Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basmasınlar bunlar adayı dediğim elinde vivre kartı olan herkes :S Hani daha 10-15 bölüm önce müttefik olan filo falan. Hala adam yok diyor :S
Görünün kadarıyla yok işte var mı ?
Kim var şuan için 1 gün sonra Mama'nın yanında olacaklar.
O filo gelse bile aralarında sağlam savaşabilecek Cavendish,Barto ve Sai var. Onlarda Yonkou adamı alacak kapasitede değiller.
Kim bilir kaç adamı vardır. Senin ada bastığını anladıkları anda etraftaki 34 damat adaya doluşur :D

@Monkey D. Luffy Dövüş olmayacak gibi çok umutlanmayın bence :)

Kral

Sanji'nin arcı olacak. Onun ateşi kalbinin derinliklerinden geliyor. Kaptanını öyle bir durumda gördü mü Kairoseki nedir? Zoro Kairoseki kesecekse Sanji'de eritecektir?

@Kral
Sahne muhteşem olacaktır. Luffy'inin kairoseki kelepçesini erittiğini gören Big Mom Sanji'nin bacağını koparıp yiyecektir.:D Bunu gören Luffy ise....

Devamı sonra.:D

@Mr. Crocodile

Hayalsiz olur mu bu iş?
Devamında saçmaladınmı banamı öyle geliyor:D

Görünün kadarıyla yok işte var mı ?
Kim var şuan için 1 gün sonra Mama'nın yanında olacaklar.
O filo gelse bile aralarında sağlam savaşabilecek Cavendish,Barto ve Sai var. Onlarda Yonkou adamı alacak kapasitede değiller.
Kim bilir kaç adamı vardır. Senin ada bastığını anladıkları anda etraftaki 34 damat adaya doluşur :D

@Monkey D. Luffy Dövüş olmayacak gibi çok umutlanmayın bence :)
Ben adayı basarlar mı dedim sen olayı güç kıstasına çekiyorsun :S Ben hiç adayı basıp yerle bir edecekler gibi bi iddiaa atmadım :/ ki onlardan önce haberleri gelir adaya.

Ben adayı basarlar mı dedim sen olayı güç kıstasına çekiyorsun :S Ben hiç adayı basıp yerle bir edecekler gibi bi iddiaa atmadım :/ ki onlardan önce haberleri gelir adaya.
Benim ada basmaktan kastım bu senin dediğin adaya gitmek. :)
Ada basmak dediğin gidersin gücünü gösterirsin senin dediğin gibi ada mı basılır. Zaten adaya gidecekler. :/

Arc daha çok bir kurtarma operasyonu olan Enies Lobby'yi andırıyor bana. Sanji tabi ki de maduru oynayan kişi. Davetliler gelmeden evvel Mom'un düşüp düşmeyeceğini söylemek çok zor. Çünkü kimlerin geldiğine bağlı olarak şekillenecek olaylar. Eğer yeteri kadar güç varsa büyük bir aksiyon yaşanabilir. Yoksa Mom'un düşmesi imkansız.

Mom'la direkt olarak görüştüğünü gördüğümüz Bobbin bile ortalarda yok ortalarda.

Benim ada basmaktan kastım bu senin dediğin adaya gitmek. :)
Ada basmak dediğin gidersin gücünü gösterirsin senin dediğin gibi ada mı basılır. Zaten adaya gidecekler. :/
Luffy tehlikedeyse basacaklar tabi. Napsınlar, arayıp müsait misiniz geliyoz bak mı diyeceklerdi :S Basarlar sonrasında nolur bilmem. Neyse, neyi takıp uzattın onu da anlamadım. Bi ihtimal gazla gelip basarlar dedik iyi ki :S

Vs Yonkou Saga başladı işte. Zaten onaylı bir şey bu direkt mangaka tarafından.

Eee bunların üstüne Big Mom da kötü. Luffy'ye desteği de bir şekilde davetlilerden ve Sanji'nin ailesinden sağlayacağı belli gibi mangaka'nın.
Law,Zoro,Inu,Neko,Marco gibi adamlar olmadan inmez Yonkou aga Kidlerin durumu ortada yapmayın Luffy ve Sanji var adam akıllı güçlü olarak orada 1 gün sonra Mom'ın yanında olacaklar. Düğüne kadar anca gelir eğer ittifaklardan gelen olursa o bile zor ki anında haberleri olur Mom'ın acaba adaya kadar varabilirler mi o bile sıkıntı.
Luffy tehlikedeyse basacaklar tabi. Napsınlar, arayıp müsait misiniz geliyoz bak mı diyeceklerdi :S Basarlar sonrasında nolur bilmem. Neyse, neyi takıp uzattın onu da anlamadım. Bi ihtimal gazla gelip basarlar dedik iyi ki :S
Ada basmak diyosun la daha ne diyecen resmen Yonkou'yu dövüşe davet etmek bu dediğin adaya gidecekler ama ada basmak farklı bir kavram cidden ona takıldım :)
Polat Alemdar gibi racon kesmiyorum kafa kesiyorum :S

Law,Zoro,Inu,Neko,Marco gibi adamlar olmadan inmez Yonkou aga Kidlerin durumu ortada yapmayın Luffy ve Sanji var adam akıllı güçlü olarak orada 1 gün sonra Mom'ın yanında olacaklar. Düğüne kadar anca gelir eğer ittifaklardan gelen olursa o bile zor ki anında haberleri olur Mom'ın acaba adaya kadar varabilirler mi o bile sıkıntı.
Mangaka kurguyu hazırlıyor işte. VS Yonkou saga zaten başladı.

Big Mom, Balıkadam adasının sahibi ve Luffy söz vermese yıkıp geçecekti herkesi öldürecekti. Sebebi de sadece şeker alamayacağı için!
Malzemeler için insanları öldürüyor.
Tüm türleri baskıyla tutuyor gibi gözüküyor.
Sanji'yi kaçırdı.
Bir kurban seçmiş ve bu Luffy gibi gözüküyor.
Kötü bir karakter ayrıca bu bölümden de bunu anladık.
Ayrıca Raftel yazıtının biri onda.

Bunları aldık üstüne de şansa bak ki düğüne bir sürü davetli gelecek. Sanji'nin ailesi de var. 0 ve 4 numara şimdiden ayarlandı dost olarak. Biri Luffy'ye yardım etti diğeri ise Nami'ye aşık oldu.

Geriye kalanlar Baba ve diğer 2 abi. Bu aile Denizcilerin düşmanıymış. Tesadüfe bak. Sanji'nin babası kötü olsa bile herhalde serinin sonuna kadar kötü kalmaz. Kötüyse bile arc boyunca karakteri değişime uğrayacaktır bir şekilde. Mangaka'nın tarzı bu.

Big Mom'ın tayfasından/ailesinden belli kişiler bize yakın gibi gözüküyor. Pekoms, Pudding ve Lola. Lola Bege'nin eşiyse büyük ihtimal Bege de destek çıkar.

Her şeyi üstüste koyarsam benim çıkarırım Big Mom bu arc düşecek şeklinde. Pek yanılacağımı sanmıyorum bu tarz konularda. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık