Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda savaş ortamı oluşturdu nereye bağlayacak merak ediyorum.

Sanji vs sırasında önüne duvar çekilmese yeni bir teknik gösterecekti. Peder beyi ondan korktu anlaşılan + sanjini haki kullanmasına da şaşırıyor ''o kadar kişi varken senin haki kullanman'' diyor,buradan anlaşılıyor ki diğer veletleri kullanamıyor. Bu aile gözümden çok düştü bu bölüm.
Orda öyle dediğine emin misin? Sanki Sanji'yi küçümsüyor ve sizler bile haki mi kullanıyorsunuz diyor kendi kendine.

Şu taş toprak elektrik mevzusu bi açıklığa kavuşsa iyi olacak. Luffy'nin alacağı power up belli. Minklerin elektrik tekniğini öğrenip lastiğin yalıtkanlığı ile o tekniği maksimum düzeyde sınırı olmadan kullanabilecek.
Elektrik+Koka+Lastik= Gear Enel :D

Eğer minklerin kullandığı elektrik tekniği Sanjinin 1.kardeşinin kullandığı wall tekniği ile aynı mantıkta ise çeşitli power uplar görebiliriz. Narutodaki çakranın özü gibi bir olay olabilir. Narutoda çakra rüzgar , şimşek , ateş vb. ayrılıyodu eğer öyle bir mantık varsa harbiden sağlam olur.

Sanjinin babası düşündüğümüz kadar güçlü değilmiş onu anladık. Teknolojiye güvenen budalanın teki.
Sora harbiden delikanlı adammış Sanjinin ailesi ile senelerce savaşmış helal olsun.
Belki Sanjiyi kurtaran ve denizin diğer tarafına geçirende Sora olabilir zira pelerinin arkasında dünya hükümeti ve denizcilerin simgesi var politik açıdan da güçlü olabilir yani.
Gear EneL çok güzel olur.Sora kimdi hatırlayamadım

Bölüm güzeldi. Ailede bir düzgün olan Sanji galiba, diğerleri pek bir şeye benzemiyor. Reiju da güzel falan ama o kadar.

Dördüz olmaları şaşırttı. Ama sonra aklıma başka bişi geldi. Belki de Sanji Zoro'yu Yonji'ye benzediği için sevmiyordur :D

Sanji gayet üstündü savaştıkları sırada. Babası için daha iyisini beklerdim ama şimdilik pek bir şey görmedik.

Big mom'ı indirmede yardımcı olabileceklerini düşünmüştüm ama bu bölümle o düşüncem de kayboldu. Sanjinin de gücü artacaksa bu ailesinin kullandığı teknoloji ile olmayacaktır. Ki gördüğüm kadarıyla ihtiyacı da yok.

Kelepçeler takılınca dedim çok etkileyici şeyler olacak. Rayleigh'in kelepçeleri çıkarışının aynısını göreceğiz gibi :D

Reiju çok itici.
Sanji'den büyük şeyler göreceğimizi hissediyorum.
Ve sanırım Big Mom inecek, fikrim değişti biraz.

Simdilik germanin tanıtıldığı bölümde ordunun nasıl çalıştığını gostermislerdi
Bana cp9 un kapak hikayesinde çalışmalarını gördükleri bi sonraki nesili hatırlatmıştı 1 numara tekkai kullanıyordur.babanin önüne atlayan adamı vergoya benzettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık