Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O siyah şeyler bence ölen elemandan arta kalanlar. Big Mom onları kullanarak nesneleri falan canlandırıyor olabilir.

BM gelirse ya tayfasında kalacaktır. Ya da BM söyleyeceği bir şey olacaktır. Bak hemen yazdım rulet BM gelir. O da derki Luffy i öldür der. Yoksa BAA sını yok ederim der. :D
BM gelirse büyük ihtimalle Jinbei yiyecek olacak.

Tek bacak klişesi de bitsin artık Kyros dan sonra kaldıramam. Kafa kesilsin temiz iş işte :D harbi orada bekleyen kim acaba ? Pekoms? Sanji? :D
Kyros'tan sonra İnu'nun bacağı gitti, onu kaldırdıysan bunu da kaldırırsın :D

Usopp'un bütün sistemi kırılmıştı. Ama rakibini yendi. Sanji'nin bacağının çatlaması bu bakımdan bir şey ifade etmiyor. Orda devam etseler Vergo'ya yazık olurdu bence.

@T1T4N

Hocam Zoro bu arc sınırına gelmeden 300 küsürlerde ödül yapıyor.:D Ya nasıl Ace kadar güçlenmesini bekliyorsunuz anlamadım? Jinbei Ace'in Teach'e yenildiğini duyunca yorumu onunla dövüşmemeliyiz Ace san bu adam yenilmişse onu yenemeyiz oluyor.
Sen şimdi Jinbei'nin Zoro'dan güçsüz olduğunu mu ima ediyorsun ? :D
Şaka maka Millennium Wizard'ında dediği gibi bu adam 500m edecek kadar güçlü bir adam zoro 320m zaten o yüzden balıkadam adasında tayfaya katılmadı düşünsene Luffy 400m Jinbei 450m garip kaçardı ODA jinbei tayfaya almak için ayağını kestirecek hissi alıyorum umarım saçmalamaz öldür daha iyi !

Hepte bunu söylüyorsunuz papağan gibi. :D Halamın bıyığı olsaydı ile işler yürümez.Sanji Vergo karşısında madara olduysa olay kapanmıştır.Yapsaydı tutan mı vardı.

Jinbei de kıçını devirip yattı tamam. :D
Sanji bir ciddi tekmeyle Vergo'yu ne hale sokuyor az bak bence. Bu arc görürüz gücünü.

@T1T4N

Luffy g4 gibi bir gücü 2 sene öncesinde öğrenmiş. Büyük ihtimal gördüğümüzden çok daha güçlüydü. Şu an 500m ödülde olması 500m'den fazla etmeyeceği anlamına gelmiyor. Ki ödül üzerinden güç tartışması saçma. Öyle ki Bartolomeo'nun ödülü arc öncesinde Zoro'dan yüksekti.

Şu an Luffy için rakip konumunda bile olamaz Jinbei.

O siyah şeyler bence ölen elemandan arta kalanlar. Big Mom onları kullanarak nesneleri falan canlandırıyor olabilir.

BM gelirse büyük ihtimalle Jinbei yiyecek olacak.

Kyros'tan sonra İnu'nun bacağı gitti, onu kaldırdıysan bunu da kaldırırsın :D
Unutmuştum ben İnuyu . Valla o rulet şeyinden başka bir şey gelmiyor aklıma ya kol ya da bacak gidecek ya da hiç biri gitmeyecek BM a denk gelecek öyle daha kötü olacak Kid in kolunu aldığına göre Jinbeinin de kol kaybetmesi olası...

Koca Ana, Jinbe'ye diyor ki; Sen gidersen çok değerli bir gücümü ve kaynağımı kaybetmiş olurum. Bazıları da çıkıp adamı Sanji ile karşılaştırıyor. Yazık gerçekten.

Siyah şeylere gelirsek. Mont D'or onlara "Geride bir saniye bile bırakmayın" diyor. Muhtemelen o siyah şeyler ellerindeki sepete Koca Ana'nın çektiği yaşamın kırıntılarını topluyor.
Abi bunu yapan ben değilim ODA balık adam adasında Luffy ile Jinbei dalaşırken Sanji 3. direkti gene aynen Wadatsumi'yi birlikte dövdüler o tarz bir izlenim verdi yani. Tabiki jinbei güçlü hatta zorodan bile güçlüdür. [ Zorodan bir cacık görmedik ] Zaten o yüzden diyorum bacağı felan kopacak diye.

Sen şimdi Jinbei'nin Zoro'dan güçsüz olduğunu mu ima ediyorsun ? :D
Şaka maka Millennium Wizard'ında dediği gibi bu adam 500m edecek kadar güçlü bir adam zoro 320m zaten o yüzden balıkadam adasında tayfaya katılmadı düşünsene Luffy 400m Jinbei 450m garip kaçardı ODA jinbei tayfaya almak için ayağını kestirecek hissi alıyorum umarım saçmalamaz öldür daha iyi !
Ölür gider inşallah.Biraz ciddiyet iyidir.
Zaten Yonkouların gücü filan başka seviye ölmesi güzel olur :good:

Pedro ile Pekoms Big Mom'ın bölgesine girdikten sonra noluyor acaba? Yani ne oluyor da Pedro Neko'nun yanına dönebilirken Pekoms gidiyor Big Mom'ın adamı oluyor?

Pedro ile Pekoms Big Mom'ın bölgesine girdikten sonra noluyor acaba? Yani ne oluyor da Pedro Neko'nun yanına dönebilirken Pekoms gidiyor Big Mom'ın adamı oluyor?
İşte duygusal bir hikaye daha bizi bekliyor. Özellikle Pedro açısından Pekoms bunun hayatını kurtarmıştır. Kendisi de BM ın adamı olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık