Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 839 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek ki BM'nin bunların peşinde olma sebebi şu klonlar. Şu uçma kaçma dövüş teknikleri için isteyeceğini sanmıyordum zaten asker gücü istiyor Bm sınırsız asker elde etme şansı var eğer klon olayı varsa ki öyle gözüküyor spoilere göre.

Klon dışında dbde ki iyileştirme tankları gibi bir durumda görebiliriz belki bu kadar ölüm pahasına efendilerini korumalarının sebepleri belki ölmeyeceklerini bildiklerinden de kaynaklanıyor olabilir.

Değişik arkadaşların altından farklı bir şeyler çıkacağı kesin ama bakalım ne gibi bir durum çıkacak beklemekteyiz.
Hmm. İlginç bir yaklaşım, sevdim.

Aizen

Yalnız çok yanlış bir hamle yaptılar. Zeff ile tehdit etmek ? Sanjiye yapılacak en büyük hata.
Bu saatten sonra o ailenin tayfaya müttefik veya Sanji ile barışma ihtimali bitti benim gözümde.
Ayrıca Zeff'in altın çağı Judgeyi tokatlar desem biraz abartmış olurum sanırım. Ama öyle diyesim var.
Onun haricinde Luffy'den haber yok. Yorumları okumuştum epey tartışma dönüyordu.
Bu hafta sanırım sönük geçecek veya Zeff'in gücü konuşulabilir.
Ve son olarak sıvı kapsüllerinin içerisinde askerler beklenilen bir şeydi.
Özel bir takım itemleri olduğu hissediliyordu. O sadakatlerinden dolayı felan. Ortalama üstü bir bölüm benim için.
Sanjinin adamlık dersi verdiği centilmen bir sayı geliyor sanırım

Yahu şakasına şey ettim ama tam anlaşılmadı sanırım. Hep öyle derler ya, birine hatasını yalnızken söyle diye.:D

Orada Lufy olsa çoktan herkes birbirine dalmıştı, Sanji sabır çekiyor.
Emoji falan koymayınca ciddisin sanıyorum bak hep :D Trollük yaptığında belli et sonra adın trole çıkar :D

Aizen

Karakterlerin eski yaşamlarında ki hocaları , akrabaları artık seriye dahil olabilir mi diye düşünmeye başladım.
Zeff olayı sadece sözde kalmayabilir. Eğer aktif olarak görecek isek ileride Zoronun Ustasını'da bu tarz bir durumda görebiliriz.
Aynı şekilde diğer tayfa üyeleri içinde..
Ama gönül istiyor ki , Vinsmoke ailesi Zeffi öldürmek için bir birlik yollasa ve Zeff onları şöyle güzel bir şekilde evire çevire dövse ne güzel olur.

Ama gönül istiyor ki , Vinsmoke ailesi Zeffi öldürmek için bir birlik yollasa ve Zeff onları şöyle güzel bir şekilde evire çevire dövse ne güzel olur.
Keşke olsa böyle bir şey ama o zaman Sanji'ye karşı kozlarını kaybederler, kurgu bozulur gibi. Zaten şimdi Sanji'de bi süreliğine sözlerini dinlemek zorunda yani birlik falan göndermezler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık