Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıklanmadı. O da hemen hemen bu yaşlardadır.
Timeskip öncesi 76
Timeskip sonrası 78 diyor viki.

Edit:
D: Mr. Oda, since you're the creator of One Piece, have you ever worn a one piece dress yourself? Also, please tell me how old Silvers Rayleigh is. P.N. Jabras Rayleigh

O: Of course I always wear a one piece whenever I'm working. Rayleigh is 78. As a sort of a bonus, Roger is 77, Garp 78, Sengoku 79, and Tsuru 76.

Eğer Cracker ve diğer 2si Bigmom altındaki en güçlü komutanlarıysa amiral gücündelerdir.Buna kaido 2 yıkımcısı, Beckman,Yasopp vb dahil.
Yeni dünya yonkoların bölgesi ve kendi aralarında bölüşmüsler, müttefik de degiller zaten Denizciler anca simdi ana üslerini tasidilar. jack eski filo amiralinin olduğu gemiyi basıyor düşün artık.
Denizcilerin 3 amiral 1 f.amirali ana kuvvetleri
Bigmomın kendisi 3 komutanı
komutanlardan her biri amiral gücünde olsunki bölgelerini koruyabilsinler.buna diğer yonkoların sağ kolları falanda dahil.

Shanks, Kaido falanda katılır inşallah aksiyon görürüz:oleyo2:
Ben şöyle düşünüyorum ; nasıl shichibukailer arasında bariz güç farkı varsa (Moria vs Dof gibi ) Yonkou kumandanları arasında da vardır. Shichibukai seviyesi diye genel çıta belirlerken ortalamaları almak lazım. Yani Moria bu çıtanın altında , Dof üstündedir.
Marineford savaşında Marco,Jozu,Vista WB'nin üst düzey 3 komutanı dersek bu adamlar Aokiji,Kizaru,Akainu amiral üçlüsünün altında kaldı. Burdan yola çıkarak amiral seviyesinin yonkou kumandanı seviyesinden üstün olduğunu düşünüyorum.
Tabi nasıl shichibukailer arasında güç farkı varsa aynı şey yonkou kumandanları içinde geçerli. İllaki amiral seviyesini zorlayanlar ve altında kalanlar olacaktır.
Crackera gelince 860m ödülle Doflamingo'nun bir tık üstü gibi geldi bana. Öte yandan BM'nin Luffy'nin Doflamingoyu yendiğinin bilincinde olup Cracker'ı göndermesi, Dof ile Cracker arasında bariz güç farkı var algısına neden oluyor. Sonraki bölümlerde netlik kazancak merakla bekliyoruz.
Jack ayrı bir vaka , adamın karşısında Roger WB Shiki olsa yine dövüşe girişecek bir mantaliteye sahip.

Timeskip öncesi 76

Edit:
D: Mr. Oda, since you're the creator of One Piece, have you ever worn a one piece dress yourself? Also, please tell me how old Silvers Rayleigh is. P.N. Jabras Rayleigh

O: Of course I always wear a one piece whenever I'm working. Rayleigh is 78. As a sort of a bonus, Roger is 77, Garp 78, Sengoku 79, and Tsuru 76.
Yeni açıklanmış sanırım. Çünkü ben Garp'ın kütüphane konusunu güncellerken yaşı yazmıyordu.

Timeskip öncesi 76

Edit:

Newgate'i en yaşlı bekliyordum en küçükleri oymuş.:D

Timeskip öncesi 76

Edit:

Faideli malumat diye buna derim.
Utanmaz Wb abilerine saygızlık yapmış hep. Bir de millete velet diyor. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık