Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Chopper ile Carrot nereden çıkacak onu anlamadım. Ayrıca Chopper o yer de dev haline dönse parçalanmaz mı orası yani ne bileyim. :D ?

Luffy bence alır Cracker'i. Önceden Cracker'i Doftan güçsüz gördüğüm için alır diyordum. Ve Luffy yeni teknik kullanmaz diyordum. Şimdi biraz tersi gibi. Cracker Dof'tan güçlü ama Luffy yeni teknikler kullanıyor.

KKG'u uzun süre kullanacaksa fikrim hala aynı. :D Seninle geçen hafta konuştuğumuz gibi.
Aslında şu an G3 ilk çıktığındaki gibi handikaplı Luffy zamanla bunu aştığında G4 ile belki yonkouya kafa tutabilir evet. Ama şimdi bu imkansız gerçekten. Cracker'i yendi diyelim, BM'ın diğer adamlarından yenemedikleri ille çıkar daha BM'a bile gelemeden yani. Şu an o seviyede değil resmen. Ben de Mom'ın ineceğini düşünüyorum ama G5 veya başka bir şey mi çıkacak, Luffy başrolde mi olmayacak merak ediyorum :) İkinci kısım enteresan olur, mangada ilk kez Luffy başrolde olmadan büyük olayların gerçekleştiğine şahit olmuş oluruz :)

zırhı falan mühim degil. meyveside önemli degil. adamın gücü busoshoku hakisi ve bu haki dofuda luffyide asıyor maalesef ;)

Off fena beyler. Hemde çok fena. Cracker'in normal halini gördüm. Güçlü olduğu görüntüden bile belli. Luffy babalara geldi. Hemde tüm gücüyle dövüşüyor beyler yanlış anlaşılmasın. Çok ciddi şuan. Hemde çok sinirli.

Yami

Luffy dayak yiyip kafese felan tıkılsa orada uyanış açsa güzel olur aslında :D
Taktım uyanışa açılacak o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık