Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda Kaidoyu gozumuzde cok yüksek bir yere koydu. BM biraz ufak kaldı güç olarak balikadam adasında geri adım falan da atmıştı para için. Yonko la bu nasıl geri adım atıyor diye şaşırmıştım. Shichilerde yaratmak zorunda olduğu güç farkını ve bunun algısını şimdi isteyerek yonkoular için yaratıyor.
Zaten direk yasayan en guclu yaratığa dalıp indirse ne oluyor lan der herkes.
Tabi en büyük sıkıntı 19 yılı bulmuş bir seride luffynin yonko indirebilecegi algısını bize henüz yansitmamis olmasi.
Halbuki BM yada kaido shichi olsalar?

Oda Kaidoyu gozumuzde cok yüksek bir yere koydu. BM biraz ufak kaldı güç olarak balikadam adasında geri adım falan da atmıştı para için. Yonko la bu nasıl geri adım atıyor diye şaşırmıştım. Shichilerde yaratmak zorunda olduğu güç farkını ve bunun algısını şimdi isteyerek yonkoular için yaratıyor.
Zaten direk yasayan en guclu yaratığa dalıp indirse ne oluyor lan der herkes.
Tabi en büyük sıkıntı 19 yılı bulmuş bir seride luffynin yonko indirebilecegi algısını bize henüz yansitmamis olmasi.
Halbuki BM yada kaido shichi olsalar?
Şu an big momun yonkou olduğunu bilmesek çoğu kişi Big momun inmesine kesin gözü ile bakardı. Hatta dof>Big mom diyenler bile çıkardı :)

O adamı lolaya benzetmiştim doğru çıktı ya laa babasıymış meğersem. Ayrıca herkes gibi benim de en çok merak ettiğim şey bu BM ile Nasıl dövüşülür?
Neyse bekleyip göreceğiz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık