Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy kendini geliştirmekten ziyade Boundman'i daha taze bir haldeyken kullanıyor, Dressrosa'da çok daha fazla yıpranmışken Boundman'e geçiş yapmıştı.

D. sülalesi muhtemelen serinin en önemli klanlarından birisi çıkacak, ama pek bilen yok, bunun sebebi de muhtemelen karanlık yüzyıl ile ilgili bilgi bulunmaması ve hükümetin D.'ye karşı olan tavrı.

Cracker gerçekten sağlam karakter bence Luffy ile kapışmaları bölünücek ben bu kapışmanın çok uzun süreceğini sanmıyorum ne kadar Luffy misilleme girsede.Aynı zaman da Urouge den fazla bahsettiler karşımıza çıkabilir yakın zamanda.İnceleme için bakabilirsiniz.
1.56 dk da diyorsun yani bu adamın hohuşuku hakisi falan orda Haoshoku mu demek istedin öyleyse o adamda yok karıştırdın galiba :D

Luffy varoş Garp'la Dragon daha da varoş.D olmaları soylu olmaları demek değil.Güçlü olmalarıda birşey ifade etmiyor.:D
Çok ayıp. Luffy'e varoş denmez, reis denir. Babası da kaç krallığı yanında çalıştırıyor, oraya buraya koşturuyor. Garp da Big-Mom'a yeri öptürmüştür muhtemelen, ancak tayfasının haberi yok. Ayrıca Craker, Luffy'e varoş diyerek kendi ezikliğini bastırmaya çalışmış. Kaç tane kocası olduğu belli olmayan bir kadının emrinde. Yaşadığı ortam varoş bir ortam, vismokeler elit olunca kendini onların yanında ezik hissetmiştir. Luffy ile bunu bastırmaya çalışıyor.

Kapak son haftaların en iyi kapağıydı benim için. Sanırım Yasopp oğlunun ve tayfanın ödüllerini görüp sevincinden gülüyor. Arka fondaki kel tayfa üyesinin maymununun da kaslarını felan göstermesi kapağı güzelleştirmiş. Ama gözlerim Akagami Shanks'ı, Beckmanni ve Roo'yu aramadı desem yalan söylemiş olurum . Acaba onları da kapak olarak gösterecek mi ya da onlar nerede. Kızıl Saç Korsanlar'ını her gördüğümde yüzüm neşe ile doluyor. Diğer Yonkou'lar neyin peşinde bizim deliler neyin peşinde :D

Bölüme gelecek olursak , Luffy vs Cracker'ı beğendim. Luffy'' Busoshokusu gördüğüm en sert olan'' diyor. G3 ile Cracker'in yüz ifadesini değiştirse de yenmeye yetmeyeceği bariz gözüküyor. Bir süre G3 ile dayanırdı sadece ve yenemezdi. Cracker'e gelecek olursak o bedenine göre gayet hızlı saldırılarda bulunuyor. Ard arda kombine 3 saldırı yapıyor sanırım ve hızlı yapıyor bunları. Cüssesinden dolayı ''ağır vasıta'' sanmıştık bir çoğumuz . Vs bölünmezse ben bu kadar kısmını bile beğendim vs nin. G4 e gelecek olursak söyleyecek söz yok. Boş anına gelip vursa dahi .Kong Gun ile param parça etmiş Cracker'ı . Leo Bazuka tarzı daha güçlü saldırılarını kullansa , defans yapsa dahi Cracker'i yamultur .King Kong Gun'u işin içine katmıyorum bile. Ama nedense gönlüm Luffy'nin çabuk kazanmasını istiyor. Luffy'den beklediğim seviye Yonkou sağ kolu seviyesi olduğu için çok uğraşmasını istemiyorum.

Ve tabiki artık Luffy kılıç karşısında ezilir muhabbeti de biterse sevinirim. Evet lastik olduğu için kesici,delici saldırılara karşı normal bir insanmış gibi vücudu tepki veriyor. Lastik değilmiş gibi o saldırıları yiyor ama artık bu durum son buldu. Dikkat ettiyseniz Luffy'nin B.hakisi kılıç kesiklerinden koruyor. Elbet yara alacaktır kılıç saldırılarından fakat eline kılıç alanı da Luffy'yi yener diyerek şişirmeyiz artık diye düşünüyorum.

Bu arada Cracker > Doflamingo ;)

Oyumda çok iyiye , kapak ve vs nin başlangıcını çok beğendim. Bölüm hem bilgi hem vs yönünden çok iyi ;)

#Gear4ShowsNoMercy:a:

Son düzenleme:

Üye silindi 2781

Kapak son haftaların en iyi kapağıydı benim için. Sanırım Yasopp oğlunun ve tayfanın ödüllerini görüp sevincinden gülüyor. Arka fondaki kel tayfa üyesinin maymununun da kaslarını felan göstermesi kapağı güzelleştirmiş. Ama gözlerim Akagami Shanks'ı, Beckmanni ve Roo'yu aramadı desem yalan söylemiş olurum . Acaba onları da kapak olarak gösterecek mi ya da onlar nerede. Kızıl Saç Korsanlar'ını her gördüğümde yüzüm neşe ile doluyor. Diğer Yonkou'lar neyin peşinde bizim deliler neyin peşinde :D

Bölüme gelecek olursak , Luffy vs Cracker'ı beğendim. Luffy'' Busoshokusu gördüğüm en sert olan'' diyor. G3 ile Cracker'in yüz ifadesini değiştirse de yenmeye yetmeyeceği bariz gözüküyor. Bir süre G3 ile dayanırdı sadece ve yenemezdi. Cracker'e gelecek olursak o bedenine göre gayet hızlı saldırılarda bulunuyor. Ard arda kombine 3 saldırı yapıyor sanırım ve hızlı yapıyor bunları. Cüssesinden dolayı ''ağır vasıta'' sanmıştık bir çoğumuz . Vs bölünmezse ben bu kadar kısmını bile beğendim vs nin. G4 e gelecek olursak söyleyecek söz yok. Boş anına gelip vursa dahi .Kong Gun ile param parça etmiş Cracker'ı . Leo Bazuka tarzı daha güçlü saldırılarını kullansa , defans yapsa dahi Cracker'i yamultur .King Kong Gun'u işin içine katmıyorum bile. Ama nedense gönlüm Luffy'nin çabuk kazanmasını istiyor. Luffy'den beklediğim seviye Yonkou sağ kolu seviyesi olduğu için çok uğraşmasını istemiyorum.

Bu arada Cracker > Doflamingo ;)
Kapak efsaneydi ya yasopp falan :D

Yami

G4 e dayanan ve dayanamayan diye güç seviyesi oluşacak.
Dayananlar için Oda nın planı ne olacak ? Bu iş sanırım Dıgımona dönecek 324324 evrim geçirip G serisi getirecek.
Çünkü bu saatten sonra kraker ve tarzı adamlar çıkacak g2 ve g3 artık işe yaramıyor.
Düz haki dövüşü bekliyordum ben haki kavramı çıktıktan sonra , pek o taraflıda değil.
Şuan g4 çok sıkıntılı bir durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık