Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özellikle Luffy'nin olduğu kapak resimlerinde g5'in olduğuna dair bir ip ucu var bence. g5 son olur inşallah. İyice moku çıkmaya başladı çünkü bu işin. Genel manada Kraker>Mingo şu an için. İlerleyen bölümlerde daha da netleşecek mi bakalım bu durum.

Bildiğin Mom'la savaş başladı. En baba şekilde hem de. Ancak takviye güç gerek. Luffy bu adamı yense dahi daha sonrasında hemen toparlanamaz. Şu davetliler gelsin artık lan. İşin rengi o zaman belli olacak tam olarak.

Cracker saf güç olarak Dof'tan güçlü olsa da totalde eşit gibiler. Dof kendini iyileştirebiliyordu. Luffy'in darbelerin etkisi %50 azalıyordu resmen Doffy karşısında. Ama bu Cracker resmen Luffy'in her vurdugunu beyninde hissedecek b.hakisine güvenen bir dövüşçü. G4'e fazla dayanamaz süresi bitmeden mortingen

Kapak efsaneydi ya yasopp falan :D
Aynen öyle . Kapağı benim için efsane yapan şey ise adamların gamsızlığı :D Diğer Yonkular neyin peşinde bizimkiler hala eğlence peşinde . Bu yüzden bu tayfayı seviyorum, güç seviyeleri umrumda bile değil. Ama tabiki gözler Akagamiyi, Beckmann'i ,Roo'yuda aramadı değil. Umarım diğer sayıya 'da onları gösterir.

Bu arada Shanks gilleri sanırım en son Killer '' hedefimiz Shanks'' dediğinden beri göremiyoruz. Herkes hakkında bilgi geldi , bizimkiler ne alemde diyorduk ama Yasopp bu halde ise sanırım geri kalan tayfa üyeleri de parti felan yapıyordur. Bi sıkıntı yok sanırım :D

Kid ve ekibi daha ne kadar batacak.
Resmen Bruelle o 4 sümüklü içinden bir Urouge adam çıktı demiş.

Bunlar gidip Bigmom'un adalara çöküp sonra dişli rakip gelince kaçtı mı ne yaptılar.
Neresinden tutsa herifi elinde kalıyor. Kid'den beklentimde büyüktü benim ama bakalım ilerde şaşırtabilir. Hala ümitliyim kendisinden.

O değilde son sayfa resmen arşivlik şiir gibi koymuş yumruğu Luffy.
Haftaya dövüşü kesmese bari.

Shanks ve tayfasını gözüne kestiren Kid ne düşündü acaba?
Hani hiç bi bilmiyor Benn Beckman , Yassop gibi adamları.

Aynen öyle . Kapağı benim için efsane yapan şey ise adamların gamsızlığı :D Diğer Yonkular neyin peşinde bizimkiler hala eğlence peşinde . Bu yüzden bu tayfayı seviyorum, güç seviyeleri umrumda bile değil. Ama tabiki gözler Akagamiyi, Beckmann'i ,Roo'yuda aramadı değil. Umarım diğer sayıya 'da onları gösterir.

Bu arada Shanks gilleri sanırım en son Killer '' hedefimiz Shanks'' dediğinden beri göremiyoruz. Herkes hakkında bilgi geldi , bizimkiler ne alemde diyorduk ama Yasopp bu halde ise sanırım geri kalan tayfa üyeleri de parti felan yapıyordur. Bi sıkıntı yok sanırım :D
İttifakın amacı shanks ve tayfasına parti verip sonra böbreklerini almak herhalde.Ben olsam parti ayağına hepsini içirtip işimi görürüm.:D Zaten kid kılıç çekerse kolay olur.

Tamam manga olarak bakalım.

BM o kadar kızmış ki komutanın yenilmesine Crackeri yollamış ?
Ne anlamalıyız burdan ?
Demek yendin onu o zaman al sana en güçlüsünü göderiyorum demiş gibi anladım ben :/
Tam olarak böyle demese de buna yakın bir şey demiştir :(
:) Olabilir tabi, ama ben zannetmiyorum. Bakalım 3-5 bölüme falan öğreniriz heralde.

Serinin başlarında Kaktüs Adası vardı. Orda mı takılıyorlar acep. Harabe deyince Teach'in ardından Baltigo'da olma ihtimalleri de akla gelse de.Düşük ihtimal.Alabasta ya da tamamen alakasız bi yerde de olabilirler tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık