin. Daha öncede yorumlarını okuyordum ve şu bir gerçek sen mangayı mangakanın yazdıklarından çok kendi isteklerin doğrultusunda okuyorsun. Zoro şu zamana kadar hiç Sanji'nin durumuna düşmedi ve sevdikleriyle tehdit edilmedi. Bölüm dışı yorum yapmayı hiç sevmem hiçte tasnif etmem. Bölümde herşey ayanbeyan ortada Sanji tehdit ediyor ve ek olarak adamın zaten genlerinde saklı birşey var vede kanıda soylu kanı.
@Akainu Sakazuki söylediklerine harfiyen katılıyorum.
+1

karolla

Sanji nijiyi alamaz. Yerini bilsin. Niji aci çekmiyor. Ama vurdumu sanjiyi inletiyor. Sanji kadar da hızlı. Zombi gibi adam. Sanjinin de kol bacak koparacak gücü yok. 4 numaraya benzemez niji. Bundan sonra adamın faniyim. :at:

Sanji nijiyi alamaz. Yerini bilsin. Niji aci çekmiyor. Ama vurdumu sanjiyi inletiyor. Sanji kadar da hızlı. Zombi gibi adam. Sanjinin de kol bacak koparacak gücü yok. 4 numaraya benzemez niji. Bundan sonra adamın faniyim. :at:
Kollarını kırdın mı kendi kendini de düzeltemez, Yonji gibi doktora gider ancak. Tek vuruşta adamın kafatasını yamulttu Sanji, Niji kafatasını düzeltene kadar Sanji onu tekme manyağı yapardı, zaten İchiji, Sanji'nin Niji'ye yenileceğini bilse, boş yere onu tehdit etmez, akışına bırakırdı. Kimse kendinden güçsüz birine karşı tehdit ile avantaj sağlamaya çalışmaz.

ben hıc bı dızıde veya fılmde ısınlana ucan zombı gormedım :D hem dıosun fanıyım hem objektıf bakanlarla tartısıosun :D hem haksızzsın hem sıvıyosun bu durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık