Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bariz olan çıkmasa iyi idi.

Ruh meyvesi ile nasıl dövüşülür ki? Herhalde Moria'nın gölgeler gibi çektiği ruhların yeteneklerini kazanıyor.

Yami

O meyve ile nasıl dövüşülür? Kafamdaki soru işareti bu.

Big Mom'ın düşmesi için bir sebep daha var. Lola ve babası. Güzel. Her geçen bölüm bir şeyler ekleniyor. Lola ve Lola'nın babası ağlarsa Big Mom kesin düşer.
Luffyin bastığı toprak dile gelip üstünden atar valla :D Esas sorun temas ederse galiba. O ömür silme büyük sakıntı.
Luffy de hayat kalmadı

Her hafta herkes kendi favori karakterini övecek bir şey bulmasa keşke. :(
+1
Ruhunu çektiği kişilerin gücünü de alabiliyor mu ki acaba?
Morianin meyveye çok benziyor morianin meyve ,gölgenin sahibinin kullandığı teknikleri ve şeytan meyvesi yeteneğinide aktarıyordu.bence bu ruh olduğun için haki gücünü aktarır.

2 luffynin terssimetrik oluşlarından ayna meyvesini tahmin eden arkadaslar vardı tebrikler

Luffyin bastığı toprak dile gelip üstünden atar valla :D Esas sorun temas ederse galiba. O ömür silme büyük sakıntı.
Luffy de hayat kalmadı
Big Mom ileride bu meyveyi Luffy için kullanabilir.Ömür de veriyordur muhtemelen.Bide Law'ın ölümsüzlük olayı var.Bütün yan karakterler Luffy için dizayn edilmiş gibi :D

@Monkey D. Luffy

Onlar ağlamasa bile ağlayacak birileri çıkacak, dile kolay 35 ada bir psikopatın elinde. Hatta BAA gibi tüm kek adasının dışındakiler de var.

Ne gibi bir anlaşma sağlaması bekleniyor ki zaten Lola'nın? Mom, birincisi ''ayy kızım demek geri döndün, ühühühü çok özlemiştim seni gel sarılayım'' diyecek birisi değil, muhtemelen cezalandırır onu hain sayıp çünkü kadın ''Ben bir şey kaybedersem sen de kaybedersin'' diyor. Lola da kaçmış gitmiş. Jinbe'nin kaçmasından daha farklı göreceğini sanmiyorum kızı diye. Zaten oğlunu öldürdü kadın ve sonrasında krizi geçtiğinde hiçbir üzüntü, pişmanlık yok gördüğümüz üzere. İkincisi de '' demek kızlarımı kurtardınız hasır şapkalar, alın Sanji'yi de alın Jinbe'yi de alın, alın uleyn BAA da sizin olsun'' diyecek birisi değil. Lola adada ise bilgi verir bunlarla ilgili ki o bilgiler arasında zulmettiği kişilerden bahsetmesi olağan bir şey ki oradan sağlam müttefikler çıkabilir. Düğünden de bir şeyler çıkar zaten. Yamyam şişkonun sonu yakın.

Seride her yeni çıkan gemiyi gördükçe bir kez daha Merry'nin ne kadar değerli bir gemi olduğunu hatırlıyorum. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık