Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üzülüyorum sana ya :D Okuduğunu anlamakta bu kadar sıkıntı çektiğini anlasaydım Bilal'e anlatır gibi anlatırdım :D Gene de anlatayım ben Sanji'yi savunmuyorum kalitesiz trollüğünle Sanji fanlarına bulaşmana çalışmana tepki gösteriyorum? ANLADIN MI ??? :hhh:
Trollük anlayışında sıkıntı var demek :/ Sanjinin yılında hala fb de olsun günümüzde olsun dayak yediğini söylüyorum trollük oluyor. Sen gelip alıntı yapıyon ben bulaşmış oluyom. Valla kötü durumdasın neyse yoruldum bu tartışmadan :/

@Acacia
Bellamy ile bu durum çok farklı. Luffy Bellamy'nin aklını başına getirmeye çalıştı arkadaş olarak gördüğü için. Baktı olmuyor kafasını hadese yolladı.
Kutsal ejdere sinirlenip yumruk atmak Check.
Rika'nın sülaleyi katledebileceklerini düşünmeksizin Morgan'a girişmek Check.
Balıkadam adasında sosyokültürel yapıyı düşünmeksizin çakma Arlonga dalmaya kalkmak Check...
Kendi ağızıyla söylüyor, o bir kahraman değil.
Dediklerinde haklısın ama Bellamy'den darbeleri bile isteye alıyor. Durum aynı olmasa da mevzu dostluk tanışıklık olunca değişiyor. Zaafiyet gösteriyorlar.

@Monkey D. Dragon ve @Vaas Montenegro
Atışmanızı sonlandırabilir misiniz?

Bu arc sanırım yine Luffy ve Sanji'nin ödülleri artabilir. Böylece Sanji'nin ödülü Zoro'ya iyice yaklaşır. 3. en yüksek ödül Sanji'nin olur. Belki Brook, Chopper ve Nami'nin ödülü de artar. Sanji'nin bu arc patlama yaşayacağı konusunda herkes hemfikir zaten.

Trollük anlayışında sıkıntı var demek :/ Sanjinin yılında hala fb de olsun günümüzde olsun dayak yediğini söylüyorum trollük oluyor. Sen gelip alıntı yapıyon ben bulaşmış oluyom. Valla kötü durumdasın neyse yoruldum bu tartışmadan :/
Ne yazdığını ne konuştuğunu bilmiyorsun kalitesiz troll seni.Değerli zamanımı sana harcadığım için kendimden utandım :(

Bir karakter dayak yiyecekse böyle yesin. Sanji kalkamayacak durumda değil ki. Kırık kaburgalarla dövüşen adam bu. Ama burada tek taraflı bir savaş var. Karşılık verirsen Zeff'i öperiz diyor adam. Ee Sanji mal mı? Kum torbası mı olsun? Mangaka güçsüz olduğunu göstermek istese tehdit muhabbetini sokmadan dövdürür. Ama adam sürekli açıklıyor Sanji'nin durumlarını. Tabii anlamak istemeyen anlamaz.

Zoro fanları çok acınası yahu :/ Arc çok güzel gidiyor daha çok sanji daha daha daha çok sanji :D

Zoronun çocuk haline bak sanjininkine bak. Bir de bunlara denk diyenler var akljsdhkas. Sittin sene o farkı kapatamaz şanji. Önüne gelenden dayak yiyen biri. Tek başarısı jyaburayı indirmek. Başka da birşey yaptığı yok koca seride. Bence yeni aşçı bulalım. Bundan bir halt olmaz.
Kardeş senin ciddi anlamda problemlerin var. Zoro ile Sanji ne alaka bu bir, mangaka önce ki bölümlerde üzerine basa basa diyor ki Luffy> Zoro-Sanji sen istediğin kadar inkar et Zoro fiziki güç olarak Sanji'den üstün Ama sanji zeka olarak Zoro'dan 3-4 kat üstün bu iki, Sanji her seferinde handikaplı dövüşüyor sevdikleri ile tehtid edip gücünü kısıyor mangaka bu da üç. Birazcık yaşına uygun yorumlar at artık yıllardır bi gr değişme yok sen de.

İki Zoro fanını blocklayınca konular çiçek gibi oldu benim için. Forum yarı yarıya daha zevkli oluyor. Size de öneririm.

Zoro fanı olmayanlar = Zoro> Sanji
Zoro fanları =Zoro > 10xSanji

Sanji'nin durumunu güçsüzlük olarak yorumlamak zaten acımasızlık, aymazlık ve fanatizmliktir.

Adamın Jyabuadan Doftan yediği dayakla bu bir değil ki.
Ah Zeff'le tehdit etmeseler neler yapacakda. Pis oynuyor şerefsizler.
Ama emin olun böylesi daha güzel. Ne kadar ezilirse yapacağı "bigbang" de o kadar devasa olacak. Temeli hazırlanıyo.:mincika:

Babası asil kan diyor amma BAA'nda aynı kan iki topda çıkıyor. İnsan endişeleniyor bira :Dİva bu çouğa naptı yaahu:D

Benim merak ettiğim eğer meyve geni nakledilmişse kimin hangi meyveyi alacağı?
Veletlerin kıvrım şekli içlerindeki meyveyi simgeliyor olabilirde. Hangi meyve kimde bilemiyoruz. Anca tahmin yürütürüz.

Sanji siyahsa Yami Yami cepte mi o zaman?:D

Ama meyveden çok gen uyandırma+haoshoku çıkmasını isterim tabi. Böylesi çok daha über olur.:good:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel bi bölüm olmuş, açıkcası Oda'dan böylesi güzel bölümler beklemiyordum.
Demir maskeli adam göndermesi iyi olmuş yanlış hatırlamıyorsam kral oluyordu :respect:
Sanji dayak falan yemiyor sadece katlanıyor, katlanmak zorunda kalıyor.
Çok zeki bi karekter bence kardeşlerinin sözlerine inanmıyor yani tehditlere katlanmasının sebebi herkese karşı tek başına mücadele etmeye gücünün yetmeyeceği yoksa bu angutların söyledikleri sözleri önemsemiyordur.
Sanji fırsatını bulunca bunların tamamını gömer ve iddaa ediyorum İki'yi rahat, Bir'i baya baya zorlanarak yenecektir.
Kız kardeşin gözümde dandik olmaması için Sanji'nin kurtuluşunda bir rolünün olması gerekiyor. Gücü yetmediği için o da alayına dalmıyor tabi ama kardeşinin kurtuluşunda bir rol oynar bence...

Oda acıklı geçmişlerin suyunu çıkarmış olsa bile bu sefer Sanji'nin geçmişi olduğu için kıymetliydi :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık