Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baba tam bir pislik bu saatten sonra germa müttefik falan olmaz en azından baba kardeşler falan hiç olmaz şu ordu emrine girebilir sanjinin okadar.Luffy alacak bu arc babayı. Bu arada 1. kardeşte potansiyel gördüm tipide cool baba ayarı çıkabilir.
Daha çok kötüye oy veren çıkmamamış ☺

Judge sen nasıl bir şerefsizsin lan. Katıksız bilmem ne evladı resmen. İlk başlarda bu bizdendir diyordum ama yok. Bunun akıllanması biraz zor olacak.

Bölümde gözüme çarpan yerlere değineyim:

-Yonji fena dövülmüş. Ve işlerin eskisinden bu kadar farklı olacağını beklemiyordum diye dert yanıyor. Şüphesiz bunda Zeff'in ve tayfanın katkısı çok büyük.

-Sanji vs Judge çok iyiydi. Bence Dof yer bu şerefsizi. Ki ikisinin de Sanji ile vsler'inden bunu çıkarmak kolay. Dof ile vssinde Sanji tüm vücudunda sargılar ile dururken neredeyse aynı süre içerisinde olan Judge vssinde bir yara bandı ile olay bitti.

-Sonra fb'ye gidiyoruz. Sanji ile kardeşleri arasında devasa farklar varmış cidden. Ama şu an kapatmış gibi görünüyor. Ve kardeşlerde az babasının evladı değilmiş. O 1 ve 2'nin ağzına etmesini isterim reyizin.

-Sanji küçükken babasından yardım istiyor ve Judge iti işe yaramaz olduğunu söyleyerek etmiyor. Buradan Judge'yi Chinjao'dan sonraki en büyük öngörü fakiri ilan ediyorum. Sanırım sizde katılırsınız.

-Vs'ye dönüyoruz. Sanji kaçtır kaç defa ellerimi kullanmayacağım diye diretiyor. Ve fbde ellerini kullandığında işe yaramadığını görüyoruz. Sanji yumruk,kılıç kullanımı gibi bir sürü yolu denemiş ve bütün bunlar sonucunda ailesi gibi kendisinin işe yaramaz birisi olduğunu düşündüğü sıralarda karşısına tekmeleri ile dövüşen Zeff çıkmıştır. Ve Sanji'de böylelikle güçlü yönünü bulmuştur. Bu da benden ufak bir tahmin.

-Sanji bu kadar direttikten sonra fbde yumrukları ezildikten sonra artık emin oldum ki Sanji tekmeleri ile farkını kanıtlayacak. Teknolojik donanıma zaten ihtimal vermiyordum. Ama eller kafamı karıştırıyordu. Ancak bu bölüm emin oldum. Tekmeye devam.

Şimdilik bunlar gözüme çarpan noktalar. Luffy ve Jinbe taraflarına geçeceğiz sanırım. Artık şu gizemli orman bölümü gibi tırt bölümler görmeyeceğimizi düşünüyorum.

Babayı Luffy bi güzel pataklasada görsek ama Big Mom öylece sessiz kalmaz. Haftaya Luffylere geri döner diye düşünüyorum. Pekomsa ne oldu acaba

Yami

Sanjinin hikayesi istediğim gibi değil. Biz ne hikayeler gördük hey gidi hey..
Nami , Robin , Franky , Chopper ... Alayı efsane ötesiydi. Sanji çok basit ya la. Ben bu hikayede en ufak dram veya hüzne bulaşamadım. Geçtim bile.
Yani ailesinin temel yapısını incelediğimizde ve Sanjiyi bağdaştırdığımda bu derece öfke dolu olması beni ikna etmedi.
Daha fazla açması lazım yeterli değil bu. Benim için en azından öyle.

Özellikle Lawın hikayesinden geldik yeni olmamış bu değiştirin çabuk .s

Hatırlayamadım onları :( Onlar da mı çekiçle suratını düzeltiyordu :D
Cp-% dan mı ne sa-sa-sa diyen aptal aşçı vardı ya Wanze o:D Reyizi kızdırmış o da yüzüne müthiş bir estetik yapmıştı :D Çekiçle düzeltmeye gerek yoktu onları çirkinken güzelleştimişti:D
Valla çirkin kadınların doktora gitmesine gerek yok seride.:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık