Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom sanıldığı kadar zalim çıkmayacak bence. Lola annesinden bahsederken o size yardım eder diyordu. Ve kendisinden benim için iyi olduğumu söyleyin diyordu. Bence anlaşılabilir Big Mom ile.

Birazda spoilerı yorumlarsak dediğim gibi bölüme pek ısınamadım.

Spoilerda kafamı karıştıran bir şeyde var. Gölge ya bu diyardan gidersin ya bu deveyi güdersin diyormuş insanlara. Ve kalmaları halinde ömürlerini mi alıyormuş? Bunu tam anlayamadım. Eğer böyle ise anlayamadığım bir nokta daha var? Soru sorulan kişi neden ömrünün alınmasını tercih ediyor?

Merry'ye değer katan tayfa ve hikayedeki işlenişiydi. Yoksa şekil, şemal ve işlev olarak tırttı. :oops:
Merry'e değer katan onun tayfayı yalnız bırakmayışı ve kendi sonuna dek sırtlayışıydı! Her şeyiyle mükemmel bir gemiyi dış özelliklerine göre yargılamak tam da bu toplumun bir üyesinden beklenildiği şekilde olması her zamanki gibi üzücü ve derinden yaralayıcıdır!!!! Yazıklar olsun! Gidin Sunny'nizde oynayın!!

Big Mom sanıldığı kadar zalim çıkmayacak bence. Lola annesinden bahsederken o size yardım eder diyordu. Ve kendisinden benim için iyi olduğumu söyleyin diyordu. Bence anlaşılabilir Big Mom ile.

Birazda spoilerı yorumlarsak dediğim gibi bölüme pek ısınamadım.

Spoilerda kafamı karıştıran bir şeyde var. Gölge ya bu diyardan gidersin ya bu deveyi güdersin diyormuş insanlara. Ve kalmaları halinde ömürlerini mi alıyormuş? Bunu tam anlayamadım. Eğer böyle ise anlayamadığım bir nokta daha var? Soru sorulan kişi neden ömrünün alınmasını tercih ediyor?
Soru, leave or life idi. Ben de gidebilme şansı varsa neden gitmesin ki diye düşünüp terk-i diyar yaptım. Muhtemelen bir miktar alınmasını tercih ediyor çünkü aksi taktirde tamamı alınır.

Hatta aynı şekilde Jinbei'ye gelen çarkta böyle insanı ömründen eden bir şeydi ki adam geri adım attı. Ne yapsın ölsün mü? Cık cık.

Sadece tayfadan çıkmak için değil, adadan gidebilmek için de aynı çark dönüyordur belki.

Son düzenleme:
Merry'e değer katan onun tayfayı yalnız bırakmayışı ve kendi sonuna dek sırtlayışıydı! Her şeyiyle mükemmel bir gemiyi dış özelliklerine göre yargılamak tam da bu toplumun bir üyesinden beklenildiği şekilde olması her zamanki gibi üzücü ve derinden yaralayıcıdır!!!! Yazıklar olsun! Gidin Sunny'nizde oynayın!!
Sanki değersiz dedik. :artiz: Her şeyiyle harika değildi. Hem gemi la bu. Donanımı yetersiz bi şeydi ama tayfayla yaşadıkları vs değer kattı işte. Sunny'nin görünüşü de ahım şahım değil ama donanımı daha iyi. Geri kalan da tayfayla zaman geçirdikçe aynı kıvama gelir.

Sanki değersiz dedik. :artiz: Her şeyiyle harika değildi. Hem gemi la bu. Donanımı yetersiz bi şeydi ama tayfayla yaşadıkları vs değer kattı işte. Sunny'nin görünüşü de ahım şahım değil ama donanımı daha iyi. Geri kalan da tayfayla zaman geçirdikçe aynı kıvama gelir.
Bu saatten sonra bir Merry daha doğmaz kimse kendini kandırmasın. ;)
Benim için mükemmel bir gemiydi.
Neden bilmiyorum ama bu merry olayı bana çok çocukça ve gereksiz gelmişti.
Kardeş adını Merry hater yap bari!!!

:fool::fool::fool::fool::fool:

Bu saatten sonra bir Merry daha doğmaz kimse kendini kandırmasın. ;)
Benim için mükemmel bir gemiydi.

Kardeş adını Merry hater yap bari!!!

:fool::fool::fool::fool::fool:
İyi çocuktu o ayrı ama işi ehline vermek lazım. O da dayanamadı garibim bizim hayvanlara. Kırılmadık yeri kalmadı. Neyse onun ruhunu da ekler Sunny'ye sen de mutlu olursun, çok şey etme. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık