Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Etmiyor işte. Defalarca anlattık. 46 dakika g4 ile vuruyor ve g4 bittiğinde dof 2. kez iyileştirme yapıyor. Zaten iyileşmemiş dofa g4 ile leo bazuka falan vurup anca tekrar iyileştirmeye sokuyor. Law ise neredeyse sapa sağlam dofa tek gamma ile felek şaşırtıp direkt ilk yardıma sokuyor. Gamma > All g4 teknik
:D Bana mantıklı gelmiyor bu. Desene lastik ile sürünüyor bu çocuk.:D

Ben senin gibi yüksekten uçmuyorum. Geçen hafta herkese hava basıyordun, bu hafta balon gibi patladın. Hıncını benden çıkarmaya çalışma boş yere. Luffy şu an dövüşte dayak yiyor. Sen bunu bile kabullenemiyorsun ne yazık ki.
Dövüşte Luffy'nin sadece kolu kesilmiş değil mi? Sonra da dövüşmeye devam ediyorlar. Luffy saldırıyor. Kraker savunuyor kuklaları ile. Sonra da Kraker saldırıyor Luffy kaçıyor saldırıdan.

Burada patates muhabbetini göremedim sadece? Dayak yiyen Luffy'yi göremedim? Mangada olmayan şeyi dayatıyorsun. Ortada dayak yiyen, patates olan birisi yok. Var var diyorsun.

Halkının onemiborada işte. Hakisi olmasa Cracker kolun yarısını değil tamamını keserdi belki. Hatırla Mihawk'in kolunu kopardığını görmüştü Luffy. Normal, çünkü lastiği kesmek kolay ve adam dünyanın en iyisi. Cracker da hakili yani sertleşmiş halini kesecek kadar iyi. Normal, hakisiz olsaydı maşallah kotu şeyler olabilirdi.

Benim bahsettiğim olay total. Hani diiyelim ki Jozu ile Luffy ayni b.haki seviyesinde olsun. İkisi de 10 puan diyelim. Jozu'nun elması 20 sertliğinde ise lastik 1 olur haci .

Total sertlikte Jozu, 30 olurken Luffy 11 olur. Luffy'i kesen adam Jozu'yu kesebilir diye bir şey yok yani Josu ile ikisinin hakimleri eşit diye. Anlatabildim mi? Total sertlikten lastik bu.

Total saldırı gücü ise su, Mihawk hakisiz 12 saldırı gücünde tekniğe sahiptir, Luffy'i keser. B.haki kullanıp Luffy'nin b.hakisini aşması şart değil.

Yoksa senin dediğin gibi ekstradan Cracker daha iyi olabilir b.hakide. Ben sadece kestigine bakıp anlayamayiz demek istiyorum.
Şu söylediklerine söyleyebileceğim hiç bir şey yok. Olabilir neden olmasın..

Dövüş yarıda kesiliyor. Sence o ormandan kim çıkmıştır?
Ormandan çıkan bile daha belli değil 1 gün geçmiş ne bu kesinlik?
Bana sorarsan her şey olabilir ama Luffy'nin yenip çıkma ihtimal düşük yense bile Oruçda olduğu gibi diğer komutanı gönderebilir Mom.
Luffy dayak yiyor bunu görmeyecek bir şey yok. G4 ile sadece adamın zırhını parçalamış ama 3 hamlede ağzı burnu kayıyor. Üstüne adam Luffy'nin kolunu kesiyor. Bunda inkar edilecek bir şey görmüyorum.

Dövüşte Luffy'nin sadece kolu kesilmiş değil mi? Sonra da dövüşmeye devam ediyorlar. Luffy saldırıyor. Kraker savunuyor kuklaları ile. Sonra da Kraker saldırıyor Luffy kaçıyor saldırıdan.

Burada patates muhabbetini göremedim sadece? Dayak yiyen Luffy'yi göremedim? Mangada olmayan şeyi dayatıyorsun. Ortada dayak yiyen, patates olan birisi yok. Var var diyorsun.
İşine gelmediği için dayak yiyen Luffy'yi göremezsin tabii. Şaşırmadım.

Sasori gibi buda babasının tipini kukla olarak kullanıyor olmasın? ya da 4.komutanın tipini kukla olarak kullanıyor olabilir.

Yami

Sonra ki sayıda ne olur bilemem de , şuan ki vs gidişatına " luffy dayak yemiyor " diyen harbi kendini kandırıyordur.
Ötesi yok yani.

Şimdi Mama ruh meyvesi yemiş. Bu kadın mantıken adasındaki herşeyi görüyor. Luffy'nin Kraker'i yenerek ulaşma imkanı yok yani. Kraker düştü diyek diğer komutanı gönderir. Luffy gene pert olur. Yakalanmadan baskın işi biraz yaş gibi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık