Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 839 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu aile taraf degistirmesin, herifler bildiğin egoist ve kustah. İclerinden bi Sanji çıkmış adam, onuda üvey evlat gibi görmüşler.

Luffy'nin aileye ayar vermesi lazım. Judge'e de Sanji' nin.

Kutsal ejder küstahlığı var heriflerde.

Dayakla terbiye olacak tipler degiller.

Sanji, Yonji'nin tipini kaydırdı, babasıyla kapısabilecegini gösterdi ama hala daha saygı duymuyorlar gorunen.

Sanji h.haki salarsa anca öyle saygı duyacaklardır diye dusunuyorum.

Diğer taraftan mangaka dengeleme yoluna gidiyor da olabilir.

1- Muhtemelen Cracker pert.
2- Cracker gitmisse Randolp ve Brulee zaten gitmis demektir.
3- Pekoms yok.
4- Jinbe bizden (salt adam kaybetmiyor bir de karşı tarafa sağlam bir dövüşçü gitmis oluyor)
5- Bege muhtemelen hain.

Bu muhtemel kayıpların yerini Germa dolduramaz elbet ama iste hiç yoktan iyidir. Aksi takdirde Mom cidden çok kısılmış olacak.

Son düzenleme:

Aizen

Merak ettiğim bir konu Sanji kendi ailesinin dövüş stilini öğrenecek mi ? Bu arc onun gelişimi üzerine diye kurguladım.
Çünkü Sanjinin düştüğü ada onun eğitiminden çok hayatta kalarak yapılan bir eğitimdi.
Ben Okama Kenpo göremiyorum. Hızını'da zaten onlardan kaçarak kazanmıştı yanılmıyorsam. Sanjinin eğitim konusunda sıkıntısı var bu açık bu arc kapatılsaydı iyiydi

Yami

Zeffe dokunurlarsa kan çıkar valla :/ Sanji bildiğin Mangekyo açar.

Merak ettiğim bir konu Sanji kendi ailesinin dövüş stilini öğrenecek mi ? Bu arc onun gelişimi üzerine diye kurguladım.
Çünkü Sanjinin düştüğü ada onun eğitiminden çok hayatta kalarak yapılan bir eğitimdi.
Ben Okama Kenpo göremiyorum. Hızını'da zaten onlardan kaçarak kazanmıştı yanılmıyorsam. Sanjinin eğitim konusunda sıkıntısı var bu açık bu arc kapatılsaydı iyiydi
Okama Kenpo'yu görememe sebebin Sanji'nin bilmemesi değil kullanmak istememesi çok büyük ihtimalle :D Onun dışında Sanji'nin Germa teknolojisini almasını istemiyorum şahsen. Aksine bu kutsal ejderden hallice dangalakların teknolojisini saf gücüyle ezeceği bölümleri dört gözle beklemekteyim.

Aizen

Okama Kenpo'yu görememe sebebin Sanji'nin bilmemesi değil kullanmak istememesi çok büyük ihtimalle :D Onun dışında Sanji'nin Germa teknolojisini almasını istemiyorum şahsen. Aksine bu kutsal ejderden hallice dangalakların teknolojisini saf gücüyle ezeceği bölümleri dört gözle beklemekteyim.
Kullanırsa biraz tuhaf durur gibi. Van damme gibi tekmelerine alıştıktan sonra balerin gibi vurmasını istemem şahsen.
Germa teknolojiside pek uygun değil. Harbi ne olacak bu prens ...

Kutsal mallarin ayri bir türevi bunlar. Arc in ilerleyen zamanlarinda Sanji ailenin basina gecebilir ve gecmesini sağlayacak seyde bu cibiliyetsizlerin dayak yeyerek saygi duymasi ile olabilir. Sanji reyizden bir h.haki beklemek abarti olmaz diyorum.

Okama kenpo fanların yüreğine iner :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık