Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof ve Germa arasında tartışılacak tek şey liderlerinin hangisinin güçlü olduğu. Ki bana Mingo daha güçlü gibi geliyor. Diğer tüm konularda Germa >>> Mingo tayfası. Adı üzerinde zaten dikkat edersen.... Birine ''Oluşum'' derken diğerine ''tayfa'' diyoruz :) Ve bu oluşum sıradan bir organizasyon değil; efsane. Bu sebeple Mingo ve Germa'yı karşılaştırmayı doğru bulmuyorum.

@Alpamis

Devrimciler sadece zamanını bekliyorlar. Üstelik liderleri bana kalırsa bireysel manada bir yonkou kadar güçlü. Sadece bu bile tek başına olağanüstü zaten :) Bunun yanında ilerde amiral yenebilecek kadar güçlü olan Sabo var.

Germa'da amiral yenecek kim var ?
Germa'nın lideri yonkou kadar güçlü mü ?

Bu iki seçenek sadece iki kişinin doğurduğu iki fark :) Ama muazzam bir fark.

Oluşumun eski olması o kadar mühim değil ama hem eski olup hem günümüze kadar gelmiş ve efsane olarak bahsedilen bir oluşum ise bu o zaman işler değişiyor işte. Kesin konuşuyormuşum gibi görünüyor olabilir ama görünenlere göre kesin konuşuyorum en azından :)
Ben zaten Devrimciler örneğini o yüzden verdim. Ama şu an Vinsmoke'lar bana o kadar da güçlü izlenimi bırakmadı. Sonuçta bu adamlar eskiden North Blue'ya hakimlermiş. Şu an değiller. Tabi yine de önemli bir güç faktörü bu adamlar. BM Jinbei ve grubu için bile güçlü olduklarını ima edecek şekilde konuşuyor. Yani BM ile iş birliği yapmaları çok üst düzey güce sahip olduklarını göstermiyor. Jinbei'yi bile o şekilde değerlendiriliyor Vinsmoke'lar her türlü daha değerlidir. Ama Doflamingo ailesi de baya güçlüydü aslında. Jinbei ve tayfası bu şekilde değerlendiriyorsa Big Mom Doflamingo'yu gayet iyi bir yerdedir.:D

Kaido azmanı ise Shichiler için oyun oynuyor dedi.:D O da ayrı bir olay..:D

Biraz daha görelim bakalım.

Ufak adamlarla dövüşmedi sanji.Şimdi meyvesini görüyor işte.Baba dan iyi şeyler beklerdim de hileci çıktı.Tabi evlilik öncesi tozunu silkti sadece de kendi adamını öldürmek falan peh ters bize.Sanji 1-2 yi alırsa olmuş demektir.

Ufak adamlarla dövüşmedi sanji.Şimdi meyvesini görüyor işte.Baba dan iyi şeyler beklerdim de hileci çıktı.Tabi evlilik öncesi tozunu silkti sadece de kendi adamını öldürmek falan peh ters bize.Sanji 1-2 yi alırsa olmuş demektir.
1 ve 2'yi bırak Babayı alabilecek güçte çıkarsa şaşırmam. Ha belki asıl olay 1 numarada olabilir. Babadan güçlü çıkabilir 1 numara.

Ben zaten Devrimciler örneğini o yüzden verdim. Ama şu an Vinsmoke'lar bana o kadar da güçlü izlenimi bırakmadı. Sonuçta bu adamlar eskiden North Blue'ya hakimlermiş. Şu an değiller. Tabi yine de önemli bir güç faktörü bu adamlar. BM Jinbei ve grubu için bile güçlü olduklarını ima edecek şekilde konuşuyor. Yani BM ile iş birliği yapmaları çok üst düzey güce sahip olduklarını göstermiyor. Jinbei'yi bile o şekilde değerlendiriliyor Vinsmoke'lar her türlü daha değerlidir. Ama Doflamingo ailesi de baya güçlüydü aslında. Jinbei ve tayfası bu şekilde değerlendiriyorsa Big Mom Doflamingo'yu gayet iyi bir yerdedir.:D

Kaido azmanı ise Shichiler için oyun oynuyor dedi.:D O da ayrı bir olay..:D

Biraz daha görelim bakalım.
Doflamingo'nun gücü arkasından geliyor :)

Arkasında Kaido varmış gibi gözükse de sadece kendi işine yaradığı için arkasında. Luffy gibi bir tayfa geldiğinde Kaido hemen adam yollayabilecek mi ? Ya da Cp-0 hemen olaya müdahele edebilecek mi ? Benim asıl bahsettiğim güç bu. Dur abime söyliyim, dayımı çağırıyım olayı değil :) Öyle beklersen Luffy'ninki gibi bir tayfa dağıtır işte seni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık