Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca Ana diyor ki; "Korsan olan bir kişi, özgürce yaşamak için korsan olmuştur. Sen benden ayrılmak istiyorsan, ayrılabilirsin. Ancak ben senin gibi değerli birini kaybediyorsam, senin de değerli bir şey kaybetmen lazım ki, adil bir ayrılık olsun."

O çarkta puanlar var. Sanırım düşük puan gelirse daha uçtan kesiyorlar. El yada parmağa kadar düşüyor olabilir. Belkide hiç gitmez. Jinbeiyi eksik hayal edemedim ben.

MDL_Roronoa

Koca Ana diyor ki; "Korsan olan bir kişi, özgürce yaşamak için korsan olmuştur. Sen benden ayrılmak istiyorsan, ayrılabilirsin. Ancak ben senin gibi değerli birini kaybediyorsam, senin de değerli bir şey kaybetmen lazım ki, adil bir ayrılık olsun."
Mantıklı, Kadın racon biliyor takdir ettim.

Koskoca jimbeyi utanmasanız Namiye aldircaniz. Jack ile birlikte görünen en güçlü balık adam kendisi. Jackten güçlü bile olabilir yani kesin bir şey yok. Jimbe gelirse tayfaya tayfanın gücü baya baya artacaktır. Bölümde fena değildi. Ben sevdim yeni bir karakter görülen her bölüm güzeldir bence.

Koskica jimbeyi utanmasanız Namiye aldircaniz. Jack ile birlikte görünen en güçlü balık adam kendisi. Jackten güçlü bile olabilir yani kesin bir şey yok. Jimbe gelirse tayfaya. Bölümde fena değildi. Ben swvdim yeni bir karakter görülen her bölüm güzeldir bence.
O kadar da değil. Jack ünvanı resmen aldı Jinbeiden. Ama şimdiye geri vermiş olabilir :D Ama JİNBEİ ADAMDIR.

Jinbei'yi ne çok sevmeyen varmış, ne yanlışını gördünüz adamın?
Jimbeiyi sevmemek için 10 neden
1) Çok çirkin eski Yunan tanrıların benziyor. Ama insan olmadığı için anca yunan balığı olur.
2) Ace I seviyor ve Ace'in ne kadar itici olduğunu biliyoruz.
3) Arlongu tanıyor ve seviyor. Onun yüzünden nami neler neler yaşamış.
4) Sırf Arlongu kurtarmak için denizcilerin köpeği olmuş. Denizcilerin balığı desek daha iyi.
5) Akainu dan tek yedi. Buggy olmasaydı luffy de jimbei de ölmüştü. Bir de 30 yıllık korsan olacak.
6) Balık adam adasında yok luffy kahraman olacak falan diye diye zaten kötü olan arcı daha kötü yaptı.
7)İki yüzlü. Önce arlong için denizcilerle anlaşıyor. Sonra balık adam adası için Big mom'a çalışıyor . Şimdi de luffyinin adamı olacakmış. Yarın öbür gün Luffy'yi satmayacağı ne malum.
8) Bunun kaptanını da sevmezdim. Önce insanları kurtar falan sonra gel insan kanı almayı reddet. Allahın dengesiz balığı işte. Zaten bunun yüzünden balık adamlar kan alıp vermeyi bıraktılar. Az kalsın onun yüzünden sanji ölecekti.
9) Shabondy (Acaba böyle mi yazılıyordu) de luffyi boğazladı. Bırak ağlasın adam açılır. Sana ne ya. Sen kimsin ki karışıyorsun. Dış kapının dış mandalı işte.
10) Ben ırkçı biriyim. Balık adammış minkmiș bunlardan hiç hazetmem tabi carrot hariç. Önemli olan insanlardır.!

1) Çok çirkin eski Yunan tanrıların benziyor. Ama insan olmadığı için anca yunan balığı olur.
4) Sırf Arlongu kurtarmak için denizcilerin köpeği olmuş. Denizcilerin balığı desek daha iyi.
5) Akainu dan tek yedi. Buggy olmasaydı luffy de jimbei de ölmüştü. Bir de 30 yıllık korsan olacak.
6) Balık adam adasında yok luffy kahraman olacak falan diye diye zaten kötü olan arcı daha kötü yaptı.
7)İki yüzlü. Önce arlong için denizcilerle anlaşıyor. Sonra balık adam adası için Big mom'a çalışıyor . Şimdi de luffyinin adamı olacakmış. Yarın öbür gün Luffy'yi satmayacağı ne malum.
8) Bunun kaptanını da sevmezdim. Önce insanları kurtar falan sonra gel insan kanı almayı reddet. Allahın dengesiz balığı işte. Zaten bunun yüzünden balık adamlar kan alıp vermeyi bıraktılar. Az kalsın onun yüzünden sanji ölecekti.
9) Shabondy (Acaba böyle mi yazılıyordu) de luffyi boğazladı. Bırak ağlasın adam açılır. Sana ne ya. Sen kimsin ki karışıyorsun. Dış kapının dış mandalı işte.
10) Ben ırkçı biriyim. Balık adammış minkmiș bunlardan hiç hazetmem tabi carrot hariç. Önemli olan insanlardır.!
Sen seriyi çok ciddi söylüyorum baştan oku.

Arlong konusu BAA'da gayet açık ve net şekilde çözüme kavuştu, sen oraları okumadın galiba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık