Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
No:1 de iş var gibi iş.
Veletken tekkai mi öğrenmiş bu.
Reyiz asılmadı dövüşe valla.Peder ayrı pezo zaten.
Sanjide teknoloji olmasına bile gerek yok.ezilmedsi hiç.

Kaptan Usopp-sama

Sanji'nin babasını dövmek Luffy'nin haddine değildir. O adamı ya Sanji dövmeli ya da Big mom gibi birileri. Adamın aile içi meselesindee Luffy gidip babasını döverse sanji defolsun gitsin.

Ayağıyla slash atana kadar Sanji'ye power up aldı demem. (Geppo power up'tı mesela)
Plazma atacak reyiz :alkis:

Dövüş sahneleri cidden güzel olmuş ya ama Sanji pek kazanmayı ya da kaybetmeyi iplememiş. Adamın umrunda değil ki... Başka şeyler düsünüyor reiz bakalım neler olacak ... :rolleyes:

Gidip evlense ama "Hasırşapkalardan değilim" dese ve bu sayede tayfa Big Mom'un himayesine girmese, daha sonra biz balayına gidiyoruz deyip de tayfaya geri dönse daha mantıklı değil mi? Niye boşa kasıyor Sanji :D

Amaneden'in dediği gibi no 1'e küçükken yumruk işlememe sebebi b.haki olabilir. Buradan Vergo'ya selam cakabilir mangaka. Bu da Vergo gibi b.hakisi ve dorukisi sağlam çıkabilir.

GAMBIT

Vinsmokelar çöp çıktı. Judge koftiden kral, Luffy tek atar buna ama Sanji'nin yenmesi daha güzel olur tabi. Diğer kardeşler de sanırım haki kullanamıyor Judge'ın söylediklerinden bunu çıkardım.

Amaneden'in dediği gibi no 1'e küçükken yumruk işlememe sebebi b.haki olabilir. Buradan Vergo'ya selam cakabilir mangaka. Bu da Vergo gibi b.hakisi ve dorukisi sağlam çıkabilir.
No.1 bence Haki değil Tekkai kullanıyor, duruşu onu anımsattı bana. O yaşta Hakiyi biliyorsa, şuan Vergo'yu geç en az Dof seviyesidir Hakisi.

Vinsmokelar çöp çıktı. Judge koftiden kral, Luffy tek atar buna ama Sanji'nin yenmesi daha güzel olur tabi. Diğer kardeşler de sanırım haki kullanamıyor Judge'ın söylediklerinden bunu çıkardım.
Bence Judge reyiz Sanji'ye baba dayağı attı, öyle bir iki tokat olarak görebilirsin. Ucundan güç gösterisi için çizdi büyük ihtimal Oda, iki tarafında ciddi dövüştüğünü düşünmüyorum.

Gidip evlense ama "Hasırşapkalardan değilim" dese ve bu sayede tayfa Big Mom'un himayesine girmese, daha sonra biz balayına gidiyoruz deyip de tayfaya geri dönse daha mantıklı değil mi? Niye boşa kasıyor Sanji :D
Karşıdan karşıya geçiyorken de gemi çarpsın Sanji kör olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık