Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terbiyesiz herif ya.

Hee o kadar olmadı cilt çıkalı. Temmuz başlarında çıkmıştı galiba. Ben de epey yeni güncelledin falan sanmıştım.
Temmuz başlarında çıktıysa, diğerlerinin durumu da anlaşılıyor. Mesela Law benim ilk çevirdiğim En Kötü Jenerasyon üyesiydi, onun hobileri 82. Cilt'te açıklanmış, o da yazmıyordu. Law'u Nisan'da güncellemiştim. Geçen ay güncellediğim Hawlins'in falan hobileri yazıyor ama çeviride de.

Temmuz başlarında çıktıysa, diğerlerinin durumu da anlaşılıyor. Mesela Law benim ilk çevirdiğim En Kötü Jenerasyon üyesiydi, onun hobileri 82. Cilt'te açıklanmış, o da yazmıyordu. Law'u Nisan'da güncellemiştim. Geçen ay güncellediğim Hawlins'in falan hobileri yazıyor ama çeviride de.
Heh demek öyle.

Cracker alır Luffyi. Luffy g4 açmaz kısa bir dövüş olur ve kaybeder yada 1-2 hareket gelir dağılırlar

Ben şöyle düşünüyorum ; nasıl shichibukailer arasında bariz güç farkı varsa (Moria vs Dof gibi ) Yonkou kumandanları arasında da vardır. Shichibukai seviyesi diye genel çıta belirlerken ortalamaları almak lazım. Yani Moria bu çıtanın altında , Dof üstündedir.
Marineford savaşında Marco,Jozu,Vista WB'nin üst düzey 3 komutanı dersek bu adamlar Aokiji,Kizaru,Akainu amiral üçlüsünün altında kaldı. Burdan yola çıkarak amiral seviyesinin yonkou kumandanı seviyesinden üstün olduğunu düşünüyorum.
Tabi nasıl shichibukailer arasında güç farkı varsa aynı şey yonkou kumandanları içinde geçerli. İllaki amiral seviyesini zorlayanlar ve altında kalanlar olacaktır.
Crackera gelince 860m ödülle Doflamingo'nun bir tık üstü gibi geldi bana. Öte yandan BM'nin Luffy'nin Doflamingoyu yendiğinin bilincinde olup Cracker'ı göndermesi, Dof ile Cracker arasında bariz güç farkı var algısına neden oluyor. Sonraki bölümlerde netlik kazancak merakla bekliyoruz.
Jack ayrı bir vaka , adamın karşısında Roger WB Shiki olsa yine dövüşe girişecek
Ben şöyle düşünüyorum ; nasıl shichibukailer arasında bariz güç farkı varsa (Moria vs Dof gibi ) Yonkou kumandanları arasında da vardır. Shichibukai seviyesi diye genel çıta belirlerken ortalamaları almak lazım. Yani Moria bu çıtanın altında , Dof üstündedir.
Marineford savaşında Marco,Jozu,Vista WB'nin üst düzey 3 komutanı dersek bu adamlar Aokiji,Kizaru,Akainu amiral üçlüsünün altında kaldı. Burdan yola çıkarak amiral seviyesinin yonkou kumandanı seviyesinden üstün olduğunu düşünüyorum.
Tabi nasıl shichibukailer arasında güç farkı varsa aynı şey yonkou kumandanları içinde geçerli. İllaki amiral seviyesini zorlayanlar ve altında kalanlar olacaktır.
Crackera gelince 860m ödülle Doflamingo'nun bir tık üstü gibi geldi bana. Öte yandan BM'nin Luffy'nin Doflamingoyu yendiğinin bilincinde olup Cracker'ı göndermesi, Dof ile Cracker arasında bariz güç farkı var algısına neden oluyor. Sonraki bölümlerde netlik kazancak merakla bekliyoruz.
Jack ayrı bir vaka , adamın karşısında Roger WB Shiki olsa yine dövüşe girişecek bir mantaliteye sahip.
Ortalama alırken tam olarak belirleyemeyiz bence. örnek olarak eski amiralleri alıyorum. Saka> Aokiji >Kizaru dedim Sakayla aokiji arasında fark kizaruyla aokiji arasındakinden hafif daha fazla peki tam amiral seviyesi nedir burda ? Bu olaya şöyle bakıyorum amiral seviyesi belli bir güç değilde bi aralık gibi,amiral olabilecek niteliğe sahip kişiler ,bana göre cracker amiral olabilecek bir adamdır aralığın en dibinde bile olsa he cracker 3 komutandanda en güçsüzüdür .velhasıl en güçlüleride amiral seviyesidir.
Toplam birliklerin gücüne bakarak komutanların seviyesini söylüyorum(Denizciler Yonko).He bu arada herhangi bir yonko adamlariyla beraber denizcilerden güçlüdür. o yüzden denizciler direk hamle yapamıyorlar, denizcilerin arkasında hükümet olduğundanda yonkolar hamle yapamıyor :bilmem: tabi kesinliği yok bunların senaryo gereği aralarında çok fark yoksa odanın işine gelen kazandırır. Yonkoları bu kadar kolay yedirirse Oda seri gözümden düşer hacı bu kadar ovdükten sonra. Marco jozu vista yı örnek vermişsin. bence normalde vistayı bilemiyorumda diger ikisi kesin amiral seviyesindedir. Savaşta oda bilerek pasif tuttu güçlerini çünkü Ace i öldürecekti ve sonra çıkıp" aga bu kadar güçle bunlar nasıl ace in ölmesine izin verdi la saçmalık :artiz: "demesinler diye bence . tabi senin dediğinde olabilir sonuçta herbirinin ne kadar güçlü olduğunu bilmiyoruz.:D

500 m dan sonra ödüller yavaş yavaş artıyor dendi bu jackin ödülü açıklanmadan yonkolar 700 900m civarı diyorduk. Jack 1 milyar benmi bu adamı küçümsüyorum ?

Şu 400 den sonra ödüller yavaş yavaş artıyor meselesi anahtar zaten.
Her olaya 100 m ekliyorlar diyelim mesela.
Craker'in 4 olayı +460 m desek,
Luffy'nin daha 1 olayı +100 m olur.
E Cracker yıllardır korsan, Luffy'nin daha kaç sene olmuş ki ?
Düşününce jack ile Crackerin ödülü düşük bence :/
Ya da güçsüzler.

Şu 400 den sonra ödüller yavaş yavaş artıyor meselesi anahtar zaten.
Her olaya 100 m ekliyorlar diyelim mesela.
Craker'in 4 olayı +460 m desek,
Luffy'nin daha 1 olayı +100 m olur.
E Cracker yıllardır korsan, Luffy'nin daha kaç sene olmuş ki ?
Düşününce jack ile Crackerin ödülü düşük bence :/
Ya da güçsüzler.
20 yıllık korsan olsalar ve yılda 50 m artırsalar 1 milyar yapar zaten. Ki 400'e kadar kolay artiyor. Bir Pica yendi, 200 m aldi Zoro. Yani çok şaşılacak bir sey yok aslında bu odullerde. Luffy, orada burada katliam yapsa 700 olurdu rahat. Ki 2.5 senelik icraattan bahsediyoruz, onlarca yıldan değil.

Sırf bu yüzden bu adamları sisirmek ilginç. Hatta gene amiral seviyesi yapanları gördüm. Herkes amiral seviyesi anasını satayım seride. Ne kadar düşük bir seviyeyse artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık