Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 839 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkisi farklı seyler. Mihawk'in kopyası mi olsun Zoro? Sanji her 3 ustadan bir teknik kapsa 33 teknik yapar ve hep farklı kişilerden aldığı için herhangi bir usta ile bire bir aynı olmaz. Zoro ise bir tek adamdan eğitim aldı. Onun tekniklerini alırsa klonu gibi bir sey olur. Her şeyi gec kilic stilleri farklı zaten. Biri tek kılıç biri üc kılıç.

Farklı teknikler vardir Zoro'da ama kendisi üretmiştir. Kendisini zorlayan bir rakip çıktığında görürüz.

Sanji'de de muhakkak vardir okama kenpo diye dusunuyorum. Adam onlarla bizzat dovusup o tekmeleri bizzat tadiyor. Hic mi onu etkileyen teknik olmadı la koca iki senede?

Bu adamın gelişim hızı çok ucuk. Kuroobi denen ezik balıktan 2180 dorukilik+ zoanli Jyabura'ya geldi 6 ayda. Ve bu gelişimi arada çıkan dusmanlarla kapisarak yaptı.

İki senede ise sık sık dövüşmek zorunda olduğu bir yerdeydi. Ne oldu bu adama? Gelişim hızı birden diplere mi vurdu? Ben bu adamda eğitim farkını gormedim su ana kadar.

Sebebi de bence o teknikleri gormememiz. Sai'yi hatırlayın hep. Luffy'nin g3 ile yamulttugi kafayı tekmeyle yamulttu bu adam. Ve dusunun mangaka 'ast tayfa' Sai'ye mi daha çok yatırım yapar yoksa ana tayfanin sol kolu Sanji'ye mi?

Sabretmek zorundayız. Belki bu arc bile gostermez belki dandirik bir teknik ile ucundan gösterir. Çünkü Kaido arcina, yani yikimciya saklıyor olması muhtemel reisi.

Bu durum Dof'a kadar g4 kullanmayan Luffy örneğine benziyor işte. Zamanı kısıtlı olmasa belki orada da g4 kullanmayacakti. Saçma de olsa kurgu gereği böyle şeyler olabiliyor.
Okama Kenpoyu Sanji'ye yakıştırmıyorum.

Kimse demiyor ki bizimkiler şuan Bege'ye çalışıyor diye.
Yav bu adam Sanji'nin bir kere sinir olduğu bir adam haline geldi. Artık kolay kolay Bege ile ittifak yapmaz bizim Luffy zaten adam Luffy'nin tam zıttı adam hiç gözünü kırpmadan kendi adamını öldürebiliyor.

Yani bizim tayfa şuan net Bege'ye çalışıyor ve bu adamın planları tıkır tıkır işliyor. Bu adam BM'yi zayıflatacak ve kayıpsız şekilde almaya çalışacak.
Bunı ya başka bir Yonkou ile yapar. Ya da bizimkiler işi halletmeye başladığında araya girecek.
Bizimkiler BM tarafa dönebilir yani bu çakalın durumunu anlarlarsa. Ek olarak Pekoms'da yaptıkları ortada zaten yani kolay kolay Bege ile ittifak beklemeyin. Bu adamı dağıtacak bizim Luffy'ler.

Okama Kenpoyu Sanji'ye yakıştırmıyorum.
Kivirtacak diye bir sey yok ki illa. Adını da değiştirir centilmen kenpo falan yapar.

Mangaka oraya yolldigina gore sağlam teknikler var demektir. Gene aynı mangaka adamı okama yapacak olsa yapardi. Ama şu an dibine kadar erkek Sanji. O yüzden ilk basta bahsettiğim sekilde olacaktir muhtemelen. Kivirtmadan, kendisinin takacagi bir isimle.

üşengeçada..

"Binlerce zırhla kuşanmış olsan da, bir kimsenin yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın!"
zeff gelsede germa teknolojisi için felan şu sözü söylese gene :)

Kimse demiyor ki bizimkiler şuan Bege'ye çalışıyor diye.
Yav bu adam Sanji'nin bir kere sinir olduğu bir adam haline geldi. Artık kolay kolay Bege ile ittifak yapmaz bizim Luffy zaten adam Luffy'nin tam zıttı adam hiç gözünü kırpmadan kendi adamını öldürebiliyor.

Yani bizim tayfa şuan net Bege'ye çalışıyor ve bu adamın planları tıkır tıkır işliyor. Bu adam BM'yi zayıflatacak ve kayıpsız şekilde almaya çalışacak.
Bunı ya başka bir Yonkou ile yapar. Ya da bizimkiler işi halletmeye başladığında araya girecek.
Bizimkiler BM tarafa dönebilir yani bu çakalın durumunu anlarlarsa. Ek olarak Pekoms'da yaptıkları ortada zaten yani kolay kolay Bege ile ittifak beklemeyin. Bu adamı dağıtacak bizim Luffy'ler.
+1

Pretzel

Kanaatimce çok ortalama Bir bölüm bizi bekliyor. Olaylar bu şekilde işlenirse oda sanji & luffye vinsmokelara dayak atma gazını veriyor demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık